Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit főzöl ma?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    http://www.mindmegette.hu/hazi-rozsos-zsemle.recept/
    Ezt csináltam meg.
    Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

    Comment


      Halkrémet vagy valami olyasmit én is szoktam, maradék sült halból.
      Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

      Comment


        figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Merénylet???
        Miért??
        Nekem ez a vesztem, a friss, meleg pékárú. főleg, h mi állandóan fogyózunk, ugye Luca ?

        Tegnap este még én is sütöttem pogácsát, ma ment a fiam osztálykirándulásra. Sajnos annak se nagyon tudtam ellenállni, h ne egyek belőle. Anyósnak is küldtem belőle, még csak véletlenül se maradjon kísértésnek.
        Viki&Lackó(14,5)
        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

        Comment


          Én . boltit nem veszek, viszont nagyon szeretek sütni, és ha üár sütök,eszem is. Az az igazság, föleg salátát estem este, most már ki voltam éhezve valami töményre. Reggelire másfél éve zabkását eszem, kevés kenyér fogy nálunk.
          A süteményeket szoktam szétosztani, minél kevesebb maradjon. Fogok sürni kosárkát, tudjátok,a formába. berakós, vaniliás krémes,dió a tetején. Négy éve sütöttem utoljára,akkor barackot is hozzá.Kell a nyáron vendégség, hogy.fogyjon a süti.
          Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

          Comment


            Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Nekem ez a vesztem, a friss, meleg pékárú. főleg, h mi állandóan fogyózunk, ugye Luca ?

            Tegnap este még én is sütöttem pogácsát, ma ment a fiam osztálykirándulásra. Sajnos annak se nagyon tudtam ellenállni, h ne egyek belőle. Anyósnak is küldtem belőle, még csak véletlenül se maradjon kísértésnek.
            a friss pékáru ugye??? Na az nekem is gyengém Nincs finomabb illat a frissen sült kenyérnél. És nincs finomabb a még langyos, ropogós kenyér pecsenye zsírral és lila hagymával ((((egy kis vörösborral)))))....
            Én azért nem kínzom magam. Megengedek péksütit hébe-hóba. Boltban kerülöm, de ha sütök, akkor eszem is belőle. Most már mozgok is, lassan már nagyobb lendülettel. Szóval néha azért belefér. Csak a degeszre evés nem.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én . boltit nem veszek, viszont nagyon szeretek sütni, és ha üár sütök,eszem is. Az az igazság, föleg salátát estem este, most már ki voltam éhezve valami töményre. Reggelire másfél éve zabkását eszem, kevés kenyér fogy nálunk.
              A süteményeket szoktam szétosztani, minél kevesebb maradjon. Fogok sürni kosárkát, tudjátok,a formába. berakós, vaniliás krémes,dió a tetején. Négy éve sütöttem utoljára,akkor barackot is hozzá.Kell a nyáron vendégség, hogy.fogyjon a süti.
              Meg az indok is, hogy süssünk
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                Mára a maradék túrógombóc lesz és hozzá meg gulyásleves. És sütök kenyeret is.
                Most a 'házi rozsoszsemle' korbácsolja az idegeimet, lehet, hogy megsütöm kenyér helyett.
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                Comment


                  Ma csak olajsütős gyors kaja volt, krumpli,halrudacska, főzelékhez nem volt kedvem, majd a jövő héten.
                  Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                  Comment


                    Nekem is sütnöm kell valamit estére, annyira meghoztátok a kedvem nekem a kakaóscsiga a mániám. illetve azt a diétázó fiam is megeszi.
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      Nálam meg mozgás nincs mosta.ában, hetente többször tornáztam, de most nem tudom beikzatni. Fiut ebéd után hozom haza pár hete, eddig a lány délutáni alvásakor tornáztam. Ma rwggel ,fé hatkor elkezdtem tornázni, persze,hogy valamrlyik ébredt.
                      Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                      Comment


                        figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszönöm! Most sül ennek és egy másik receptnek a kombója: rozsos, zabpelyhes zsemle. Meglátjuk.
                        Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                        Luca, B (2015) & F (2017)

                        Comment


                          Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          Nekem ez a vesztem, a friss, meleg pékárú. főleg, h mi állandóan fogyózunk, ugye Luca ?

                          Tegnap este még én is sütöttem pogácsát, ma ment a fiam osztálykirándulásra. Sajnos annak se nagyon tudtam ellenállni, h ne egyek belőle. Anyósnak is küldtem belőle, még csak véletlenül se maradjon kísértésnek.
                          Az ám, az ám.... Bár részemről ez leginkább egy rossz vicc.... Amióta itt élünk, egyáltalán nem veszek bolti pékárut, viszont sajnos egyre jobbakat sütök. Pedig itt rendes élesztő sincs. Amúgy elmúlt szerencsére a meleg pékárú varázsa. Vagyis nem mondom, hogy most már semmi kísértést nem jelent, de egy ideje már sokszor kibírom, hogy ne egyek belőle. Mondjuk pogácsának még soha nem bírtam ellenállni, pedig az sokkal durvább kalóriabomba, mint egy sima kenyér....
                          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                          Luca, B (2015) & F (2017)

                          Comment


                            figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Halkrémet vagy valami olyasmit én is szoktam, maradék sült halból.
                            Én konzervből csinálom....
                            Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                            Luca, B (2015) & F (2017)

                            Comment


                              kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem is sütnöm kell valamit estére, annyira meghoztátok a kedvem nekem a kakaóscsiga a mániám. illetve azt a diétázó fiam is megeszi.
                              Nekem sosem lesz igazán jó a kakaós csigám. Valahogy nem elég csokis. Vagy túl vajas, vagy túl száraz. Te hogy csinálod? Mielőtt haza megyünk, gondoltam sütök valami NEM muffint B ovis csoportjának. A kakaós csiga pl jó lehetne.
                              Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                              Luca, B (2015) & F (2017)

                              Comment


                                lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Nekem sosem lesz igazán jó a kakaós csigám. Valahogy nem elég csokis. Vagy túl vajas, vagy túl száraz. Te hogy csinálod? Mielőtt haza megyünk, gondoltam sütök valami NEM muffint B ovis csoportjának. A kakaós csiga pl jó lehetne.
                                Én a limaráét készítem: http://www.limarapeksege.hu/2010/07/...kaoscsiga.html , ott pl. legvégén, ahogy kijön a sütőből cukros tejjel kell megkenni. Ezzel isteni jó puhává válik, akár 2 nap múlva is.
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X