Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pelexikon (wikipelenka)

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Dóri a Pelenka belsők anyagainak tulajdonságai szócikkednél de lehet hogy külön említést érdemelne az a betét, ami nem csak simán nedvesség tároló fokozó, hanem pl flipnél teljesértékű betét (insert).

    Comment


      Tetra hajtogatás

      kisbugyi
      betételhelyezős
      mégbugyibb
      satöbbi
      Utoljára szerkesztette redy; 2011.06.01., 14:21.

      Comment


        redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Bummis prefoldok:


        Jellemző adatok: típus név/méret neve-súlyhatár/mérete (cm)/középső anyagrész szélessége (cm)/egyes sávok rétegekszáma/csatolmányban fotó(több mosás után nálunk mérve, ez eltérő lehet pár cm-el máshol!) és fotó a csatolmányban.
        Bummis/újszülött(2-4kg)/22x30/8/2-6-2
        Bummis/csecsemő(3-9kg)/30x36/10/4-8-4
        Bummis/tipegő(7-18kg)/36x49/14/4-8-4
        A legkisebb véletlenül nem koraszülött, utána újszülött/csecsemő és aztán a tipegő?
        Aritz anyarobotja vagyok.

        Comment


          a legkisebb NB, végül is a koraszülött is újszülött. MIndegy is a neve, a lényeg a mérete, rétegei. Én pl utóbb vettem turbóanyagnak, nekünk nagyon bevált!

          Comment


            Pótlom a fotót amint tudom.
            Babzsizsi és Vendel
            Kérlek szólj ha függő ügyünk van
            Belvárosi Babahordozó Klub

            Comment


              redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Dóri a Pelenka belsők anyagainak tulajdonságai szócikkednél de lehet hogy külön említést érdemelne az a betét, ami nem csak simán nedvesség tároló fokozó, hanem pl flipnél teljesértékű betét (insert).
              Ezt nem igazán értem, hogy melyikre gondolsz. a mikroszálasra? az eldobhatóra? vagy az organicra?
              Miért kerüljön ide az anyagok közé? Ez nem inkább belső típus-féle?
              Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

              Comment


                de igen a belsőkhöz lenne jó, megírod?

                Comment


                  Redy, elvesztem, kell most linkelnem valamit, vagy minden javításra vár "csak"?
                  L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                  Comment


                    redy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    de igen a belsőkhöz lenne jó, megírod?
                    Igen, amint lesz időm. Még lógok egy IV összesítővel is. elvileg...

                    A Minky-t akkor töröljem? Én nem gondolom, hogy egy rövidke angol szöveg megtartása gond lenne, legalábbis én nem csinálnék problémát, ha francia lenne beszúrva valahol (azt pl. én nem beszélem). De ha szeretnétek, törlöm.

                    Ez az egységesítés miről szólna? a nyelvezet, stílus egységesítéséről vagy egy újabb "átnézésről"?
                    Utoljára szerkesztette dhoora; 2011.06.01., 14:00.
                    Dóri, aki Zazi (2008.11.03) és Ákos (2010.10.29) anyája

                    Comment


                      nem töröljük az angol belinkeléseket! se a minky-t!

                      Comment


                        az egységesítés alatt azt érhetjük, hogy olyan kis kesze-kusza gondolatok, amik nálam pl rendszeresen megjelentek, törölve legyenek, vagy formába rendezve. Van hogy én pl kicsit lazábbra vettem a magyarázatot és ez esetleg nem tett jót, Zsuzsi ezeket szépen kigyomlálta és így jobb lett.

                        Egyenlőre az első 3 szócikkel végzett, Dóri Téged is érint, az AIO-s, 21-22. oldalon.
                        Dóri érzésed szerint javítsd, szerintem fontos az angolnyelvű link is.
                        A minky nem tudom Zsuzsinak hogy került bele az én hszembe, mikor azt Te írtad. Nézz bele kell e ott simogatni a szövegen, a minky kapcsán később kiderítettem ezt, ha esetleg a lényegét beleszőnéd....

                        Comment


                          joys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Redy, elvesztem, kell most linkelnem valamit, vagy minden javításra vár "csak"?
                          sok meló vár
                          http://mamami.hu/forum/showpost.php?...&postcount=249
                          Babzsizsi, kérlek emeld ki vastagon a címet!
                          http://mamami.hu/forum/showpost.php?...&postcount=255
                          http://mamami.hu/forum/showpost.php?...&postcount=257
                          http://mamami.hu/forum/showpost.php?...&postcount=237
                          Babzsizsi vastag címet lécci neki!

                          Comment


                            eddig nem szóltam bele a tartalomba, most is rövid ötlet:
                            mivel a BM-nek csak külsője és prefije van, érdemes lenne a szócikket a külsővel kiegészíteni és akkor kipipálható lenne az egész márka.

                            a rétegrendet próbáltam kicsit magyarázni, hogy érthető legyen első olvasatra is, ha nem jó, írj helyette valamit (a rétegrend sokat mond az építésznek, de szerintem a többség, ha elolvassa a két szót, fogalma nem les, mire gondoljon ) ).

                            mindenkinek!
                            L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                            Comment


                              Joys a rétegrend legyen akkor a a XXI.sz-i mosható pelenka felépítése.
                              BM ügyében Babzsizsi tudsz segíteni? nekünk nincs ilyen külsőnk.

                              Comment


                                Babzsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Arra gondoltam, hogy a különböző hajtásokhoz linkelhetnénk videókat. Mármint publikus tecő videókat. Mondjuk én csak angolul bezsélőt találtam, de a mozdulat a lényeg. Pl így:

                                Newspaper Fold
                                Angyalszárny
                                Bikini Twist
                                Fiús Hajtás
                                Lányos Hajtás
                                Snappi nélküli hajtás
                                Jelly Roll
                                Babzsizsi, ha ennek adsz egy címet pl prefold hajtogatása akkor tök jó lesz.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X