Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Dél-budai klub!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Mi is mennénk, ha minden jól megy és addigra kicsomagolunk
    Viri, aki UNICEF kékben pompázik és a 4 gyerek libasorban...
    a gimnazista, az általános iskolás, az óvodás és a bölcsődés...

    Comment


      #17
      OFF mai demonstráció részletei az aláírásomban
      Iló Zsombor 100224 Barla 130705

      Comment


        #18
        Be jo, elsö alkalomra valoszinüleg nem fogunk tudni menni, de utanna majd.
        Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

        Comment


          #19
          mi is megyünk!!!
          Emese, a három gyönyörű leány anyája:
          Szonja (1995.) Réka (2001.) és a legkisebb: Tündérmazsola (2010.03.02.)

          Comment


            #20
            bocsi mindenki, torokgyuszis Boldi, nagybeteg Nagypapa kicsit kivontak a forgalomból!
            örülök, hogy írtatok és hogy jöttök most vagy később! remélem mi is ott leszünk! tényleg most máris kiderült, hogy kell majd egy "helyettes házigazda", ha mi véletlenül nem tudunk majd megjelenni bármikor a jövőben. most remélem tényleg tudunk menni, mert Boldi már meggyógyult.
            Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
            Dél-budai klub

            Comment


              #21
              Hű, az nem lehetett semmi. Ilyen kicsi gyerekkel egy torokgyulladást végigcsinálni.
              Remélem már tényleg túl vagytok rajta.
              Ági és a gyerkőcök: Luca (2009.07.09) az ikrek, Sári és Marci (2011.01.18) és Berci (2012.03.10)

              Comment


                #22
                No kiderült, hogy itt ragadtunk pesten, úgyhogy megyünk holnap! Ki jön még?
                BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

                Comment


                  #23
                  Mi megyünk! bár eddig ez tényleg nem volt biztos! kicsit rámszakadt az ég...., már azon is gondolkodtam, hogy halasztást kérek, de NEM! szükségem van erre a kikapcsra, viszont túl sokat nem tudtam készülni!
                  ha tud, mindenki hozzon legalább 1-2 játékot, amit aktuálisan bedobunk a közösbe a kölköknek, amíg nem lesznek a klubnak sajátjai. lehet ez akár petpalack is, mindig az élet dolgai jönnek be a legjobban a lurkóknak, csak legyen valami.
                  ahogy számolom családiasan leszünk, ami nem is baj, mert most csak kisterem van még, 10-15 felnőtt + gyerekek!
                  várom már!
                  Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                  Dél-budai klub

                  Comment


                    #24
                    Boldi még alszik, mint a bunda! de utána megyünk!
                    Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                    Dél-budai klub

                    Comment


                      #25
                      Hát nem tudtunk mégsem menni. :-(
                      BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

                      Comment


                        #26
                        bocsi, mi sem jutottunk el, kissé összecsaptak a fejem felett a hullámok.
                        írjátok meg, milyen volt. legközelebb mi is megyünk majd.
                        Emese, a három gyönyörű leány anyája:
                        Szonja (1995.) Réka (2001.) és a legkisebb: Tündérmazsola (2010.03.02.)

                        Comment


                          #27
                          Én nagyon jól éreztem magam a klubban! Mi félidőben mentünk, és olyan hamar eltelt az 1 óra!
                          Várom a következőt!
                          __________
                          Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
                          gyerekruhák fiú cipők 20-25

                          Comment


                            #28
                            csatlakozhat hozzátok egy ex-dél budai lakos is? 25évig laktam budafokon, szeretnék eljutni a köv klubba de nezíti a dolgot, hogy most gyöngyösön lakunk.
                            Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
                            Clauwi hordozási tanácsadó

                            Comment


                              #29
                              snoopy! persze, gyere, várunk szeretettel, de még a következő időpontot nem találtam ki. valószínű a 28-a, csütörtök, ezt majd az 1. hsz-ben fogom aktualizálni hamarosan.

                              és mindenki, aki Bp., vagy Magyarország vagy a Föld nevű bolygó bármely pontján él!!!! könyörgöm, ne kérjen engedélyt a klubba jövetelhez, mert mindenkit nagyon szívesen látunk, nem kérünk lakcím kártyát!
                              Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                              Dél-budai klub

                              Comment


                                #30
                                Rukamani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                snoopy! persze, gyere, várunk szeretettel, de még a következő időpontot nem találtam ki. valószínű a 28-a, csütörtök, ezt majd az 1. hsz-ben fogom aktualizálni hamarosan.

                                és mindenki, aki Bp., vagy Magyarország vagy a Föld nevű bolygó bármely pontján él!!!! könyörgöm, ne kérjen engedélyt a klubba jövetelhez, mert mindenkit nagyon szívesen látunk, nem kérünk lakcím kártyát!
                                pedig nekem állandó címnek a 22. van beírva. csak azért nem változtattam meg, hogyha kérnétek az ajtóban a kártyát.
                                Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
                                Clauwi hordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X