Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Paprika: a multitabs-ok mellé nem kell se só se öblítő! de ehhez az kell hogy vagy kiürítsd a só meg öblítő részeket, vagy olyan gép kell, amin van "multitabs" funkció, és akkor nem használja se a sót, se az öblítőt.

    én ezért sima tablettát veszel + só + öblítő, mert nem hiszem el hogy belefér ugyanannyi mosogatóhatás+só+öblítő egy akkora kis kockába

    DE nagyon meg kell nézni hogy amit veszel az multitabs-e vagy sem! mert ugyanúgy néznek ki, csak az oldalán látni hogy az-e vagy sem (ott a piktogramm kell-e még hozzá cucc, avagy sem)
    Eszter, igen tudom, csak valahogy én mindig abból indulok ki, hogy senki nem vesz 3in1, 5in1, 7in1, 100in1 tabs-okat merthogy én sem tudom naív vagyok, tehát nálunk egyszerü tab+ só+ öblítö müködik, minden szuper.
    Hena
    Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
    ClauWi hordozási tanácsadó

    Comment


      #47
      Tulili én nem veszek, bevallom, azt sem tudtam, hogy van ilyen, pedig már majdnem 12 éve mosogatógépezek
      Hena
      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
      ClauWi hordozási tanácsadó

      Comment


        #48
        Paprika, én pl mostanában alig találok sima tablettát, csak a 3in1....
        Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
        Kreálom

        Comment


          #49
          Ági, DM!!! Ott tutira van, én is azt veszek. De Ikra írta a por almawint, arra rá fogok még keresni.
          Hena
          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
          ClauWi hordozási tanácsadó

          Comment


            #50
            Sajna rendszeresen nincs ott se.
            Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
            Kreálom

            Comment


              #51
              na, megnéztem, 21dh (német keménységi fok) felett már a multitabs mellé is kell só meg öblítő.
              szóval sózzunk
              Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
              lekvárok, dzsemek, receptek

              Comment


                #52
                amúgy tényleg alig kapni már sima tablettát, én is úgy vadászom - mondjuk én a metroban, a Som@t-ot, az a leggazdaságosabb.

                a másik meg hogy én szoktam használni olyan géptisztítószert. Vagyishogy eddig egyszer használtam, de pl az otthoni (anyáméké) gépbe többször vettem. Szerintem jó, bár én nagyon mániás vagyok munkagép-takarítás ügyben
                Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                lekvárok, dzsemek, receptek

                Comment


                  #53
                  sziasztok, lenne egy kérdésem: hiába van illatosító a gépben, meg hiába tisztítjuk a szűrőjét, így is tök büdös pedig még csak 1 éve használjuk. Vannak erre tippektrükkökpraktikák?

                  Comment


                    #54
                    paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Eszter, igen tudom, csak valahogy én mindig abból indulok ki, hogy senki nem vesz 3in1, 5in1, 7in1, 100in1 tabs-okat merthogy én sem tudom naív vagyok, tehát nálunk egyszerü tab+ só+ öblítö müködik, minden szuper.
                    én vettem, mert nagyon ócsó volt
                    de só van mellette! csak kisebbre állítottuk a vízkeménységet a skálán
                    öblítő nincs benne plusszban, majd kipróbálom az ecetet
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      #55
                      bamaan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Paprika, én pl mostanában alig találok sima tablettát, csak a 3in1....
                      2 in 1 is létezik, az szerintem interspár tesco stb helyen is, nekünk is van, mert egyszer eléggé akciós volt
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        #56
                        neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        na, megnéztem, 21dh (német keménységi fok) felett már a multitabs mellé is kell só meg öblítő.
                        szóval sózzunk
                        én XX ker és ha jól emlékszem, nálunk 18

                        lányok, kéne egy kis táblázat, h melyik márka, tabletta, por mennyibe kerül és így mennyi egy mosogatás
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          #57
                          Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          sziasztok, lenne egy kérdésem: hiába van illatosító a gépben, meg hiába tisztítjuk a szűrőjét, így is tök büdös pedig még csak 1 éve használjuk. Vannak erre tippektrükkökpraktikák?
                          lehet h ki kéne takarítani a gépet, mert valahol pl szűrő vagy máshol van valami lerakódás ami büdi.
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            #58
                            Ahham, ok, és valami speckó szerrel csináljam?

                            Comment


                              #59
                              nem tudom én még nem próbáltam. nekem van itthon ilyen erre való löttyöm, egy kis flakonban, mert adták a tabletta mellé, de még nem használtam. majd, mondjuk az egy éves szülinapján kipucolom
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                #60
                                neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Vumenke: a fehér foltok a poharakon az nem a só, hanem az öblítő miatt vannak! nem multitabs-ot használsz véletlenül ÉS só ÉS öblítő?
                                Eszter nem multi, csak sima tabu. De akkor is ez volt az eredmény, amikor sima Domol port, nemtudommilyen sót és Almawin öblítőt használtam. Különben ez utóbbira gyanakszom, mivel olajos összetevők vannak benne, ha "ráég", hagyhat fehér foltokat. Szerintem váltok valami nem ökora, hátha..

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X