Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi most kivettük durell dinósát,megőrülök a dínó nevektőőőől...lassabban olvassuk mint a világ körült,meg azért belebeszélek néha ahol úgy érzem nem mindent ért Miska,de tetszik neki,felugrál fekvésből állandóan mikor valami veszély jön,nem bírja nyugton,mert elég sok izgalom van benne...nagyon drukkol a szereplőknek,ahogy a bábszínházban szokott(ugrál,mutogat,hadonászik,kiabál,szóval nagyon átélős fajta,mindig mi vagyunk a leghangosabbak a színházban,és ha izgalmak vannak könyvben akkor is mindig ez van)
    Mi még a világ körült olvassuk, máshogy hallgat egy ilyen mesét, mint egy népmesét..
    Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

    Comment


      Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi még a világ körült olvassuk, máshogy hallgat egy ilyen mesét, mint egy népmesét..
      Mi is És hihetetlen tényleg mennyi infó jön át az okos kobakba, bár ugye a földrajzról még fogalma sincs, azért a térképet is mindig megnézzük az elején (Csak egy bánatom van, a 2,5 évessel nem érdemes még csak próbálkozni sem így csak a nappali alvásidőben tudok a nagynak olvasni)
      Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

      Comment


        Stellar Rose! A Kiss Mukk-ról mi a véleményed? Csak a rossz fordítás tenné, hogy letettem? A gólyakalifa és a Fatime tetszett, de az Álherceg már olyan csapongónak tűnt, számomra-hát még egy gyereknek- olyan nehezen követhető a cselekménye. Ezt egyértelműen túl korán vettük elő, nem is ezzel van a baj, de nekem felnőttként is nehézkes volt. A spessarti fogadó is gyűjtemény, vagy egy egybefüggő történet?
        Utoljára szerkesztette neinda; 2013.08.29., 11:02.
        Egy legényke és egy leányka édesanyja

        Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

        Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

        Comment


          zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          mi most kivettük durell dinósát,megőrülök a dínó nevektőőőől...lassabban olvassuk mint a világ körült,meg azért belebeszélek néha ahol úgy érzem nem mindent ért Miska,de tetszik neki,felugrál fekvésből állandóan mikor valami veszély jön,nem bírja nyugton,mert elég sok izgalom van benne...nagyon drukkol a szereplőknek,ahogy a bábszínházban szokott(ugrál,mutogat,hadonászik,kiabál,szóval nagyon átélős fajta,mindig mi vagyunk a leghangosabbak a színházban,és ha izgalmak vannak könyvben akkor is mindig ez van)
          Miska
          Lackó is hasonlóan eljátssza, vagy éppen teljesen szöveg hűen meséli el a nagyszülőknek

          Nyaraláskor olyan jó érzés volt, mikor pakolta össze a kis motyóját, hogy mit vigyünk elsőnek könyvet választott
          Viki&Lackó(14,5)
          https://www.instagram.com/viki.bacskai/

          Comment


            Megvettük odahaza az Ezüsthegedű egy régebbi kiadását, tényleg nagyon kedves nagyon szép mesék vannak benne. Köszönöm a kedvcsináló ajánlásokat. Sok minden mást is beszereztünk, amikor sorra kerülnek, majd írok róluk.
            Egy legényke és egy leányka édesanyja

            Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

            Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

            Comment


              neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Stellar Rose! A Kiss Mukk-ról mi a véleményed? Csak a rossz fordítás tenné, hogy letettem? A gólyakalifa és a Fatime tetszett, de az Álherceg már olyan csapongónak tűnt, számomra-hát még egy gyereknek- olyan nehezen követhető a cselekménye. Ezt egyértelműen túl korán vettük elő, nem is ezzel van a baj, de nekem felnőttként is nehézkes volt. A spessarti fogadó is gyűjtemény, vagy egy egybefüggő történet?
              Kis Mukkot gyerekkoromban olvastam, sajna nem emlekszem annyira, hogy velemenyezzem, valahogy D-val erre nem kerult sor. Azt el tudom kepzelni, hogy nem minden muve hasonlo erteku, szinvonalu, foleg hogy rovid elete alatt eszmeletlen mennyiseget irt (25 evet elt osszesen!!!).
              A spessarti fogado, ahogy irtam is, egy keretes tortenet, amely magaba foglal 5 vagy 6 meset, es maga az izgalmas alapsztori nemcsak a keretben van ott, de a mesek kozott is atszovodik. Mindenkepp nagyobbaknak ajanlom, mert nemelyik mese (pl a skot legenda) azert huzos.

