Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Dél-budai klub!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Lívia jól sejtetted! Évus küldött segítségkérő e-mailt és az engedélyével bemásolom ide azokat, amikben segíthetünk neki. Nagyon nagy szüksége van rá, mert kimerült fizikailag, idegileg, érzelmileg, stb.


    "Mire lenne szükségünk?

    Nehéz vásárolnivalók
    Csekkbefizetés
    Kutya ne nyüszítsen itt folyton
    Egy óra játszóterezés a közelben Julival
    Lőrincet iskolából haza (25-étől megint)
    Játék a kicsikkel, amíg pár teendőt elintézek vagy lezuhanyozom
    Teregetés, leszedés
    Lépcsőháztakarítás
    Fektetés körüli teendők
    22-én 9-re beidéztek tanúnak büntetőügyben
    Rákszűrésre kell mennem
    Kontaktlencsét csináltatnom

    Kérlek, kezdeményezzétek ti a segítséget, aszerint, hogy mikor fér bele, telefonálni is nehezemre esik.

    Köszönöm: Éva"


    Privije tele van, de ha valaki szeretne/tud segíteni neki, én priviben átküldöm a számát.

    köszi
    K
    Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
    Dél-budai klub

    Comment


      #32
      Aktualizáltam az 1. hsz-t: következő klub okt. 28-án, csütörtökön 10-12-ig.
      Lehetne amolyan mini fonó, akit érdekel, én pl. megtanulnám Ilkától (aki még nem jelentkezett itt be, de várjuk) azt a hímzést, amit mutatott, de már a nevét is elfelejtettem.

      Ilka! Te tudsz jönni, megtanítod nekünk, mit vigyünk? Jelentkezz légyszi!

      Én max. kötés alapokat tudok tanítani, addigra talán elkészülök Boldi lábszárvédőjével, amit referenciaként tudok mutogatni!
      Utoljára szerkesztette Rukamani; 2010.10.18., 18:31.
      Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
      Dél-budai klub

      Comment


        #33
        Kriszta, ez nagyon jó ötlet. Én tudok egy kicsit hímezni keresztszemest, megmutatom annak, akit érdekel. Szívesen tanulnék kötni, horgolni, meg azt hiszem még sokfélét.

        Remélem most nem jön közbe semmi, és tudunk menni.
        Éva vagyok, Zsófi lányom (2009. december) és Vili fiam (2013 február )
        textilmózes eladó

        Comment


          #34
          Jaj de jó, hogy lesz klub megint!
          Én horgolás alapokat tudok mutatni, de még sokat kell gyakorolnom, nem vagyok profi.
          Györgyi
          Barna (2009. május) és Gréta (2012. április)

          Comment


            #35
            mi is szeretnénk menni.
            Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              #36
              Engem nagyon érdekelne a kötés, de semmim sincs hozzá. Se tudásom, se kötőtűm. de annyira jó lenne Lottinak kötni egy mellényt.
              Emi, a középsős Lotti (09/03/09) és a kiscsoportos Lilla (10/12/08) anyukája

              Comment


                #37
                Szemi!
                Egy neked tetsző fonal + hozzávaló vastagságú tűk alapfelszerelés lenne és akkor én megtanítom neked az alapokat (kezdés, sima, fordított, befejezés, stb.). Ezzel csónak nyakú mellényt máris tudnál kötni. Ha valaki besegít, kicsit cifrázni is lehet a nyakkivágást. Van egy barátnőm, aki profi, jönne is klubba, de neki a csüt általában nem jó. Majd valahogy összehozzuk, de először úgyis az alapok jönnek.
                Szerintem olyan fonalat lenne érdemes venned, ami közepes vastagságú, mondjuk kb. 4-es tűvel lehet kötni, ez haladós is, de mégsem túl bumszli a kicsi lánykádra. Majd küldök linket, interneten lehet rendelni nagyon szép fonalakat.
                Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                Dél-budai klub

                Comment


                  #38
                  Hú Kriszta köszi amutatást is, meg az infokat is. Jó lenne, ha megmutatnád a mesterfogásokat. Igazából tanultam anno az alapokat, csak már kiment. De legalább gyorsabban fogok haladni.
                  Emi, a középsős Lotti (09/03/09) és a kiscsoportos Lilla (10/12/08) anyukája

                  Comment


                    #39
                    Hú, kötőtűk lesznek a klubban? Hááát...
                    __________
                    Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
                    gyerekruhák fiú cipők 20-25

                    Comment


                      #40
                      Én majd tornázom a kölkökkel. Ugrálhatnának a hátamon kicsit, mert bekattant egy helyen, és ki kellene gyúrni :-)
                      __________
                      Mariann@Míra Jana 09/06/21 és @Csongor 12/02/18 és @Zselyke Liza 15/02/28
                      gyerekruhák fiú cipők 20-25

                      Comment


                        #41
                        tomary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hú, kötőtűk lesznek a klubban? Hááát...
                        Majd csak óvatosan, aztán ha nem hagyják akkor hagyjuk...
                        MAsszázs meg nem gond. Csak lefekszel a földre a kölköket meg átküldjük rajtad.
                        Emi, a középsős Lotti (09/03/09) és a kiscsoportos Lilla (10/12/08) anyukája

                        Comment


                          #42
                          Hát ez izgalmas, hogy fonó lesz
                          Bár sok kötőtű + sok gyerek... de majd óvatosak és ügyesek leszünk
                          Kötésnél alapokat én is tudok, bár a kéztartásom mások szerint pc megfogalmazásban sajátos, nem pc megfogalmazásban béna - de a végeredmény kötés lesz Lényeg, hogy teljesen kezdőnek segíteni is tudnék, de fejlődnöm is van még hova.
                          Ha valaki nem akar beruházni, egy pár 2,5-ös és egy pár 5-ös kötőtűt kölcsön tudok adni pár hétre, előreláthatólag azokat most nem fogom használni egy darabig. Maradék fonalam is lehet, hogy akad, gyakorolni, próbálkozni... Valakit érdekel majd?
                          Úúú, és horgolni nagyon szeretnék megtanulni!

                          Szerintetek nagyon béna lenne, ha lenne egy rövid bemutatkozós kör? Vagy a múltkor volt, csak én lekéstem? - akkor bocs. Sokan már jól ismeritek egymást, de én még nem annyira ismerlek titeket... és hátha így hamarabb összeállna a kép...
                          Orsi

                          Ez pedig egy film a kedvenc iskolámról: SUMMERHILL ...

                          Comment


                            #43
                            hát, én sem ismerek itt senkit. van más topik is ahol lehet beszélgetni veletek?
                            Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
                            Clauwi hordozási tanácsadó

                            Comment


                              #44
                              snoopy! "Dél-budaiak ide!" c. topic
                              Kriszta vagyok, fiam Boldi , aki imád velem bringázni
                              Dél-budai klub

                              Comment


                                #45
                                De Mendegélő Orsi nem élőben történő bemutatkozásra gondolt? Vagy itt a fórumon?
                                Györgyi
                                Barna (2009. május) és Gréta (2012. április)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X