Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Amazonas??

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    Eddig én is azt hittem, hogy ebből csak gépi van. Esetleg, ha a brendonban megkérdezem, tudnak rá válaszolni, szerintetek vagy más helyen a neten, ahol forgalmazzák?
    Márti és a három fiú :
    Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

    Comment


      #77
      Válaszolok magamnak, meg akit érdekel.
      Megkérdeztem az amazonas forgalmazóját,azt írták, hogy ez a termék gépi szövésű. Akkor úgy látszik tényleg nincs belőle kézi.
      Márti és a három fiú :
      Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

      Comment


        #78
        Katka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem is Lollipopom van, és szerintem nagyon jól áll a fiamnak! Lilatündér, a tiédnek is!
        Jó kis kendő, nagyon szeretem, pihepuha, és nagyon "szót fogad", igaz, sosem volt Didym vagy hasonlóm. Nandut nyűttük az első fiammal, én azt is szerettem, tény, hogy kevésbé tolerálta a rosszabbul sikerült kötéseket, de ha jól kötöttem, kényelmes volt. A Lollipop sokkal vékonyabb, kevésbé melegít.
        Én azt hittem, Lollipopból csak gépi van. Nem?
        A Didy még az amazonasnál is jobb?
        tsok: ibi, Matyi (2007.) cépfiú annnyája

        Comment


          #79
          Én is megkérdeztem a "függőágyasokat". Ő azt írta, hogy csak 1 fajta van, de azt nem tudta, hogy milyen szövésű (milyen jól felkészült ).
          Az egyértelmű, hogy a Didy jóbb, de jóval drágább is!
          Emese, négy otthonszületett leányzó anyukája
          Réka(2004.04.27) Bori(2005.11.17.) Julcsi(2007.07.29) Anna(2009.09.18.)
          BLOGOM

          Comment


            #80
            Miben más a didy??
            tsok: ibi, Matyi (2007.) cépfiú annnyája

            Comment


              #81
              Az Én Babám eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én is megkérdeztem a "függőágyasokat". Ő azt írta, hogy csak 1 fajta van, de azt nem tudta, hogy milyen szövésű (milyen jól felkészült ).
              Az egyértelmű, hogy a Didy jóbb, de jóval drágább is!
              én az amazonasbaby.com-ot kérdeztem meg (mint a hivatalos magyar forgalmazót) és a brendontól kaptam választ.
              gondolom ha neked azt írták, hogy csak egy fajta van, akkor az a gépi (nekem is azt írták, hogy gépi)
              biztos jobb a didy, de nekem nincs erre ennyi pénzem, sajnos, ez az amazonas pedig nagyon tetszik és olcsóbb (bár egyelőre erre sincs pénzem)
              Márti és a három fiú :
              Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

              Comment


                #82
                Én nem is fájdítom a szívem a Didy-vel. Nekem is túl drága. Én már rászántam magam az Amazonasra. Nekem is nagyon tetszik és itt http://baba.fuggoagy.hu/hordozokendo.php olcsóbb (pedig ma emeltek árakat )! Személyesen is át lehet venni, és akkor postaköltséget se kell fizetni.
                Emese, négy otthonszületett leányzó anyukája
                Réka(2004.04.27) Bori(2005.11.17.) Julcsi(2007.07.29) Anna(2009.09.18.)
                BLOGOM

                Comment


                  #83
                  Én most tesztelek egy Amazonast, Hordozó Ágiék készletéből, a kérésükre. Ha kirakják a tanfolyamon, mindenki azzal akar kötözni... Mindenki el van ájulva, milyen szép a színe (türkiz csíkos, és hozzáöltözöm, még napszemüveg is... bár már szükség lenne rá!) És őszintén szólva semmi különbséget nem érzem mondjuk a Katjához képest. Bár én mindent jól viselek, nem vagyok finnyás, nagyon szeretem a Nandut is.
                  már nem vagyok mamami
                  csakazolvassa@freemail.hu -- itt megtalálsz
                  minden jót!

                  Comment


                    #84
                    ez melyik típusú kendő, ami mindenkinek tetszik?
                    Réka
                    Kristóf 2006.04.21 Laura 2008.10.16
                    Tandemszopi együttalvásKedvenc hordozónk a Manduca

                    Comment


                      #85
                      Itt van: http://baba.fuggoagy.hu/hordozokendo.php A Laguna. Ezt ajánlottam neked privátban is.
                      Utoljára szerkesztette Az Én Babám; 2009.03.10., 19:45.
                      Emese, négy otthonszületett leányzó anyukája
                      Réka(2004.04.27) Bori(2005.11.17.) Julcsi(2007.07.29) Anna(2009.09.18.)
                      BLOGOM

                      Comment


                        #86
                        Nekem is Amazonasom van (lollipop), és én is a színébe szerettem bele. Bár nem vagyok kendőkötésben nagyon profi, és csak a Nanduhoz, meg a Kismamáshoz tudom viszonyítani; azoknál sokkal jobb. Kicsit nyúlik is, ezért előlhordozásra, amikor Ábris kicsi volt, nagyon jó volt! Batyunál (bár mondom, nem vagyok olyan ügyes) szokott engedni, meglazulni kicsit, mert csúszós az anyag. De eleve szorosabbra kötöm, mert bekalkulálom. Szerintem az árához képest elég jó... és szép! Viszont az útmutató fényképeken nincs megfelelő terpesz.

                        Az én babám: Jó ez az oldal, köszi, és milyen olcsók a Brendonhoz képest!

                        Comment


                          #87
                          Amazonas Lagunaból( http://www.brendon.hu/shop/fotoframe...=314&iid=19289 ) szertnék magamnak karikás kendőt csinálni. A másik felére keresek vevőt. A fél kendő 5.000 Ft, de ha valaki megvarrva szeretné, akkor 8.500 Ft.
                          Utoljára szerkesztette Az Én Babám; 2009.03.12., 09:20.
                          Emese, négy otthonszületett leányzó anyukája
                          Réka(2004.04.27) Bori(2005.11.17.) Julcsi(2007.07.29) Anna(2009.09.18.)
                          BLOGOM

                          Comment


                            #88
                            a brendon honlap szerint árakció van a 4.5-ös kendők közül a melon, mango és tropical színűre: 9e helyett 7e Ft
                            3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                            Comment


                              #89
                              Igen, de kézi szövésűek, és az sokkal rosszabb minőséget jelent!
                              Emese, négy otthonszületett leányzó anyukája
                              Réka(2004.04.27) Bori(2005.11.17.) Julcsi(2007.07.29) Anna(2009.09.18.)
                              BLOGOM

                              Comment


                                #90
                                A Laguna és a Lollipop azonos vastagságú?
                                Réka
                                Kristóf 2006.04.21 Laura 2008.10.16
                                Tandemszopi együttalvásKedvenc hordozónk a Manduca

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X