Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Küzdjünk az átverős, hamis kendők ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    ez másutt glückskäfer néven fut, ill. biztos sokan csinálnak ilyet, de az a márka a legismertebb.
    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
    Kelleni fog még egy macska

    Comment


      ainababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi Gabi, hogy leírtad! Én annyira kiakadtam, hogy nem voltam erre képes....
      Írtam neki, letiltott és azzal vádolt meg, hogy a konkurenciát becsmérlem.
      Szabina, dúla és hordozási tanácsadó a szépszemű Gergelke (2011.09.19.)
      a hajas baba Gerda (2013.10.30. VBAC) valamint a szőke herceg, Andris (2016.04.06. 2VBAC) boldog mamija

      Comment


        szjudy77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez is érdekes
        és milyen kényelmetlen! nekem volt, de majd megszakadtam. nem igazán jobb, mint egy kenguru. nem lehet szorosra húzni, és dög meleg.
        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

        Comment


          Igen, azt én sem értem, hogy mi van akkor, ha meleg az idő? Vagy leoperálható a zsák része?

          Comment


            kassaizsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen, azt én sem értem, hogy mi van akkor, ha meleg az idő? Vagy leoperálható a zsák része?
            nem sajnos egyben van. most hogy így gondolkodom, annyival jobb a kengurunál, hogy legalább nem látni kívülről, hogy lóg a gyerek lába, ez meg ugye kíméli a mamamik vérnyomását.
            Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
            privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

            Comment


              valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nem sajnos egyben van. most hogy így gondolkodom, annyival jobb a kengurunál, hogy legalább nem látni kívülről, hogy lóg a gyerek lába, ez meg ugye kíméli a mamamik vérnyomását.
              Ez jó! Bár a képen szélesnek tűnt a terpesz - bár én nem vagyok egy terpesz-szakértő.

              Comment


                gondolhatod, én is azért mertem megvenni, meg mert hasonló árban volt, mit az ide linkelt. de belül egy kis bugyiszerű tartja csak a gyereket, a takaró rész meg laza ahhoz, hogy az lehessen az alátámasztás.
                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                Comment


                  Igan, azt is néztem, hogy ennél mindenképp fogni kell a gyereket, még ha kötélidegzetű vagy, akkor is. Azaz: nem igazán tölti be a funkcióját, miszerint felszabadulnak a kezeid, és tudsz aktívkodni úgy is, hogy hozzád bújik a kicsi.

                  Comment


                    Nekem az egész konstrukció fura, 5 percig néztem a képet mire rájöttem hogy is van benne a gyerek
                    Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

                    Comment


                      a snugli egy jó hordozó, csak marha nehéz rájönni a helyes használatára
                      Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
                      Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
                      Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
                      írj a gmailemre az is cyanus

                      Comment


                        Cyanus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a snugli egy jó hordozó, csak marha nehéz rájönni a helyes használatára
                        na én is azt olvastam, hogy ergonomikus meg jó tartást biztosít, de mivel az enyém kordbársonyból volt, a gyerekem meg melegérzékeny, hát esélyem sem volt huzamosabban próbálgatni. (így bukott meg egyébként a rugalmas kendő is nálunk.)
                        Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                        privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                        Comment


                          Cyanus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a snugli egy jó hordozó, csak marha nehéz rájönni a helyes használatára
                          Nekem is van (csak már nem tudom, hova ástam el...), még Benivel használtuk télen (6 éve). Megsúgod, hogyan kell(ett) volna?
                          Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

                          Comment


                            Szerintem meg egy jó hordozó egyik fontos kritériuma, hogy ne legyen marha nehéz rájönni a helyes használatára...
                            Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                            Comment


                              Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem is van (csak már nem tudom, hova ástam el...), még Benivel használtuk télen (6 éve). Megsúgod, hogyan kell(ett) volna?
                              így? http://www.lynne-and-iain.com/willow...in-snugli1.png

                              Szilva


                              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                              Hurcibaba Klub (8)

                              Comment


                                Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szerintem meg egy jó hordozó egyik fontos kritériuma, hogy ne legyen marha nehéz rájönni a helyes használatára...
                                Ööö, egyedül a kendő helyes használatára sem biztos, hogy rájövök, sőt.


                                Szilva: , de nálunk csak macsek van nem fog túlterpeszteni?
                                Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X