Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Tobzocska, ha nincs benne jelzés, szerintem sehonnan.
    L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

    Comment


      bummisban nincs jelzés!

      Comment


        szerintem a turkálókban találtakban sem... meg, amiből kivágták, abban sem.
        L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

        Comment


          hacsak úgynem, nem is tudtam h árulnak turiban prefiket, pelust se láttam, azt hiszem ilyen helyen mégse szereznék be popóravalót...

          Comment


            Joys ezt a típusokhoz be lehetne tenni. Ne csináljunk táblázatot, az már durva lenne, félek a gyártók nem örülnének neki.

            Comment


              redy
              megint a segítséged kellene.hogyan csinálod meg, hogy a hszedben van pl.: az "ez" szó, rákatt és máshová kalauzol? az ahovát hol tárolod?

              köszi

              https://picasaweb.google.com/1066098...5/EladoDolgok#2 rosszcsont kos kisfiú anyukája.

              Comment


                értettem, parancs teljesítve.

                vki szokott árulni a piactéren angol turis prefiket különböző méretekben...
                L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                Comment


                  Tobzocska, szó kijelöl és aztán van az üzenet panelen egy földgömb egy végtelen láncszemmel, arra rákatt és belemásol a hivatkozás. ennyi, Babola árulta el nekem is, aki viszont nagyon eltűnt, remélem jól vannak...

                  Comment


                    Bambino Mio Prefold (BM):

                    BM 1es (-7kg)26,5x38,5/4-6-4
                    BM 2es (7-16kg)32,5x48,5/4-8-4

                    Amiben még különbözik az általam használt prefiktől, hogy a végek be vannak szegve. A többinél interlockal van eldolgozva az anyag.
                    Utoljára szerkesztette Babzsizsi; 2011.05.30., 22:17.
                    Babzsizsi és Vendel
                    Kérlek szólj ha függő ügyünk van
                    Belvárosi Babahordozó Klub

                    Comment


                      Babzsizsi, köszönjük hasznos munkádat, befazoníroznád olyanra mint a bummis prefi?

                      Jellemző adatok: típus név/méret neve-súlyhatár/mérete (cm)/középső anyagrész szélessége (cm)/egyes sávok rétegekszáma/csatolmányban fotó(több mosás után nálunk mérve, ez eltérő lehet pár cm-el máshol!) és ha tudod fotózni külön érte!
                      Utoljára szerkesztette redy; 2011.05.30., 22:11.

                      Comment


                        redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Babzsizsi, köszönjük hasznos munkádat, befazoníroznád olyanra mint a bummis prefi?
                        Persze, csak most keresem a rétegeket, de szerintem ua. lesz. Most jött egy pár prefim, amit cseréltem, van köztük Popolini is meg asszem noname. De semmi jelzés sincs rajta, így nem tudom meilyk az. Tapintásra véknyabb mint a Bummis vagy a BM, de nagyon puha anyag és jól bírja.
                        Babzsizsi és Vendel
                        Kérlek szólj ha függő ügyünk van
                        Belvárosi Babahordozó Klub

                        Comment


                          akkor ő a névtelen katona

                          Comment


                            na, most esett le, miért szeretem jobban a popolini prefiket a bm-eknél. a szegés miatt...
                            L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                            Comment


                              FOTÓT csajok!!

                              Comment


                                A XXI.sz-i mosható pelenka felépítése
                                (avagy a pelenka rétegrendje)

                                kívülről a popóirányába haladva:
                                - víztaszító, lélegző réteg: PUL/TPU műanyag laminált fólia, vagy gyapjú anyagú szőtt/kötött kelme
                                - nedvszívó (nedvesség tároló) réteg: prefold/tetra sík textil hajtogatva, vagy belső kontúr pelenka, vagy nedvszívó betét (műszálas, bambusz viszkóz, kender-pamut vegyes szálas...stb), vagy egy a pelenkakülsőbe varrt betét (AIO)
                                - nedvszívás fokozó (nedvesség tároló képességet növelő) réteg (booster): kis betét ami önmagában nem alkalmas betétnek, vékony, kis mérete miatt, de a pelenka nedvesség tároló képességét 1-2 órával képes meghosszabbítani. Opcionális.
                                - szárazontartó réteg: ha a zseb felső rétegeként a pelenkába varrták külön székletfogó papír is javasolt. Selyembetéttel is kiváltható, ha a helyzet úgy hozza.

                                Ez a hsz. Baresz ötlete nyomán született .
                                Utoljára szerkesztette redy; 2011.06.02., 13:46.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X