Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Melyik könyv szerepel ebben a reklámban?
    Évamama és Bálint, a kis csillagász (2008. október 2.)

    Comment


      Nyúlanyóca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Melyik könyv szerepel ebben a reklámban?
      Varró D.:Rosszalkodó. Legalábbis ezt írja ki, amikor leveszi a könyvet...

      Már ajánlottam, de még mindig, mert újra agyszülőknél vagyunk és ismét sláger, Zágoni Balázs
      Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
      Dunakanyar Klub

      Comment


        Végére értünk a Léghajóval a világ körülnek, megszerzem a dinósat. Van olyan jó a dinós, mint az első?
        Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

        Comment


          szerintem izgalmasabb kicsit,mert a ragadozó dínók állandóan meg akarják enni őket,és innen onnan menekülniük kell.
          röviden:gerry időgépet csinált,amivel el tud utazni a dinók korába,de ellopják az időgépet és elmennek vele a dínókhoz,két gonosztevő.gerry csinál még egy időgépet,amivel a rosszak után megy a gyerekekkel...kergetik őket egyik korból a másikba,lesznek dínós barátaik is,meg olyan dínók,akiket le kell győzniük,hogy ne egyék meg őket...
          talán több a kaland,esemény benne,viszont miska pl.még nem érti ezeket a dolgokat,hogy a jura korból a kréta korba átmennek.de ennek ellenére nem zavarta,beszéltünk arról amit nem értett,és abszolút tetszett neki...
          "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
          Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

          Comment


            mi most olvassuk, a negyedik fejezetnél tartunk, nekem a másik jobban tetszett, de ez sem rossz.

            A másikban az tetszett igazán, hogy a cselekmény gyakorlatilag az állatokkal való beszélgetésben és találkozásban merült ki, különösebb izgalmak nélkül, illetve "barátságosabb" izgalmakkal.
            Valahogy nem tetszik nekem, hogy olyan bűnözőket kergetnek, akik dinoszauruszokat öldösnek. Valahogy nincsenek egy fajsúlyban a gyerekek a két rosszbácsival.
            De hozzáteszem, még az egész könyvről nincsen tapasztalatom, csak az elejéről.

            Eszter
            B1 (2004) és B2 (2007)


            Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
            Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
            Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

            Comment


              igen,ilyen szempontból valóban eléggé más...tök igaz,amit írsz...mi sem olvastunk még soha ilyen jellegű történetet,ez volt az első ilyen,amiből a gyerek látja,hogy nem csak jó emberek vannak a világon...
              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

              Comment


                Na majd délután lemegyek a könyvtárba meghozatom ezt is..Most dínós, és sárkányos könyvekre van beindulva a gyerek úgyhogy akinek ilyen ötlete van mondja!
                Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                Comment


                  Két kis dinó Budapesten - Berg Judit
                  Viki&Lackó(14,5)
                  https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                  Comment


                    További dinók: http://www.pagony.hu/dinoszauruszok-kategoria
                    Viki&Lackó(14,5)
                    https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                    Comment


                      DesViki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez lehet, hogy a grafikája miatt.., de úgy gondoltam kisebb gyereknek való, de látom 5-10évesnek ajánlott.
                      Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                      Comment


                        nekünk kevéssé jött be.az első kettőt olvastuk,az első még jobban érthető volt neki,a második kevésbé(4,5éves)...
                        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                        Comment


                          Interjú az ovis könyv szerzőjével.
                          Évamama és Bálint, a kis csillagász (2008. október 2.)

                          Comment


                            Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez lehet, hogy a grafikája miatt.., de úgy gondoltam kisebb gyereknek való, de látom 5-10évesnek ajánlott.
                            Nekem tetszett.
                            Gyereknek még nem olvastam.

                            Comment


                              Nyúlanyóca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Interjú az ovis könyv szerzőjével.

                              Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

                              Comment


                                Régen ígértem már ezt, de elfelejtettem megcsinálni. Most pótoltam, viszont eléggé alap táblázatot sikerült összeraknom idő hiányában. Kérlek titeket, ha van kedvetek, írogassátok bele azokat a könyveket, melyeket ajánlanátok Anyuka-társaitoknak és persze a Gyerkőknek!

                                Szabadon szerkeszthetitek mindannyian, legalábbis remélem, hogy sikerült beállítanom!

                                Gyerekkönyvek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X