              Comment


                Hátha valaki tud segíteni: töröm a fejem, de nem jut eszembe, és tuti, hogy nem is fog a könyv címe.
                Gyerekkoromban volt egy vastag, keménytáblás mesegyűjteményem, óceániai mesékkel (polinéziai és hasonlók, nem feltétlenül óceániai, de az a világ). Sötétkék volt a borítója, és egy nagy rajzolt teknősbéka ( olyan törzsi, bennszülött rajzszerűség) volt az elején, és színes lapok voltak benne illusztrációként.
                Nem ismerős valakinek, nem jut eszébe véletlenül a címe? Sajnos anyukáméktól elkeveredett, és mivel nem emlékszem a címére, nem tudok rákeresni, hogy esetleg megszerezhető-e valahogyan.

                Eszter
                B1 (2004) és B2 (2007)


                Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                Comment


                  az evek meg a rutin....

                  Eszter: http://moly.hu/konyvek/bodrogi-tibor...edu-teknosbeka
                  ez az?
                  Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

                  Comment


                    Köszönöm!Nem tudtam, hogy csak 25 évet élt.
                    Egy legényke és egy leányka édesanyja

                    Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                    Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                    Comment


                      Sarasvati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      az evek meg a rutin....

                      Eszter: http://moly.hu/konyvek/bodrogi-tibor...edu-teknosbeka
                      ez az?
                      ááááááááá ez az!!!!!!!!!!!!!!
                      ezer hála és köszönet!!!

                      Eszter
                      B1 (2004) és B2 (2007)


                      Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                      Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                      Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

                      Comment


                        Kinga! Megkaptad már a Leszel a barátom?-at? Írnál véleményt?

                        Verus! A léghajóval a világ körül már passzol Zsolnának? Sokkal nagyobbaknak ajánlják, de én is szemezek vele már egy ideje és kb. egyidősek az elsőszülötteink. Érdekelne a tapasztalatod!
                        Utoljára szerkesztette Anita; 2013.09.02., 00:01.
                        Dóra (2009.01.), Péter (2011.05.), Réka (2014.05)

                        Comment


                          Varda Tintalle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Láttam tavaly olyan mesekönysorozatot, amiben fényképek voltak az illusztrációk és a természetről szólt. Volt mese pl. a katicabogár egy napjáról, a kicsi, elveszett vadmalacról. Sajnos nem emlékszem a sorozat címére, így nem talélom a könyveket sehol neten. Esetleg valaki tudja, miről beszélek?
                          Megtaláltam: Telegdi Ágnes: Ó, azok a csodálatos állatok sorozata
                          Varda

                          Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                          Az igazságnak sok arca van

                          Comment


                            Anita, az ovis könyvet még nem rendeltem meg, októberi szülinapra lesz. A léghajósat viszont kivvettük, még csak a felénél tartunk de Emma is imádja, ő most lesz 4 októberben, szerintem nektek is jó lenne!
                            Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

                            Comment


                              Anita,én fiam is 2009.januári,és tetszett neki nagyon!
                              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                              Comment


                                Anita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kinga! Megkaptad már a Leszel a barátom?-at? Írnál véleményt?

                                Verus! A léghajóval a világ körül már passzol Zsolnának? Sokkal nagyobbaknak ajánlják, de én is szemezek vele már egy ideje és kb. egyidősek az elsőszülötteink. Érdekelne a tapasztalatod!
                                RossAbillentyűzetembocs.
                                Igen,tudja,kvetni,a,cselekményt.
                                Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X