Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    tubarózsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régen ígértem már ezt, de elfelejtettem megcsinálni. Most pótoltam, viszont eléggé alap táblázatot sikerült összeraknom idő hiányában. Kérlek titeket, ha van kedvetek, írogassátok bele azokat a könyveket, melyeket ajánlanátok Anyuka-társaitoknak és persze a Gyerkőknek!

    Szabadon szerkeszthetitek mindannyian, legalábbis remélem, hogy sikerült beállítanom!

    Gyerekkönyvek
    Évi

    Comment


      Tubarózsa:

      Ezt a linket nem lehetne betenni az első hozzászólásba, mert néhány hét-hónap múlva itt már nagyon nehéz lesz megtalálni!
      Dóra (2009.01.), Péter (2011.05.), Réka (2014.05)

      Comment


        Írtam Reginek, de még nem válaszolt rá. Ő tudja csak betenni, ugye?

        Comment


          Mi a velemenyetek ulickaja konyveirol?
          du a tortenetek gyerekekrol es felnottekrol olvastuk... mert kerte nekem nagyon tetszik, szerintem baromira nem 3evesnek valo : na de ha ezt keri... : a masik konyve is ilyen jo?
          Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

          Comment


            Ulickaja nem csak felnőtteknek ír?
            Évamama és Bálint, a kis csillagász (2008. október 2.)

            Comment


              http://bookline.hu/product/home!exec...112112&type=22
              Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

              Comment


                http://bookline.hu/product/home!exec...=84280&type=22

                meg ez. termezsetesen nekunk a 6-10eveseknek valo van meg. nyilvan es ma is keri
                Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

                Comment


                  Na, most már én is kíváncsi vagyok...
                  Évamama és Bálint, a kis csillagász (2008. október 2.)

                  Comment


                    tubarózsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Írtam Reginek, de még nem válaszolt rá. Ő tudja csak betenni, ugye?
                    Regi, 3 éve nem lépett be a mamamira. Lehet, hogy Kattixnak kéne írni, övé a második hsz.
                    Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

                    Comment


                      Babamosoly Maricának, Bodzaboris Eszternek, Pynkynek, Poginak írjatok , ők tudják szerkeszteni.
                      Viki&Lackó(14,5)
                      https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                      Comment


                        Nagyon köszi az ajánlást, kivettük a könyvtárból az Ezüsthegedűt, a kicsinek és a nagynak egyaránt tetszenek a mesék (és persze nekem is). Amúgy kiderült, hogy Marci az oviból már ismeri
                        Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                        Comment


                          Ezt ismeri valamelyikőtök?

                          Torzonborz, a rabló
                          Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

                          Comment


                            A Léghajóval a dinók földjén óta foglalkoztat egy kérdés:Ti hogy mondjátok ki a latin dinoszaurus neveket? (Én sehogy csak halandzyázok)
                            Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                            Comment


                              nehezen
                              és röhögve
                              és megbeszéltük,hogy kimondhatatlan a nevük...én mindig megpróbáltam kimondani,a könnyebbeket sikerült is a nehezbbeknél lehet hogy kihagytam egykét betűt,úgy sikerült nyelvbotlás nélkül kimondani
                              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                              Comment


                                Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A Léghajóval a dinók földjén óta foglalkoztat egy kérdés:Ti hogy mondjátok ki a latin dinoszaurus neveket? (Én sehogy csak halandzyázok)
                                zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                nehezen
                                és röhögve
                                és megbeszéltük,hogy kimondhatatlan a nevük...én mindig megpróbáltam kimondani,a könnyebbeket sikerült is a nehezbbeknél lehet hogy kihagytam egykét betűt,úgy sikerült nyelvbotlás nélkül kimondani
                                latinos előtanulmányokkal simán . sőt, már a gyerek is fújja, azokat is, amiket én meg sem tudok jegyezni... így járt, ilyen szülők jutottak neki
                                de ha komolyan kell segítség a kiejtésben, szóljatok, leírom fonetikusan
                                Kriszta, Laci és a fiúk
                                Értékeléseim
                                fkriszta.privi kukac gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X