Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Dél-budai klub!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Szemi: http://www.barkafonal.hu/shop/kotosuli/
    Iló Zsombor 100224 Barla 130705

    Comment


      #62
      Ilo, 18-assal mentek? Mehetnénk együtt.

      Ez már nagyon off: Szép színes gyapjúfonalakat jó áron hol lehet szerezni? (Vagy ez már túl sok kritérium? )
      Kata és Ármin + Timur + Miron

      Comment


        #63
        Hopp, látom a linkelt lapon vannak. De melyiket válasszam?! Szép színesek, de nem értek hozzá... Meleg téli legs-et szeretnék belőle Árminnak.
        Kata és Ármin + Timur + Miron

        Comment


          #64
          Mirr-murr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hopp, látom a linkelt lapon vannak. De melyiket válasszam?! Szép színesek, de nem értek hozzá... Meleg téli legs-et szeretnék belőle Árminnak.
          Barkánál a Felhő a legjobb ár/érték arányú gyapjú fonal. Horgolós topicban ezt ajánlották. http://www.barkafonal.hu/shop/fonal/felho.html
          Györgyi
          Barna (2009. május) és Gréta (2012. április)

          Comment


            #65
            Köszönöm a tanácsot!
            Kata és Ármin + Timur + Miron

            Comment


              #66
              Köszönöm a linket. Biztos a szőkeségem miatt, de nem értek a kötősuliból egy mukkot sem. Jaj de szeretnék klubba menni. Ha nem jutnánk el, mert most Lotti náthája miatt eléggé úgy áll az ügy ugye megmutatja nekem valaki a köv klubban? Megöl a kíváncsiség...
              Emi, a középsős Lotti (09/03/09) és a kiscsoportos Lilla (10/12/08) anyukája

              Comment


                #67
                holnap én is felhő fonállal érkezem
                mehetünk 18-al is... fél10 Krisztina?
                Iló Zsombor 100224 Barla 130705

                Comment


                  #68
                  OK! f10 Krisztina
                  Kata és Ármin + Timur + Miron

                  Comment


                    #69
                    Bár nagyon készültem, de nem megyünk, mert Barna még mindig eléggé taknyos.
                    Györgyi
                    Barna (2009. május) és Gréta (2012. április)

                    Comment


                      #70
                      Mi sem megyünk.
                      Nálunk én nem vagyok egészen jól..
                      Zsófi
                      Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

                      Comment


                        #71
                        Valaki írna egy összefoglalót, hogy mi volt a klubban? Hányan voltatok, miről volt szó, meddig jutottatok a kötésben, stb.
                        Györgyi
                        Barna (2009. május) és Gréta (2012. április)

                        Comment


                          #72
                          élménybeszámoló + 1 kérdés

                          Györgyi és a többi távolmaradó!
                          Sajnáljuk, hogy nem voltatok, ezennel élménybeszámolok!

                          Jelenlévők: Mirr-Murr Kata-Ármin, Yilonne Iló-Zsomborka , mendegélő Orsi-Vera, tomary Mariann-Mira, Snoopy Orsi-Noel, Evita Éva-Zsófi, Rukamani Kriszta-Boldi
                          (gyakoroltam a neveket, remélem nem hibáztam )

                          Történések: mendegélő Orsiékat leszámítva mindenki megkésve érkezett, késésnek persze csak a mi érkezésünket tekintem, mivelhogy én szervezem a klubbot, de persze nélkülem is klub a klub, de azért mégiscsak na. arra gondoltam , hogy milyen lenne, ha legközelebb 1/2 11-1/2 1-ig lennénk? Nekünk szinte biztos mindig necces a 10 órai érkezés a délelőtti alvás miatt, utána meg olyan rövidnek tűnik az egész.

                          Iló és Kata megtanulták a kötés alapjait tőlem (kezdés, sima szem), nagyon ügyesnek bizonyultak, annak ellenére, hogy Iló mozgássérültnek érezte magát.

                          A gyerkőcök jöttek-mentek, elvették egymás játékait, "kinyomták" egymás szemét, ettek-szopiztak, díntak-dántak.

                          Jól éreztük magunkat, köszönjük a Kisbékának és magunknak!
                          Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                          Dél-budai klub

                          Comment


                            #73
                            helyesbítek
                            egy mozgássérült, debil elefántnak éreztem és érzem magamat... de gyakorlok!!
                            Iló Zsombor 100224 Barla 130705

                            Comment


                              #74
                              Egyszerűen hülye vagyok a fordított kötéshez. Már kigúvasztottam a szemem a videón, meg is tudom csinálni, csak a minta nem fordított lesz, hanem olyan béna, laza összevissza sima.
                              Emi, a középsős Lotti (09/03/09) és a kiscsoportos Lilla (10/12/08) anyukája

                              Comment


                                #75
                                én még mindig béna vagyok... kicsit már jobb, de a kötés széle olyan fura, összevissza
                                valami nem jó a kezdéssel vagy a befejezéssel... nemtom
                                Iló Zsombor 100224 Barla 130705

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X