Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Küzdjünk az átverős, hamis kendők ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én is pont arra gondoltam, hogy személyes átvételt kell kérni, aztán inkább bevállalni a konfrontációt/konfliktust, meg egy negatív értékelést, mint használhatatlan kendőt venni.

    Ilyen okosok vagyunk mi, na!

    Comment



      Pergamen, egyébként most láttam egy meggy Nandut a v.terán, postával 3700 forintért). Az tulajdonképpen rózsaszín
      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
      Kelleni fog még egy macska

      Comment


        Csak hogy én is okoskodjak (meg szaporítsam a szót)
        Én meg egyáltalán nem is vennék rugalmast. Csak szövöttet.
        Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
        Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

        Comment


          azért ebben alapvetően egyetértünk szerintem is szövöttre kéne rábeszélni az anyukát.
          de ha már mindenképpen rugalmast akar, akkor is itthon vegyen, ismert márkát. uff, beszéltem
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            Mi minden történik itt hirtelen, mialatt pogácsát süt az ember...!

            Köszönöm a tanácsokat, meg a jóféle okosítást! Igyekszem hatást gyakorolni!
            http://munisanpablo.gob.pe/7ba14

            Comment


              Pergamen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi minden történik itt hirtelen, mialatt pogácsát süt az ember...!

              Köszönöm a tanácsokat, meg a jóféle okosítást! Igyekszem hatást gyakorolni!
              Cserébe jöhet a pogiból 10-20 db!

              Comment


                Anais eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Cserébe jöhet a pogiból 10-20 db!
                http://munisanpablo.gob.pe/7ba14

                Comment


                  Pogácsa!
                  Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                  Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                  Comment


                    Ide is hajíthatsz párat
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      Lehet ennyire olcso egy karikas kendo, vagy ez is csak egy hamis?
                      http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi...739560223.html
                      Miru, & JJ (11.11.12.)Aaliyah Lydia (13. 11.13.)

                      Comment


                        Miru, ha pár oldalt visszaolvasol, ezt a karikást részletesen kiveséztük egy, már zárult aukció kapcsán! (A kérdéseim azért nem látszanak itt.)
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          Hát, lányok, azért az kemény, amilyen fotókat mellékeltek ehhez a naccerű kínai rugalmas kendőhöz...Sose értettem, hogy hogy a jó égbe tudják bekötni ilyen randán, ráadásul kifelé a babákat kendőbe, iszonyú nehéz lehet...
                          Tudom, ti már edzettek vagytok, de nekem leesett az állam.

                          Viszont micsoda újítás marketing szempontból, hogy láthatóan boldogtalan gyerekkel is a hordozás szépségéről akarnak meggyőzni...

                          Honnan lehet tudni, hogy melyik rugalmas erdeti?

                          Comment


                            vilola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Viszont micsoda újítás marketing szempontból, hogy láthatóan boldogtalan gyerekkel is a hordozás szépségéről akarnak meggyőzni...
                            Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                            Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                            Comment


                              vilola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Honnan lehet tudni, hogy melyik rugalmas erdeti?
                              Onnan, hogy szaküzletben veszed/vették, és van róla számla
                              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                              Kelleni fog még egy macska

                              Comment


                                rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Onnan, hogy szaküzletben veszed/vették, és van róla számla
                                És ha használtan veszed? Nekem csak egy kendőm van összvissz, amit újonnan vettem...a többit mind használtan szereztem be...
                                Rá kell kérdezni, hogy honnan van, ugye?
                                Nem gondoltam, hogy ezeket már ilyen szinten hamisítják.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X