Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Amazonas??

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lido eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem kezdőként ettől és a Nandutól óvtak...
    Nem tudom, nem a régi kézi szövésű amazonasok felelősek ezért a rossz hírért? Nekem onnantól kezdve nagyszerűen köthető, puha, mióta a dobozból kivettem, biztosan nem egy csúcs darab, de a Nanduval egy lapon sem lehet említeni. Alig várom, hogy megint újszülöttet tehessek bele, viszont nagyobb gyerekhez vastagabb kendőt fogok venni.

    Comment


      A gépi szövésű Amazonas szerintem tök jó pici babához! Pedig aztán nekem is sokféle kendőm volt...
      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

      Comment


        igen, így van. a gépiek (nem a nyomott mintásak, azokkal nincs tapasztalatom) kellemesek, jól köthetők. nem csúcsimnőség, de az áruk sem olyan (bár mostanra nagyon megdrágultak).
        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
        Kelleni fog még egy macska

        Comment


          Régen tényleg olcsóbbak voltak. Nekem egy kölcsön nandu után volt az első saját kendőm egy laguna. A nanduhoz viszonyítva sokkal vékonyabb és puhább volt, én szerettem pici babához tök jó volt. Kb. 7-8 kiló körül kezdett el vágni. Meg egy loli karikásom is volt, újszülötthoz használtam és az is jó volt. A színeik meg nagyon szépek nem fakulnak. Mondjuk nekem bejönnek a csíkosak.
          B & B & R & B

          Comment

          Mamami portál footer

          Összecsuk

          Friss bejegyzések

          Összecsuk

          Cikk a mamami portálról

          Összecsuk

          szivárvány
          Betöltés...
          X