Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nektek mennyire tetszik ez a mosogatógép?
    nekem nagyon tetszik, bár nem látok rajta 70 fokos programot, vagyis nem ír, pedig azt írja, hogy 6 program van rajta. mondjuk én nagyon ritkán használom a 70 fokot, nekem az 50 fok eco is mindent lehoz, és nem öblögetek előtte.
    sztem jó gép. nekem is whirlpool van, de írtam, hogy nem ilyet akartam, de nekem bevált eddig.
    Zsuzsa, Éda (2009. 11. 20.) és Mira Gerda(2012. 11. 21.) anyukája

    Comment


      a 70est én sem gyakran. befőttes üvegeknél, befőzéskor vagy babaholminál régebben.

      de ma muszáj volt. vagy 3 napja nem indítottam el és túrós meg húsos cuccok voltak benne, úgyhogy megküldtem...ez is jó benne, h ilyenkor nem kell fertőtlenítőzni meg ilyesmik.
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        én meg szinte mindig a 70esen mosok.

        Eszter
        B1 (2004) és B2 (2007)


        Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
        Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
        Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

        Comment


          heti 2x indítom be a gépünket (bosch), de mire megtelik iszonyú szagok vannak benne
          tudom lehet kapni illatosítót is, de az meg keserűvé tette az edényeket...
          én is ecettel öblítek, változó h milyen tablettát használok, de már feladtam, hogy kis fémtárgyakat mosogassak vele (kanalak, villák, kést ki is csorbítja), mert a hipi-szuper ősöreg rozsdamentes evőeszközeink, amik 40 évig nem rozsdálltak a gépben elkezdtek rozsdásodni! és alumíniumot szigorúan soha nem tettem bele!

          Comment


            hm, nekünk kb 2 éve van és az evőeszközöknek nincs semmi baja. éles kést mondjuk csak akkor teszek bele, ha husos.
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              Heti 2x megy a gép csak????? Azta, hogy csinálod?
              Hena
              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
              ClauWi hordozási tanácsadó

              Comment


                nálunk is

                nálunk aza titok, h nem vagyunk itthon dolgozunk, este eszünk ált hideget, meg hétvégén főzünk. mondjuk amiénk csak 45 centis.
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  Ó, így értem, persze. Nálunk ebéd, uzsi, vacsi mindig itthon, vagy max. útközben az uzsi, meg 5 ember, majdnem minden nap fözök
                  Hena
                  Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                  ClauWi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    Redy, tegyél bele egy kis tálban vagy csészében kávézaccot
                    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                    Comment


                      na akkor rá kell szokjunk a rendes kávéra, mert neszekávét iszunk
                      heti 2-3x megy, mert nem mindig bírom ki, hogy ne mosogassak ezt-+azt, úgyis az összes evőeszközt mosogatom+a műanyagot se szeretem beletenni, van pár alulábas, teflon bevonattal (sztem a teflonnak se tesz jót a m.gép ), na ezeket is elmosogatom kézzel, kb az összes pohár és tányér az ami bele tud kerülni és pár rozsdamentes lábas, azok még soha nem rozsdásodtak.
                      lehet ez a gép dolog nem nekem való, mert én elég korlátozottnak érzem h mit lehet beletenni.

                      Comment


                        Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        hm, nekünk kb 2 éve van és az evőeszközöknek nincs semmi baja. éles kést mondjuk csak akkor teszek bele, ha husos.
                        nálam 3 éve van meg, és csak az első pár hónapban hagytam rozsdásodni a dolgokat, utána kivettem az egész evőeszköz tartót, belefér az összes evőeszközünk, nagyon praktikus tartó hely, és nem merem betenni, mondanom sem kell, hogy ezek az evőeszközök most nem rozsdásak, de akkor egytől egyig mindegyiken volt egy icipici rozsda folt.

                        Comment


                          Redy, ha rozsdamentes, akkor nem szabadna rozsdásodnia, én inkább másra gyanakszom, föleg, ha utána le tudtad mosni és azóta semmi baja.

                          Én mindent belerakok, mindent.
                          Hena
                          Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                          ClauWi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nálam 3 éve van meg, és csak az első pár hónapban hagytam rozsdásodni a dolgokat, utána kivettem az egész evőeszköz tartót, belefér az összes evőeszközünk, nagyon praktikus tartó hely, és nem merem betenni, mondanom sem kell, hogy ezek az evőeszközök most nem rozsdásak, de akkor egytől egyig mindegyiken volt egy icipici rozsda folt.
                            furi. én szinte mindent belepakolok. az evőeszközeink nem extrák, ikeásak, nem rozsdásodnak. beteszem a jó minőségű műanyagokat is (ami mondjuk bírja a mikrózást is), férjem azokat inkább kézzel, de ő is csak azért mert nehéz úgy betenni, h ne mozduljanak el.
                            beteszem az összes üveg cuccot, a fakanalakat is (egyedül a vágódeszkát nem).
                            rozsdamentes lábosaink vannak azokat is. 1-2 pici zománcos láboskánk van, azok is bemennek, bár azok olyan picik h nagyon ritkán használom.
                            bemegy az összes üveg és kerámia és a teflon is.

                            ha valamit féltek esetleg akkor az 50 fokon megy.


                            (mondjuk ha lenne valami festett kerámiám, zsolnai ilyenek azt nem raknám be a festés miatt de nincs)

                            így viszont elég kényelmes h mindent be tudok pakolni én tényleg rühellek kézzel ciki nem ciki ez van. amikro nem volt gépünk inkább 1 hétig ittam ugyanabból a pohárból stb
                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Redy, ha rozsdamentes, akkor nem szabadna rozsdásodnia, én inkább másra gyanakszom, föleg, ha utána le tudtad mosni és azóta semmi baja.

                              Én mindent belerakok, mindent.
                              na én is. nekem 1 db reszelő volt ami rozsdásodott vagy valami kés az illesztésnél, arra gondolok h az nem rozsdamentes ugye csak a bevonat. ami teljesen rozsdamentes az nem rozsdásodik.
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                és mivel magyarázod?
                                nem egyféle r.m. eszköz volt, hanem kb 20 éven át összevásárolt minden féle, és mindegyik beteg lett, a vadi új ikeástól az örökölt HEP>I<-ig minden.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X