Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Redy, nem nyaralok, betojt az összes gépünk, így kényszerszünetet tartok. Telefonról meg katasztrófa...
    L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

    Comment


      ó, akkor jobbulást a gépeknek, itt ráér minden, nyár van

      Comment


        A THX mit jelent, vagy minek a rövidítése?
        Köszi!
        Dóra -Kornél , Elvira és Lőrinc anyukája

        Comment


          A thx a thx rövidítése, (Tian He Xiang Textile Co.) kínai textilpelus gyár, szerintem Babzsizsi beírta a rövidítésekhez...

          Comment


            Köszi!
            Igen beírta: ezt volt az eredeti hozzászólásban:

            Babzsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ...

            Márkák rövidítése:
            ...


            THX-THX

            ...
            Ez számomra nem mondott túl sokat...
            Dóra -Kornél , Elvira és Lőrinc anyukája

            Comment


              megkérjük Babzsizsit kicsit jobban fejtse ki...

              Comment


                Nagyon úgy tűnik, hogy gátat szab a legutóbbi kérésem a webáruházasokkal kapcsolatban, hogy épp a téma leglelkesebb művelői nem írnak többé ide. Ezért kitöröltem a legelső hszben rájuk vonatkozó kérésemet, és a fórum moderátoraira bízom hogy ki mit ír ide. Egy típus leírása nem annyira üzleti érdek, mint a köz tájékoztatása.

                Szabad a pálya Trix és a többiek, biztos vagyok benne, hogy szuper összefoglalókat írtok majd, olyan típusokról is, amiket esetleg nem is ismerünk, vagy csak nem állt módunkban megismerni. Kíváncsian várjuk a folytatást.

                Comment


                  asszem áptudét vagyok
                  L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                  Comment


                    KÖSZI!

                    Comment


                      Swaddlebees prefold:

                      Jellemző adatok: típus név/méret neve-súlyhatár/mérete (cm)/középső anyagrész szélessége (cm)/egyes sávok rétegekszáma

                      NB: 2 - 5 kg /29cm x 34cm,/12cm/4-8-4
                      M: 5 - 11 kg /34cm x 43cm,/15cm/4-8-4
                      L: 7 - 14 kg /36cm x 54cm,/16cm/4-8-4

                      Puha, rugalmas, vékony, szuper nedvszívó, 100% pamut.
                      Utoljára szerkesztette redy; 2011.06.27., 10:32.

                      Comment


                        na, végre behoztam a lemaradást, erre gyorsan ide teszel egy újabbat

                        kész is
                        Utoljára szerkesztette joys; 2011.06.27., 10:13.
                        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                        Comment


                          viszont egy kis javításra mindjárt meg is kérlek: dupla d-vel swaddle
                          Utoljára szerkesztette redy; 2011.06.27., 10:33.

                          Comment


                            Akkor a boltos csajok helyett aktivizálom magam én! (Egyébként miért ne írhatnának olyan típusokról, amit ismernek, de nem forgalmaznak, nem? Vagy olyan nincs? )

                            A BG-t már megálmodtam, de addig is egy kezdetleges Tots Bots összefoglaló a régi szép időkből (még ezt is kiegészítem, nem 100%-os, de munkaverziónak megteszi): http://www.mamami.hu/forum/showpost....postcount=1480

                            Comment


                              Bori, ebben az a jó hogy a piactéren még kapni a legtöbbet, és tök jó így összefoglalva látni mi micsoda, úgyhogy csak bátorítanálak, hogy a történelmi időkről is írj bátran .
                              Boltos csajok: sejtésem szerint náluk elszántabb moshatósok nincsenek, és gyanítom azokat forgalmazzák, amikre a nagy esküt maguk is szívesen leteszik.

                              Comment


                                redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nagyon úgy tűnik, hogy gátat szab a legutóbbi kérésem a webáruházasokkal kapcsolatban, hogy épp a téma leglelkesebb művelői nem írnak többé ide. Ezért kitöröltem a legelső hszben rájuk vonatkozó kérésemet, és a fórum moderátoraira bízom hogy ki mit ír ide. Egy típus leírása nem annyira üzleti érdek, mint a köz tájékoztatása.

                                Szabad a pálya Trix és a többiek, biztos vagyok benne, hogy szuper összefoglalókat írtok majd, olyan típusokról is, amiket esetleg nem is ismerünk, vagy csak nem állt módunkban megismerni. Kíváncsian várjuk a folytatást.
                                De jó
                                Teljesen megértem, hogy miért nem akartad, hogy olyan márkáról irjanak, amit forgalmaznak is, de annyira rossz volt nézni, hogy megtorpant ez a tök jó kezdeményezés. Reméljük igy újra lendületet kap
                                Aritz anyarobotja vagyok.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X