Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 5.0

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    3-6kg, Csongor 5.5 kg, de vekony hosszu gyerek (60cm volt 1.5 hete, tegnap talalkoztunk egy 61cmes kislannyal, aki 8kg volt kicsit mas alkat )

    igen ez valoszinu ugyanaz mint a papoose, puha a polarja igen
    gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

    Comment


      vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      rendeltem 1 db kínai bambuszos zsebest Csongornak próbaképp, eddig 3szor volt a fenekén és azt kell mondjam, abszolút pozitív a tapasztalatom vele.
      Nem a saját betétjével használtam - mert azóta mióta megjött nem mostam még világost - hanem prefit tettem bele, 3 órát lazán kibír és nagyon csinos csomag.
      Reméljük ez nem csak a prefinek köszönhető
      Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
      hordozási tanácsadó (ClauWi)
      KreaTúra blog
      "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

      Comment


        bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Reméljük ez nem csak a prefinek köszönhető
        ha a kulso nem azik, az mar egy jo pont
        gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

        Comment


          vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          3-6kg, Csongor 5.5 kg, de vekony hosszu gyerek (60cm volt 1.5 hete, tegnap talalkoztunk egy 61cmes kislannyal, aki 8kg volt kicsit mas alkat )
          A címkéjén mi van? Hánytól hány kg-ig ajánlják?

          Comment


            kassaizsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A címkéjén mi van? Hánytól hány kg-ig ajánlják?
            arra irtam, hkgy 3-6kg
            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

            Comment


              Azt ki fogja mostmár nőni. De én mindenképp azt ajánlom, hogy később még próbálkozz ezzel a külsővel.

              Comment


                rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt, légyszi, közöld a férjemmel is! Szerinte így a büdösebb, nekem meg fáj a szívem a sok elfolyatott vízért...
                Rakjon csipeszt az orrára!

                Comment


                  kassaizsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azt ki fogja mostmár nőni. De én mindenképp azt ajánlom, hogy később még próbálkozz ezzel a külsővel.
                  van egy teljesen ujam az eggyel nagyobbol is
                  ugyanez az organic cotton
                  gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                  Comment


                    vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    van egy teljesen ujam az eggyel nagyobbol is
                    ugyanez az organic cotton
                    Akkor azt ne add el még!

                    Comment


                      Köszi!Nagyon jók a linkek, nagyon hasznos.
                      Még egy kérdés, mi az a flip?
                      A monapelről: Nem gond, hogy egyszerű a külseje, nekem nem kell csicsás. Főleg egy egy éves fiúnak, a nedvszívás a lényeg
                      Wanda szerelmei: Csiszi apuka és Levi-baby (2010.12.09.), a huncut mosolyfej

                      Comment


                        vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        az imse zooval viszont hason továbbra is ázik a gyerek, ha kendőben van, vagy hátom, vagy kocsiban, akkor atombiztos, de ha 2 órát alszik hason, csontra átázik.
                        úgyhogy megválunk tőle
                        Mostanában nekünk is mindig ázik combnál az IV organic cotton! Amikor pici volt a gyerkőc, szerettem ezt a típust, persze azok nem pont ugyanezek a külsők voltak, ezeket használtan vettem. Szerintetek hogy lehet kideríteni, hogy a külsőkkel van-e baj, vagy csak a kompatibilitással? Szóval hogy kuka, vagy hátha valaki több szerencsével jár velük? Ugyanígy vagyunk egy tots aio-val is.
                        Egy egyetemista lány, egy tizenegyedikes fiú, egy hetedikes fiú és egy negyedikes fiú anyája

                        Comment


                          Sziasztok!
                          Meg tudnátok mondani nekem mennyit kell mosni egy pamut belsőt hogy jól szívja a nedvességet? Groviám van hybrid és a saját betéttel egy óra múlva már ázik a gyerek a pisitől prefivel másfél-két órát bír pedig szép passzos rajta de már kezdem feladni a groviás pelusokkal combnál mindig ázik rugi, body minden! Amúgy két hós, fiú 6400gr és jó sokat szopizik az igaz de akkor is óránként öltöztetni az aio meg bevált belőle csak annak horror ára van!
                          köszi előre is!

                          Comment


                            GABRIELLA, HUSIS BABÁD VAN IGAZ? A GROK ÚGY TUDOM VÉKONYKÁBBAKNAK PASSZOL, NEKÜNK EBBEN A KORBAN HASONLÓ IDOMADOTTSÁGOKKAL A BG ÉS AZ IMSE VÁLT BE.

                            BABOLA, BÁR NÁLUNK AZ IMSE AIO MÉRETBEN JÓ LENNE, CSAK AZ ALLERGIA MIATT NEM TUDOM RÁADNI, AZÉRT MÉGIS NEM LEHET HOGY ANNYIRA MEGNYURGULT AZ A GYEREK, HOGY NEM PASSZOL RÁ AZ IMSE? MI IS NYURGULUNK RENDESEN

                            Comment


                              redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              GABRIELLA, HUSIS BABÁD VAN IGAZ? A GROK ÚGY TUDOM VÉKONYKÁBBAKNAK PASSZOL, NEKÜNK EBBEN A KORBAN HASONLÓ IDOMADOTTSÁGOKKAL A BG ÉS AZ IMSE VÁLT BE.
                              köszi a választ pedig reménykedtem hogy csak mosni kellene még
                              de sajna igazad lehet

                              Comment


                                ha nincs kellően avatva a pelusanyag tegyél elé olyan betétet ami már be van avatva, az elszívja a hirtelen jött áradatot, és így van ideje a löttynek a kevéssé avatott részekbe folyni. vágd szét ehhez akár egy öreg pólódat, ha most kezdted az egészet és nincs avatott jó nedvszívó pelusanyagod.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X