Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit főzöl ma?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszi. Igy lesz. Olyan receptekez találtam, amihez még több fajta liszt kell, ami nincs most,azért meg nem veszek.
    Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

    Comment


      Gulyás leves - kész
      Kenyér - kész
      A hűtőszekrény kiürítése (morzsaparty) - kész
      extra mosogatás, takarítás - kész
      idegbaj - kész

      Ez most egy amúgy is extra rohangálós nap volt. Napközben csak egy szopira és egy adag kv-ra voltam csak itthon.
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

      Comment


        Ezt sütöttem ma, isteni lett, a gyerekek is nagyon ették.
        https://streetkitchen.hu/pekseg/hazi...lbarna_kenyer/
        Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

        Comment


          Ma vadas van. És holnap is az lesz.
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

          Comment


            hÉn csak tésztát fözök,piritok kockázott bacont, rá a tészta, kis.pesto, sajt,kész.
            Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

            Comment


              Elmúlt napokból: gulyásleves, pizza, édes savanyú csirke + rizs, grillezett csirkemell + saláta. Ma csirkepöri + tészta , sült kolbász.
              Viki&Lackó(14,5)
              https://www.instagram.com/viki.bacskai/

              Comment


                A múlt héten csináltam zellerkrémlevest, hagymalevest, gombapörköltet tésztával, valami indiai szószos pulykamellet rizzsel, paprikás krumplit és sütöttem meggyes keverős sütit.

                Eszter
                B1 (2004) és B2 (2007)


                Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                Comment


                  Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Elmúlt napokból: gulyásleves, pizza, édes savanyú csirke + rizs, grillezett csirkemell + saláta. Ma csirkepöri + tészta , sült kolbász.
                  WOW. ugye tudod, hogy holnaptól kezdődik a Nagyböjt?
                  Édes savanyú csirke receptet szeretnék! Nagyon jól hangzik! Egyébként ezt így ahogy van elmentem! Ez egy heti menü!
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    Nálunk ma lazac van petrezselymes sajtszósszal, rizzsel. Holnap is ez lesz, utána meg raguleves, túrós tészta.
                    Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                    Luca, B (2015) & F (2017)

                    Comment


                      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      WOW. ugye tudod, hogy holnaptól kezdődik a Nagyböjt?
                      Édes savanyú csirke receptet szeretnék! Nagyon jól hangzik! Egyébként ezt így ahogy van elmentem! Ez egy heti menü!
                      Nagyböjt? Remek , én kisböjtöt tartok

                      Édes savanyú csirke semmi extra, uncle ben-s szósz + egy kis extra ananász. Nem cicóztam.
                      Viki&Lackó(14,5)
                      https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                      Comment


                        en egesz delelott foztem de ugye nem fozok minden nap szoval ez tobb napi kaja. Tejfolos karfiolleves grizgaluskaval, rozmaringos sult csirkecomb wok zoldsegekkel es rizzsel, sult turogomboc es sutotokos keksz. Lesz meg a napokban bananos zabpelyhes keksz is mert van ket barnult bananom

                        Comment


                          Tegnap is ma is brassói, akartam még rakott krumplit, de igy egymás után sok lenne a krumpki, majd jövő héten, van több szárazkolbász, azért leene jó. Vettem vöröslencsét, abból leves lesz, csirkemájat, abból majoránnás, tejszínes máj lesz, ma megfőzöm, holnap délben megyünk el, ebéd nem lesz itthon, de szombaton délelőtt nem leszünk itthon, talán akkor majd délután megesszük. Vasárnap gőzgombócot akarok csináéni.
                          Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                          Comment


                            Ma resztelt máj rizzsel és csemege ubival, holnap pulled pork és még fánkot is sütök (vendégeket várunk)
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              Ma majoránmás,tejszines máj tésztával, a maradék tésztát összekevertem tejszinnel,reszelt sajttal, sonkával, petrezselyemmel,hozzá tojást. ezt muffinformába raktam, még ugysem probáltam ki a szilikonos formákat és megsütöttem, jó letz. Holnap gombaleves,sült pulykacomb. Találtam tökmagos kelttésztát, majd abba rakom a tökmaglisztet.
                              Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                              Comment


                                Nálunk mostanában volt tárkonyos raguleves, pulled pork, káposztasaláta, brokkoli krémleves, túrós kuglóf fehércsokimázzal és nagyon sok eperrel meg cukkini főzelék marhapörkölttel. Ja és házi pizza is. Nagyon gyorsan fogynak a kaják. A héten rakott kelbimbót tervezek még meg bablevest, töltött padlizsánt. Hétvégére kellene még valami süti. Talán zserbó lesz. Van egy csomó dióm.
                                Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                                Luca, B (2015) & F (2017)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X