Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések megbeszélése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lányok, hogy működik pontosan a vivre? Amit kinéztem, arra azt írja, hogy Kézbesítési időszak: 2015.12.14 - 2015.12.28. Ez most hogy van?

    Comment


      Igen ekkor valamikor szállítanak
      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
      Kelleni fog még egy macska

      Comment


        Marcsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lányok, hogy működik pontosan a vivre? Amit kinéztem, arra azt írja, hogy Kézbesítési időszak: 2015.12.14 - 2015.12.28. Ez most hogy van?
        rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Igen ekkor valamikor szállítanak
        Ez elég durva!
        Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
        Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

        Comment


          vivre lezárva!
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            Tegnap a gyerekek társaságban találkoztak az intelligens gyurmával és nagyon megtetszett nekik. kreativjáték.hu-n a legolcsóbb
            Valaki?
            Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
            Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

            Comment


              mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tegnap a gyerekek társaságban találkoztak az intelligens gyurmával és nagyon megtetszett nekik. kreativjáték.hu-n a legolcsóbb
              Valaki?
              Flóri is kénezte, ezt kér keresztanyáméktól, de ők asszem már megrendelték valahonnan
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment


                én is néztem már ezeket a gyurmákat, élőben milyenek, Ágnes?
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  Mitől intelligens?
                  "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                  Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                  Comment


                    különböző tulajdonságúak vannak, pl van, ami mágneses. keress rá a neten, biztos találsz róla több infót
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      Csajok, nagyon durva! Tisztaság- és rendszeretők csak nagyon ellenőrzött körülmények között engedjék használni, mert megfolyik, tárolni csak a dobozában lehet! Pölö csinálsz egy gombócot, otthagyod az asztalon, néhány óra múlva frankón belefolyik a fa rostjai közé...... textil anyagába. Én mindenhol megfolyt gyurmamorzsákból lett kék plecsnikkel találkozom persze mókás, mert csattan meg pattan meg törik meg szakad, szóval tök érdekes, csak figyeljetek h ezt nem lehet akárhol masszírozni.
                      Anna
                      malackáim: a Legnagyobb, a Kisebbnagyobb, a Nagyobbkisebb , és a Legkisebb

                      Comment


                        hű....
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          S kimaradt h miért intelligens: például egyszerre tud plasztikus, rugalmas és merev, vagyis több fizikát tud, mint a a környezetünkben az átlag hétköznapi anyagoktól megszoktunk. Ezenkívül van amelyik fluoreszkál, van, ami mágneses, stb
                          De nem is ezért igazából az ember szereti magát intelligens milliőben tudni..... (legalábbis a gyarló én ) Szóval marketing.
                          Anna
                          malackáim: a Legnagyobb, a Kisebbnagyobb, a Nagyobbkisebb , és a Legkisebb

                          Comment


                            azért ezeket a tulajdonságokat (pl engem a mágneses izgat legjobban, de akár a törés is) tudja megbízhatóan?
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment


                              Mik vannak
                              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                              Comment


                                káa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                S kimaradt h miért intelligens: például egyszerre tud plasztikus, rugalmas és merev, vagyis több fizikát tud, mint a a környezetünkben az átlag hétköznapi anyagoktól megszoktunk. Ezenkívül van amelyik fluoreszkál, van, ami mágneses, stb
                                De nem is ezért igazából az ember szereti magát intelligens milliőben tudni..... (legalábbis a gyarló én ) Szóval marketing.
                                Maguk az intelligens anyagok valóban léteznek, melyet tudományos körökben neveztek el így, ezért is zavaró, hogy mást is pl mosóport intelligensnek titulálnak. Szóval azt, hogy ilyenek léteznek, az biztos, a gyurmát nem ismerem, de a felsoroltakat, ha tényleg azokból az anyagokból készültek, akkor simán tudhatják. ...
                                Klári (anya) Máté (apa) Kinga (2013.04.18.), Domonkos (2015.06.24.) és Zsófi (2017.03.08.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X