Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Küzdjünk az átverős, hamis kendők ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ehhez mit szóltok? E-bay-en találtam. És már van rá licit

    (Tök olyan színe van, mint az amazonasomnak, és ránagyítva meg vászonszövésnek látom)
    Utoljára szerkesztette som; 2013.04.10., 22:54.
    Zsuzsi a három lányú
    hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
    Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

    Comment


      Amazonas, az biztos. A szövését én nem tudtam kivenni...
      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
      Kelleni fog még egy macska

      Comment


        A keresztsávolyok között szerepel az amazonas honlapján ez a szín (mondjuk ez nem tudom, hogy jelent-e valamit )
        Sztem ez amúgy egy laguna bénán fényképezve (az meg keresztsávoly)
        Utoljára szerkesztette Batyuklán; 2013.04.11., 08:53.
        Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

        Comment


          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Amazonas, az biztos. A szövését én nem tudtam kivenni...
          szerintem nem amazonas, csak hasonló, ez a rojtos és vászonszövésű valami etno kendő. sok ilyet árulnak más dobozzal.
          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

          Comment


            Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A keresztsávolyok között szerepel az amazonas honlapján ez a szín (mondjuk ez nem tudom, hogy jelent-e valamit )
            sajnos nem, ugyanis az első Amazonas Lagunák még vászonszövésűek voltak (Amazonas címkével!) Az Ebayen még sajna elég sok kering belőlük.
            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
            Kelleni fog még egy macska

            Comment


              Látni kéne élőben. Mondjuk ránézésre nem az a vastag, laza szövésű cucc, amilyenek azok a kézi amazonas voltak, amik nálam dekkoltak egy ideig, de képről nehéz. És én nem is tudom kinagyítani annyira h a szövés látsszon.

              És tényleg rojtos
              Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

              Comment


                nem, ezek teljesen mások voltak, mint azok a brutál kézik. vékony, egyenletes felületűek. épp ezért vagyok én is bajban, szerintem nem elég jó a felbontása a képnek ahhoz, hogy látsszon.
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  Mondjuk a nagyobb baj, hogy Didymosnak hirdeti
                  Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                  Comment


                    persze!
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      som eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ehhez mit szóltok? E-bay-en találtam. És már van rá licit
                      (Tök olyan színe van, mint az amazonasomnak, és ránagyítva meg vászonszövésnek látom)
                      rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      sajnos nem, ugyanis az első Amazonas Lagunák még vászonszövésűek voltak (Amazonas címkével!) Az Ebayen még sajna elég sok kering belőlük.
                      Igen, ez egy régi fajta vászonszövésű, leheletvékony Amazonas. Volt ilyenem.
                      G(2006)D1(2008)D2(2010)

                      Comment


                        Pogi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igen, ez egy régi fajta vászonszövésű, leheletvékony Amazonas. Volt ilyenem.
                        Köszi (a többieknek is), akkor ezek szerint jól láttam. Érdekes történet lehet, hogy került bele a didy dobozba, és vajon miért hirdetik annak.

                        Hoztam még valamit, bár nem tudom ide való-e, szintén e-bay, de csak azért ezt linkelem, mert láttam ilyet élőben, és ezen a képen jól látszik, amit kérdezni szeretnék. V@terán árulnak ilyen MT-ket, ismerős vett, és sehogy nem fér a fejemben, hogy a derékpánt és a body találkozásnál miért van ott az a háromszög alakú betoldás? (Ja, és mellékesen ez se az, aminek hirdetik)
                        Zsuzsi a három lányú
                        hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
                        Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

                        Comment


                          som eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszi (a többieknek is), akkor ezek szerint jól láttam. Érdekes történet lehet, hogy került bele a didy dobozba, és vajon miért hirdetik annak.

                          Hoztam még valamit, bár nem tudom ide való-e, szintén e-bay, de csak azért ezt linkelem, mert láttam ilyet élőben, és ezen a képen jól látszik, amit kérdezni szeretnék. V@terán árulnak ilyen MT-ket, ismerős vett, és sehogy nem fér a fejemben, hogy a derékpánt és a body találkozásnál miért van ott az a háromszög alakú betoldás? (Ja, és mellékesen ez se az, aminek hirdetik)
                          na nagyon jóindulatú akarok lenni, akkor kb ugyanaz, mint amikor valaki azt hiszi, hogy a nandu azt jelenti hordozókendő. Én úgy látom, hogy Theresa címke van rajta, ez egy wham cucc. a háromszöget én sem értem.
                          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                          Comment


                            Gabi, szerintem nem wahm. tényleg van egy ilyen MT, vagy 3 színben, és tele van vele ebay, vatera, dhgate... asszem, újonnan olyan 8ezer körül van talán...
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment


                              ez az lenne? de nem emlékszem, hogy ez a háromszöges betoldása lenne... romlik a memóriám, öregszem?
                              valóban, a minta ismerős volt, itt is van, de nem mutatják kiterítve.
                              http://www.dhgate.com/dhl-ems-minizo...a3.html#s1-1-1
                              Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                              privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                              Comment


                                Szerintem a vaterkán van ezekről kiterített kép is.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X