Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Zoknicsipeszt anno én is rendeltem, jó sokan összeálltunk akkor, imádom azóta is, semmi bajuk nincs, talán egyet sikerült valahogy eltörni az évek alatt... nálunk én csiptetem mindenkinek mosás előtt de még így is megéri, hogy utána csak felakasztom, szárazon leszüretelem és nincs párosítás (a szennyestartóban még úgyis egymás mellett vannak a párok) lassan jó lenne bővíteni a csipeszmennyiséget mindenkinek ajánlom akkor rendeltem tesómnak, barátnőmnek, ők nem használják ez olyan mamamis dolog lehet
    Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

    Comment


      hát akkor el kezdtem szervezni itt: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=8439&page=26
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

      Comment


        sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zoknicsipeszt anno én is rendeltem, jó sokan összeálltunk akkor, imádom azóta is, semmi bajuk nincs, talán egyet sikerült valahogy eltörni az évek alatt... nálunk én csiptetem mindenkinek mosás előtt de még így is megéri, hogy utána csak felakasztom, szárazon leszüretelem és nincs párosítás (a szennyestartóban még úgyis egymás mellett vannak a párok) lassan jó lenne bővíteni a csipeszmennyiséget mindenkinek ajánlom akkor rendeltem tesómnak, barátnőmnek, ők nem használják ez olyan mamamis dolog lehet
        3lány miatt muszáj lesz használni. Ha van akciós zokni, akkor abból több méretet veszek, de stílusban/színben egyformákat. Úgyhogy a zoknicsipeszben van minden reményem
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

        Comment


          Ha lesz olyan, aki a harmadik kerületből rendel és esetleg el tudná nekem hozni, akkor beszállnék.
          Ági vagyok Benedek (2013.12.14.) anyukája. Balettet tanítok

          Eladó rucik és könyvek

          Comment


            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            hát akkor el kezdtem szervezni itt: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=8439&page=26
            Írtam mailt, nekem kell három csomag.

            mauglina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha lesz olyan, aki a harmadik kerületből rendel és esetleg el tudná nekem hozni, akkor beszállnék.
            Én ősztől havi 1x járni fogok a Károlira, lehet, hogy össze tudunk hozni egy talit pl. a Szentlélek tér környékén.

            Comment


              Hűűű, nem is láttam, milyen sokmindenkit érdkelne még rajtam kívül

              Annyit még kérdeznék, hogy mosógép kompatibilis? Értem ezalatt, hogy nem tesz kárt a többi ruciban? Meg hogy így összecsipeszelve nem száradnak nehezebben a zoknik?

              Én Óbudán különben. Mennyiségi kedvezmény van valahol? Megnézem majd azt linket....
              Utoljára szerkesztette hihi; 2017.07.23., 22:27.
              Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
              privi helyett:
              hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

              Comment


                Nekem nem jön be a zoknicsipeszes oldal Pedig tegnap, amikor böngésztem az ügyben a neten, még működött
                Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                privi helyett:
                hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                Comment


                  mauglina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha lesz olyan, aki a harmadik kerületből rendel és esetleg el tudná nekem hozni, akkor beszállnék.
                  Én is így vagyok. De ha senki se jár a városba, akkor lehet külön óbudai közös is.
                  Zs & T &​​L

                  Comment


                    hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hűűű, nem is láttam, milyen sokmindenkit érdkelne még rajtam kívül

                    Annyit még kérdeznék, hogy mosógép kompatibilis? Értem ezalatt, hogy nem tesz kárt a többi ruciban? Meg hogy így összecsipeszelve nem száradnak nehezebben a zoknik?

                    Én Óbudán különben. Mennyiségi kedvezmény van valahol? Megnézem majd azt linket....
                    Ruhákban, mosógépben nem tesz kárt, jól le van kerekítve.
                    Korábban is úgy szárítottam, h osszecsiptettem a párokat, így nekem nem lett változás.
                    Zs & T &​​L

                    Comment


                      Csajok,másnak működik az oldal????
                      Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                      privi helyett:
                      hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                      Comment


                        nekem sem du még működött.

                        Mennyiségi kedveszményt nem láttam. A pk szétdobása lenne a cél. Ha jól olvastam, minden képen csomagként adják fel. Erre azért még rákérdezek, mert szerintem sima levélként is feladható lenne.
                        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                        Comment


                          hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Csajok,másnak működik az oldal????
                          Most nekem se, amikor linkeltem még működött
                          Zs & T &​​L

                          Comment


                            remélem, csak valami weboldal szerkeztés/javítás zajlik és nem bezárt a bolt Még mindig ugyanazt a hibát írja
                            Ildikó, na meg B, N, Z és a negyedik
                            privi helyett:
                            hihiprivi.mamami(kukac)gmail(pont)com

                            Comment


                              hihi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én Óbudán különben. Mennyiségi kedvezmény van valahol? Megnézem majd azt linket....
                              5 éve rendeltünk, akkor kaptunk mennyiségi kedvezményt, mert nagyon sokan összejöttünk. Nem akarok hülyeséget írni, de akkor direkt rákérdeztem kíváncsiságból és óriási mennyiség volt Nem irigyeltem aki szétosztotta egy pesterzsébeti Katica volt, talán ktc? nekem kedves emlék a zoknicsipesz-közös rendelés.
                              Nem nagyon szokott beakadni se a többi ruhába, teljesen jól használható. Az biztos, hogy kicsit nehezebben szárad, főleg ha vastag zokni, de én nem érzem problémának, mondjuk nálunk könnyen száradnak a ruhák.
                              Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                              Comment


                                nem működik most sem
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X