Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Amazonas??

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Cyanus nekem ez egy újabb jó pont ennek a kendőnek!

    Kép van vkinek használat közbeni Lollipopról esetleg Lagúnáról?
    Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

    Comment


      #47
      Azt hiszem en mar kb. mindent leirtam amit tudok az Amazonasrol, akcios kepek itt (de nem rolam)
      Lollipop, meg egy Lollipop es meg egy, laguna mackoval
      Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

      Comment


        #48
        Varda Tintalle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem is kell sokszor mosni a kendő, évente 2-3 alkalommal bőven elég
        most mar mi is ennyiszer mossuk (söt riktabban, tipikusan vetelkol es eladas elött), de pici gyerekkel azert lehet egeszen maskepp. Az elejen szinte naponta mostam.
        Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

        Comment


          #49
          Jelentem, nekem is Amazonas Lollipop-om van, 5.1m-es
          Nekünk tetszik, színe is, anyaga is, hossza pont jó a zsebes keresztezetthez, ha rövidebb lenne, nem lenne elég. Később, ha hosszú lesz más kötéshez, majd kreatívoskodom
          Kitti, 4 fiú, 1 lány és 1 picibaba hurcizós, sokáig szoptatós, együtt alvós anyukája. (Tudom, bátor vagyok ennyi gyereket bevállalni, de valójában őrült )

          Comment


            #50
            Ja, nem néztem a baba korát. Eleinte mi is többször mostuk, így kezdődött a kendőhalmozásom
            Varda

            Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

            Az igazságnak sok arca van

            Comment


              #51
              később teszek fel én is képet a Lollipoppal, nekem is 5,10-esem van, nagyon hosszú (elölzsebeshez viszont szuper), nem volt szívem elvágni, jó lesz majd a következő gyerkócoknál
              így legalább megindokolhatom a rövidebb Indio-t
              amúgy tudomásom szerint a Laguna és a Lollipop nem megy össze, legfeljebb pár centit, inkább a kézi szövésű Amazonasok
              Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
              https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

              Comment


                #52
                Köszi a segítséget,most már mi is egy Lollipoppal (4,50-es) próbálkozunk.Szép vidám színes ebben a téli zimankóban,anyukám szerint túlságosan is cifra.De azért én is úgy vagyok vele,hogy kell még egy rövidebb Indio is!
                Detti, Lenci nagylány (2006.04.18.) ,Alíz kicsi lány (2008.06.23.) és egy pici Ármin (2011.05.12.) anyukája

                Comment


                  #53
                  Ha tudtok, segítsetek! Amazonas lollipop kendő a nanduhoz képest mennyire vastag anyag? 7-8000 egy ilyenért (510 cm) mennyire reális ár?
                  tsok: ibi, Matyi (2007.) cépfiú annnyája

                  Comment


                    #54
                    a vastagságot nem tudom, de brendunban újonnan a kézi szövésű 7 ezer a gépi meg 12 most.
                    Viki
                    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                    Comment


                      #55
                      sokkal vékonyabb, kényelmesebb
                      simán megér annyit
                      a vaterán is árulnak egyet
                      Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                      https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

                      Comment


                        #56
                        memoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        sokkal vékonyabb, kényelmesebb
                        simán megér annyit
                        a vaterán is árulnak egyet

                        igen a vaterán én is láttam, de ott azt írja, hogy kézi szövésű, itt meg azt írták a többiek, hogy a gépi szövésű a jó. Mostmár csak azt nem tudom, hogy a lollipop van kézi és gépi szövésű is? Azt hittem eddig, hogy minden lollipop, laguna, stb gépi, a mango, tropical melon kézi szövésű. Vagy csak nekem nem világos ez az egész?
                        Márti és a három fiú :
                        Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

                        Comment


                          #57
                          nem lehet, hogy a boltban rossz dobozba tették? csak tippelek
                          Viki
                          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                          Comment


                            #58
                            celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nem lehet, hogy a boltban rossz dobozba tették? csak tippelek
                            erre nem is gondoltam
                            mert a 8000 nem lenne rosszár, viszont az 510 cm kicsit hosszú, nem?
                            Márti és a három fiú :
                            Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

                            Comment


                              #59
                              matykomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha tudtok, segítsetek! Amazonas lollipop kendő a nanduhoz képest mennyire vastag anyag? 7-8000 egy ilyenért (510 cm) mennyire reális ár?
                              Nekem Memoketől sikerült megvennem a Melonját még decemberben 8-ért.Akkor a Lollipop bolti ára 12900.- volt,az 510-esé,ezért is vettem meg a Melont abban a tudatban,hogy az gépi szövésű...hááát eztb elnéztem,igaz kicsit vastag,de ez télen nem is volt gond.Szóval nem sok érte szerintem.
                              Mosható Betét Ganges

                              Comment


                                #60
                                végül is le lehet vágni belőle ha nagyon hosszú (és akkor a maradékból kijöhet egy színben passzoló tatyó pl )
                                Viki
                                Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X