Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én nem találtam szállítási költséget az oldalon Jó lenne tudni, hogy milyen opciók vannak, hogy tudjunk kalkulálni, hogy jön ki a legjobban, érdemes-e egyben rendelni vagy külön stb.
    Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
    privi helyett:
    hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

    Comment


      Sziasztok!
      Anno én is lemaradtam erről, de találtam helyette ezt:
      https://konyhashow.eu/hu/furdszobai-...o-10db-os.html
      (Igen, valószínűleg hamisítvány. Napon-ruhaszárítóban nem teszteltem.)
      Működik, de nálunk nyáron csak én hordok zokni, a férjem papucsban jár. Télen nagy segítség volt, pláne, amikor 20 pár zoknit (közte 12 pár feketét) mostam (de ez azért ritka). A szennyesbe nálunk a száránál összetekerve kerül a zokni, ezt elérni is némi időt igényelt, így nem húztam tovább a férjemet a csipesszel.
      Vica

      Comment


        Köszi Vica az infót

        Mi sokat szárítunk napon, nekem az a 100 Ft különbség nem éri meg, ha esetleg vacakabb az anyaga.
        Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
        privi helyett:
        hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

        Comment


          Nekem csak úgy jó, ha Óbudán tudom átvenni. 4 csomaggal szeretnék rendelni.
          Zs & T &​​L

          Comment


            Az lehet gond, hogy náluk annál több a pk, minél többet rendel vki. 10-20 csomag nem tétel nekik, mivel ők gyártják..., ennél sokkal nagyobb rendeléseik vannak. De kiváncsian várom, hogy milyen ajánlatot kaptok. Én már rendeltem, nem akarok beszállni, csak kiváncsi lettem...
            A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

            Comment


              hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én nem találtam szállítási költséget az oldalon Jó lenne tudni, hogy milyen opciók vannak, hogy tudjunk kalkulálni, hogy jön ki a legjobban, érdemes-e egyben rendelni vagy külön stb.
              Ildi, itt van az árak: http://eredetizoknicsipesz.blogspot.de/p/ar.html
              Enikő egy férjjel és négy törpével
              ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
              Vega hét menü
              Kihívás (okt.1-14)

              Comment


                Közben itt meg már más árak vannak, most melyik az érvényes? http://zoknicsipesz.hu/rendeles
                Enikő egy férjjel és négy törpével
                ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                Vega hét menü
                Kihívás (okt.1-14)

                Comment


                  Írtam nekik amilen, 5 percen belül válaszoltak.
                  20 csomagig ezek a szállítási lehetőségek:
                  Házhozszállítás: 990,- Ft
                  MOL Postapont: 890,- Ft
                  Postán maradó: 790,- Ft

                  Mennyiségi kedvezményt 50-100 csomagtól adnak (azt viszont nem kötötték az orromra, hogy mekkora)
                  Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                  privi helyett:
                  hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                  Comment


                    Na, csak most látom, Enikő, hogy kétféle ár is van, én csak a pk-ra kérdeztem rá. Gőzöm sincs, melyik a hivatalos, arra tippelnék, a magasabb ár van érvényben, de azt hiszem, elvesztem a zoknicsipeszek erdejében
                    Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                    privi helyett:
                    hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                    Comment


                      Az 50 csomag elérhető viszonylag egyszerűen. Lehet, hogy a postázását pedig 2 különböző címre is lehetne kérni. Úgy nagyon jó lenne!

                      Comment


                        Én kapásból 9 csomagot rendelek. Úgyhogy az 50cs összejöhet. Most egy kis szünetet tartunk a lekvárfőzésben. Írok én is nekik.
                        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                        Comment


                          Tudtommal 399/csomag a normál ár.
                          A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                          Comment


                            Rákérdeztem, mennyi lenne 50-100 csomag között, de nem kaptam még választ.
                            Nekünk 12 csomag kellene, az 50 szerintem is elérhető mennyiség Mondjuk kérdés, hogy mekkora kedveményt adnak, hogy jön ki pk-val együtt, megéri-e a macerát....
                            Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                            privi helyett:
                            hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                            Comment


                              Én még nem kaptam választ tőlük (lehet, hogy 4-kor dobják a tollat)
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Én minden kép rendelek tőlük. Ha a praktikerben nem lenne annyival drágább, akkor onnan venném, de majdnem a duplája!
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X