Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Küzdjünk az átverős, hamis kendők ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    igen, pontosan ezért is írtam a számlát, ill. azt gondolom, ha itt, a fórumon valaki azt állítja, hogy ebben és ebben a boltban vette, akkor az igaz is. mondjuk egy Lilliputit nem fognak hamíisítani a kínaiak, tehát annál pl. ez nem annyira gáz. a mobyval viszont tele az internet, kábé, mint az ergokkal.
    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
    Kelleni fog még egy macska

    Comment


      Ezt a szöveget!
      "Sokkal kényelmesebb a babának, mint egy durva, kemény, és rideg vászon kendő."
      http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi...748779304.html
      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

      Comment


        mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezt a szöveget!
        "Sokkal kényelmesebb a babának, mint egy durva, kemény, és rideg vászon kendő."
        http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi...748779304.html
        és tényleg sávoly vagy csak feleslegesnek ítélte a kereszt megjelölést?
        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

        Comment


          a tricot slen rugalmas kendő (tehát kötött, nem szövött, itt értelmezhetetlen a sávoly fogalma)
          Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

          Comment


            Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a tricot slen rugalmas kendő (tehát kötött, nem szövött, itt értelmezhetetlen a sávoly fogalma)
            jaaaa, azt nem is néztem jó drága azért. mondjuk a zsömbihez képest meg nem
            Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
            privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

            Comment


              Sziasztok! Megint megjelent a Vaterán egy olyan Nandunak hirdetett kendő, aminek a csíkozása Didymosra hasonlít, de keresztben van... Csak azért ide írom, mert nemrég ugyanitt (a 290. oldalon) már tárgyalgattunk egy ugyanilyet, amiről végül nem derült ki, hogy Nandu, vagy Didymos.
              http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi...748838989.html

              Comment


                valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                jaaaa, azt nem is néztem jó drága azért. mondjuk a zsömbihez képest meg nem
                Eredeti ára: http://www.mamamibolt.hu/webbolt/rug...lmas-kend.html

                Comment


                  Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  a tricot slen rugalmas kendő (tehát kötött, nem szövött, itt értelmezhetetlen a sávoly fogalma)
                  Nevében is ügyesen el van rejtve, hogy "tricot", azaz kötött...

                  Comment


                    Egyébként a BB Slenek (a babylonia szövött kendői) nagyon klasszak, jó minőségűek, csak itthon kevésbé ismertek. Az más tészta, hogy _szerintem_ egy rugalmas kendőért sem lenne szabad pénzt adni
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      a tricot slen rugalmas kendő (tehát kötött, nem szövött, itt értelmezhetetlen a sávoly fogalma)
                      Életem első kendője egy ilyen volt - azaz még megvan.

                      Comment


                        origami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Életem első kendője egy ilyen volt - azaz még megvan.
                        Ne haragudj, nem olvastam még, nem neked szólt A lényeg, hogy tényleg komoly márka.
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egyébként a BB Slenek (a babylonia szövött kendői) nagyon klasszak, jó minőségűek, csak itthon kevésbé ismertek. Az más tészta, hogy _szerintem_ egy rugalmas kendőért sem lenne szabad pénzt adni
                          Igen, nekem is van szövött is. Nem értem, miért nem ismertek, ha a Mamami Bolt árulja őket. Vagy az nem számít?

                          A Piactéren hajmeresztően áron alul ment el egy pár hónapja, talán mert nem olyan ismert...

                          Comment


                            rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ne haragudj, nem olvastam még, nem neked szólt A lényeg, hogy tényleg komoly márka.
                            Használtan vettem, és nem ennyiért.

                            Comment


                              Igen, emlékszem rá, egy piros. Most is van egy fenn, egy Curacao, és nem érdeklődnek
                              Szerintem a mamamizók nagyon-nagyon kis százaléka jutott el a Mamami boltba, és sokkal többen vásárolnak német ebayről, naturalmamasról, ahol szintén irtó ritkák ezek a kendők Meg persze, itt a piactéren. Sajnos én már rég rájöttem, hogy minden annyit ér, amennyit adnak érte...
                              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                              Kelleni fog még egy macska

                              Comment


                                hanovi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok! Megint megjelent a Vaterán egy olyan Nandunak hirdetett kendő, aminek a csíkozása Didymosra hasonlít, de keresztben van... Csak azért ide írom, mert nemrég ugyanitt (a 290. oldalon) már tárgyalgattunk egy ugyanilyet, amiről végül nem derült ki, hogy Nandu, vagy Didymos.
                                http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi...748838989.html
                                Szerintem ez tényleg Nandu, mert nem hosszában csíkos.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X