Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ikra: jaja, nem is értem hogy más miért nem így csinálja - pl anyósomék, akiknek szintén van mosogatógépük, mégis kézzel mosogatják el a befőttes üvegeket... demiért?!?
    lehet h lusták lemosni a cimkét?
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      #77
      Vumenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hú, valamit nagyon jól csinálsz
      (vagy én rosszul )
      ööö nem főzök naponta
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        #78
        Vumenke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        De akkor hogyan tudod belőni a sót, vagy mindig állítgatod?
        Nem, nem tudom belőni. Saccra, arany középutas megoldás. Mivel értesítés nem jön a változtatásokról. Ezért van, hogy néha előfordul ez a fátyolosodás, amit írtam. Mostanában - míg ilyen sok mizéria van a vízzel - átálltunk nem öko, multifunkciós tablettára, amiben van só is, plusz teszünk bele vízlágyító port.
        A legrosszabb, bár ezt akár a mosógépesbe is írhatnám, hogy előfordul, hogy homokos vizet küldenek a rendzserre. Na, hadd ne meséljem el, hogy az mit csinál az üvegáruval. A berendezésekről nem is beszélve...
        Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

        Comment


          #79
          Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ööö nem főzök naponta
          Én se, csak heti kb. 2x. De hordatjuk a kaját, minden nap 3 műa.ételes + kb. 4 tányér, evőeszközök, poharak, reggeli bögrék. Összegyűlik, de szeretm, ha dolgozik (helyettem)

          Comment


            #80
            Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem, nem tudom belőni. Saccra, arany középutas megoldás. Mivel értesítés nem jön a változtatásokról. Ezért van, hogy néha előfordul ez a fátyolosodás, amit írtam. Mostanában - míg ilyen sok mizéria van a vízzel - átálltunk nem öko, multifunkciós tablettára, amiben van só is, plusz teszünk bele vízlágyító port.
            A legrosszabb, bár ezt akár a mosógépesbe is írhatnám, hogy előfordul, hogy homokos vizet küldenek a rendzserre. Na, hadd ne meséljem el, hogy az mit csinál az üvegáruval. A berendezésekről nem is beszélve...
            Homokos víz
            Ez durva, akár kártérítést is kérhetnél, csak kéne egy ismerős, aki igazolja, h szétcseszte a mosógépet/mosogatógépet a víz

            Comment


              #81
              ikra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              DM Nature mosogatópor? Nem is tudtam, hogy van ilyen, az is lebomló? Akkor biztosan jobb ára van, mint az Almawinnek.
              DM NAture 30 db-os mosogatógéptablettáról tudok, vízben oldódó fóliával. ez kb. 30 FT/db-ra jön ki. foszfátmentes, parfümmentes, tartósítószermentes.
              van benne: 5-15% oxigén alapú fehérítő, 5% alatt nem ionos tenzidek, polikarboxilát, enzimek (protáz/amiláz)

              Comment


                #82
                Lujza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem, nem tudom belőni. Saccra, arany középutas megoldás. Mivel értesítés nem jön a változtatásokról. Ezért van, hogy néha előfordul ez a fátyolosodás, amit írtam. Mostanában - míg ilyen sok mizéria van a vízzel - átálltunk nem öko, multifunkciós tablettára, amiben van só is, plusz teszünk bele vízlágyító port.
                A legrosszabb, bár ezt akár a mosógépesbe is írhatnám, hogy előfordul, hogy homokos vizet küldenek a rendzserre. Na, hadd ne meséljem el, hogy az mit csinál az üvegáruval. A berendezésekről nem is beszélve...
                ha kertes házban laktok, lehet a bejövő vezetékre egy szűrőt tetetni.
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  #83
                  Mostanában a Pólus Tesco-ban van Almawin mosogatótabletta leárazva kb. 630 Ft-ra (a 25 db-os). Szerintem bevásárároltak és a célközönség qra nem viszi, ezért már minden mindegy alapon legalább a veszteség egy részét próbálják lemorzsolni. Én úgy 1,5 hete vettem kettőt is, és mindig bevágok a kosárba legalább egyet, tartalékolva, hogy egyszer elfogy...
                  Marcsi és Tibike (2008.08.20.) az én ovis nagyfiam
                  Eladó Máv-telepi lakásunk (1,5 szobás tégla, saját kertrésszel), a 15. kerületben

                  Comment


                    #84
                    az erzsébetiben valami folyadék volt. azt nem vettem, de ez a tablettás jól hangzik
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      #85
                      hűűű hát ez baromi jó ár érte!! Kár, hogy messze a pólus...

                      Eszter
                      B1 (2004) és B2 (2007)


                      Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                      Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                      Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                      Comment


                        #86
                        Én Siófokon vettem tablettát és öblítőt is kb. 1,5 hónapja hasonló áron. És Frosch mosószer is volt nem egész 600,- Ft-ért. Mondjuk azóta sem jártam arra, nem tudom van-e még. De gondolom minden Tescoban akciózzák...
                        Judit
                        Sebi (2008/06/01) és Samu (2010/03/25) és Simi (2012/04/06)

                        Comment


                          #87
                          Ecover mosogatótabletta nekem tök jól bevált, de a Sonett sajna nagyon nem, bár olcsóbb lenne. (koszosak maradnak az edények, még a nem súlyosan trutyisak is.)

                          Mindkettő a Holdboltból származik egyébként (öko/bio vegyiáru bolt).
                          Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                          HipnoSzülés a tévében

                          Comment


                            #88
                            csak akartam jelentkezni, hogy nekem is új barátom van, és szeretem!
                            DM-es tablettával eetem, de ha elfogy, kap Ecovert a drága
                            Rebaba blog

                            email: hellorebaba@gmail.com

                            Comment


                              #89
                              Zeldácska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mostanában a Pólus Tesco-ban van Almawin mosogatótabletta leárazva kb. 630 Ft-ra (a 25 db-os). Szerintem bevásárároltak és a célközönség qra nem viszi, ezért már minden mindegy alapon legalább a veszteség egy részét próbálják lemorzsolni. Én úgy 1,5 hete vettem kettőt is, és mindig bevágok a kosárba legalább egyet, tartalékolva, hogy egyszer elfogy...
                              Szerintem is ilyesmi lehet a háttérben. Nálunk már öko mosószereket nem is lehet kapni a tecsóban. A múltkor négyszer végignéztem a sort. Ezt a mosogatógép tablettát még megnézem.
                              Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                              Kreálom

                              Comment


                                #90
                                és a focistád nem féltékeny, Orsi?
                                Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                                HipnoSzülés a tévében

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X