Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit főzöl ma?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ma bableves lesz szalagos fánkkal. csinálok még az oviba is, de oda mini fahéjas fánkokat csinálok.
    tegnap botrányosan csak tejbegríz volt vacsira
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ma bableves lesz szalagos fánkkal. csinálok még az oviba is, de oda mini fahéjas fánkokat csinálok.
      tegnap botrányosan csak tejbegríz volt vacsira
      mar miert lenne az botranyos? az is etel. jo nem minden nap allandoan taplalobb eteleket helyettesitve na de egyszer egyszer teljesen jo az.
      mindjart rakok egy szupergyors fankreceptet hatha jol jon. csak megkeresem

      meg is van
      https://receptneked.hu/nagyi-receptj...10-perc-alatt/

      Comment


        Mára gombapaprikás van hajdinával. Fánkot én is akarok sütni. Ma megérkeztek Mo-ról a a lekvárjaim, legfőbb ideje. Meg a kenyér is elfogyott, úgyhogy estére sütök vajas kiflit.
        Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
        Luca, B (2015) & F (2017)

        Comment


          lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mára gombapaprikás van hajdinával. Fánkot én is akarok sütni. Ma megérkeztek Mo-ról a a lekvárjaim, legfőbb ideje. Meg a kenyér is elfogyott, úgyhogy estére sütök vajas kiflit.
          A kifli receptjét el tudod küldeni? Köszi!
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

          Comment


            Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            mar miert lenne az botranyos? az is etel. jo nem minden nap allandoan taplalobb eteleket helyettesitve na de egyszer egyszer teljesen jo az.
            mindjart rakok egy szupergyors fankreceptet hatha jol jon. csak megkeresem

            meg is van
            https://receptneked.hu/nagyi-receptj...10-perc-alatt/
            Hú, ez is nagyon jó!
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Hú, ez is nagyon jó!
              tobbszor keszitettem szupergyors es szuperegyszeru. Tehetsz bele fahejat is vagy barmit izles szerint

              Comment


                En azt gondoltam h ma nem kell foznom de 2,5orat alltam a konyhaban.
                bogres repa sutit probàlta mar vki?
                Kriszti

                Comment


                  kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  En azt gondoltam h ma nem kell foznom de 2,5orat alltam a konyhaban.
                  bogres repa sutit probàlta mar vki?
                  Még nem, de Te pihenj! No persze, ha tudsz.
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    A kifli receptjét el tudod küldeni? Köszi!
                    Ha kiflire vágyunk, én mindig ezt sütöm:
                    http://www.limarapeksege.hu/2009/06/...kifli.html?m=1
                    Nagyon finom.
                    Főzni egy ideje már nem szoktam. Jobban néz ki főzés után, de macerás, és anélkül is nagyon finom.
                    Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                    Luca, B (2015) & F (2017)

                    Comment


                      Tegnapra csirkecombot csináltam alatta sült répával és hagymával meg párolt lila káposztával. Meglepően nagy sikere volt. ​​​​​​ Holnap rakott zöldbab lesz, remélem, azt is szívesen eszik majd.
                      Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                      Luca, B (2015) & F (2017)

                      Comment


                        Tegnap tavaszi tekercs volt, férj hozta,bolti,full akcios,nem volt rossz. Van pita, salátakeverékek, csinálok gyrost, vegyes gyümölcslevest. Egy szelet kenyér van,de nem megyek ma boltba, megsütöm estére a kiflit, van ugyis vaj, három is.
                        Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                        Comment


                          Végre vettem karalábét (itt ez rendes kihívás). Olyan rég szeretnék karalábé levest enni. Néha én is veszek bolti tavaszi tekercset. Jó kis vésztartalék. Mi szeretjük férjjel, csak sajnos picit csíp, úh a gyerekek nem eszik. Nekik akkor is kell valamit csinálni.
                          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                          Luca, B (2015) & F (2017)

                          Comment


                            Ez nem volt csipős, a fiamnak izlett, a lány kicsit evett belöle.

                            A karalábéval én is igy. vagyok,néha kell. Találtam jó rakott karalábéhoz hasonlót, csak egyszerübb, egy edényes dolog. Azt hiszem, ugy nőttem fel,hogy nem jó karalábés dolgokat ettem, ezért évekig, évtizedekig nem csináltam belöle semmit. Nem is vettem.
                            Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                            Comment


                              Megcsináltam a kifliket, nagyon jó lett. Eszembe jutott,hogy én ezt a receptet már olvastam újságban is, meg is találtam. Meg akartam csinálni, csak a főzés visszatartott.
                              Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                              Comment


                                Pöri nokedlivel... És végre elfogyott a bableves is.
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X