Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 5.0

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    sziasztok
    a teafa olajat hova kell tenni? rá a pelusra?
    vagy hova???

    köszi
    " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

    Comment


      Igen, lehet 1-1 csepp a pelusokra VAGY egy kis vatta a vödör tetejére, és arra pár csepp. Alternatíva még, hogy a vödörbe pár csepp, és szétrázod benne. Nálunk a férj érzékeny a szagokra, ezért cseppentek minden palankára (kivéve, mikor lespórolom :gonsoz
      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
      Kelleni fog még egy macska

      Comment


        rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Igen, lehet 1-1 csepp a pelusokra VAGY egy kis vatta a vödör tetejére, és arra pár csepp. Alternatíva még, hogy a vödörbe pár csepp, és szétrázod benne. Nálunk a férj érzékeny a szagokra, ezért cseppentek minden palankára (kivéve, mikor lespórolom :gonsoz
        köszi! és a pelenkára hova? pl ha zsebes pelus? ill. a belsőknél?
        nem lesz baja a zsebespelusoknak a pulnak ha rácsöppen?
        " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

        Comment


          én ahova ér betétre, főleg. a külsőre (szintén zsebi) csak akkor, ha gáz a dolog. akkor vagy a polárra, vagy a pamutos érzetű (ergo felszívja) külsejére. de mivel poláros a belseje, kvázi szárazontartó, arra nem szoktam, az nem veszi át (annyira) a pisiszagot, mint a betét
          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
          Kelleni fog még egy macska

          Comment


            köszi!!!
            és tényleg ha csak pisis akkor vágjam be úgy a zsebest vagy a belsőt a vödörbe aztán annyi?
            olyan morbid, hogy nem kell öblíteni
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

            Comment


              Nem, nem egészen! "Szárazon" tárolni annyit tesz, hogy vízzel kiöblíted, kicsavarod, ekkor megy rá a teafaolaj, ha megy, és így teszed, nyirkosan, a vödörbe. Ellentéte az áztatós tárolás
              De én pl. a (bambusz)polár zsebikülsőt nem szoktam kiöblíteni, mert nem nagyon vesz fel semmilyen szagot, minden megy át a betétbe. Max. ha kiázott, akkor.
              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
              Kelleni fog még egy macska

              Comment


                Sziasztok!

                Mosási kérdésem lenne..

                Láttam a Müllerben van finom folyékony mosószer-gondoltam vennék a pelusokhoz (mert egyébként dióval mosok)-de a mosószeren nincs részletezve mit tartalmaz

                Van aki a müllerest használja? Szerintetek merjem meg venni? (olcsóbb lenne mint a Dm-es)

                köszi a választ!!!!!
                Kriszta
                Réka(már ötödikes) Rebeka (aki harmadikos) és Bálint aki már 4 éves anyukája

                Comment


                  rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem, nem egészen! "Szárazon" tárolni annyit tesz, hogy vízzel kiöblíted, kicsavarod, ekkor megy rá a teafaolaj, ha megy, és így teszed, nyirkosan, a vödörbe. Ellentéte az áztatós tárolás
                  De én pl. a (bambusz)polár zsebikülsőt nem szoktam kiöblíteni, mert nem nagyon vesz fel semmilyen szagot, minden megy át a betétbe. Max. ha kiázott, akkor.
                  ma Zsófin volt egy tots bots strechy ( ez a második mosható pelusunk) hááááááát én odáig meg vissza vagyok teljesen tőle!
                  most nem tudom mert bambusz, de ez szerelem
                  az összes pénzemet strechykre fogom költeni meg gyönyörű külsőkre
                  " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                  Comment


                    tokgabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

                    Mosási kérdésem lenne..

                    Láttam a Müllerben van finom folyékony mosószer-gondoltam vennék a pelusokhoz (mert egyébként dióval mosok)-de a mosószeren nincs részletezve mit tartalmaz

                    Van aki a müllerest használja? Szerintetek merjem meg venni? (olcsóbb lenne mint a Dm-es)

                    köszi a választ!!!!!
                    Konkrétan nem használtam ezt a mosóport, de amiket vettem ott azzal elégedett voltam
                    Amúgy én a pelenkákat folyékony mosódióval mosom.

                    Comment


                      Néhányan kértétek, hogy jelezzek vissza garancia-ügyben. A webshop-tulaj az írta, meg tudja javíttatni, de a pk. meg egyebek, szóval úgy döntöttem, maradok az sk. varrásnál. Vékony tűvel visszaöltögettem, sztem nem lesz vele baj, elvileg eredetileg is varrva volt, és nem eresztett.
                      O, L. (2010.05.01.) anyukája

                      Comment


                        Mosással kapcsolatban kérdeznék én is: láttam egy Ökopel nevű pelenkamosószert a neten. Használja valaki? Vagy használ valaki kifejezetten pelenkamosószert? Van értelme?
                        Én dm-ben vett mosószódát és mosódiót/arbre vert mosószert használtam eddig.
                        igazából anyanyu...
                        Bogi, kisfiam Basa (2011.11.)

                        Comment


                          Az Ökopel teljesen új Magyar gyártmány, szóval szimpi De most mi fullon vagyunk mosószerrel itthon, úgyhogy nem most fogom kipróbálni...
                          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                          Kelleni fog még egy macska

                          Comment


                            Orsi,garos javitasnal,cserenel a boltnak kel allnia postat.
                            Kinga+1 nagy+1 pici+1 mini+1 morgós

                            Comment


                              Most már mindegy, megvarrtam. Az a baj, nem vagyok az az asztalracsapós típus.
                              O, L. (2010.05.01.) anyukája

                              Comment


                                sziasztok!
                                nagyon buta kérdés:
                                kakifogónak vajon megfelel a sima mezei fátyolfólia???

                                (esetleg szárazontartónak is??? mint a régi talán-fay pelenkabetét)

                                azért merészkedem kérdezni, mert valahol (nem tudom már hol) olvastam a papírbetét anyagára ezt a kifejezést... na de ezt növénytakarásra használják, gazdaboltban árulják (de legalább olcsón )
                                youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X