Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Cukormentes szép napok :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    De inkább tájfutó. Az olyan szép! És nagyon kemény.
    Katik('84. és '10.10.10.)
    hta

    Comment


      KAjakos? Vagy talán crossmotor?

      Inga:

      Bioboltban sincs? Interneten nem lehet ilyet kapni?
      Vivi, hajtásaim: Letícia (2009.11.28), a lovagló, Feliza Anna (2011. 12. 13.) a daloló, Bruno (2014.01.03.) a brutál harapó

      Comment


        KAjakos? Vagy talán crossmotor?

        Inga:

        Bioboltban sincs? Interneten nem lehet ilyet kapni?
        Vivi, hajtásaim: Letícia (2009.11.28), a lovagló, Feliza Anna (2011. 12. 13.) a daloló, Bruno (2014.01.03.) a brutál harapó

        Comment


          neinda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem nem létezik, de aki nem ért hozzá, úgysem gondolkodik el rajra.
          aki ért hozzá, az pedig nem tesz fel kínos kérdéseket, vagy ebből örül a hasonló gondolkodásnak.
          "Cukormentesen étkezem orvosi javaslatra." Talán ez a legjobb. - ott a bűvös, mindenkit meggyőző "orvos" szó - hűűe, ezzel nem lehet tréfálni, még nagyi is betartja!
          Itt csak az a rossz, ha rákérdeznek, hogy milyen betegségre.De talán mindenki elő tud itt rántani valamit, ami igaz, és meggyőző...(pl. sok az allergiás, lehet ez is, lehet aszthma, ha valaki diabetikus, az ha valakinek ekcémája volt azt, stb..)
          Kicsicsillag, nem szeretnélek elkeseríteni, a mi ovinkban bármilyen mentes diétát csak és kizárólag szakorvosi (még nem is gyerekorvosi) papírral fogadnak el, amit biz időszakonként meg s kell újítani. ÁNTSZre fogják ill előírásokra, és ez egy teljesen egyszerű falusi állami ovi.

          (Persze ettől lehetnek eltérések, de az én tapasztalatom ez sajnos. Egészségesen enni pedig a közétkeztetésben abból a pénzből ami egy gyerekre kiszabott, lehetetlen )

          Eszter
          B1 (2004) és B2 (2007)


          Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
          Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
          Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

          Comment


            kicsicsillag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Csak nem tudom, létezik-e tényleg olyan, h cukorérzékeny??
            Nóri, enyém férj az alkoholra allergiás. arra is szoktak nagyot nézni.
            (nincs neki valami enzim asszem, ami azt bontja, 1 db konyakosmeggytől is nagyon rosszul lett egyszer. nem kell aggódnom, hogy kocsmázni fog )

            Tintin grat a férjednek!

            én bűnözök, de érzem, hogy magának a függésnek vége, mert abba tudom hagyni. stresszhegyek vannak talán egyszer megint tudok tiszta lenni...

            Comment


              Ditamaja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nóri, enyém férj az alkoholra allergiás. arra is szoktak nagyot nézni.
              (nincs neki valami enzim asszem, ami azt bontja, 1 db konyakosmeggytől is nagyon rosszul lett egyszer. nem kell aggódnom, hogy kocsmázni fog )
              Dita, az én férjem úgy "alkoholallergiás", hogy bealszik 1 deci után, miközben a füle és az orra olyan helyesen kipirul
              Angica + 4 kicsi
              tej-, tojás- és cukormentes:
              http://angi.mentesnasi.hu

              Comment


                ikra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kicsicsillag, nem szeretnélek elkeseríteni, a mi ovinkban bármilyen mentes diétát csak és kizárólag szakorvosi (még nem is gyerekorvosi) papírral fogadnak el, amit biz időszakonként meg s kell újítani. ÁNTSZre fogják ill előírásokra, és ez egy teljesen egyszerű falusi állami ovi.

                (Persze ettől lehetnek eltérések, de az én tapasztalatom ez sajnos. Egészségesen enni pedig a közétkeztetésben abból a pénzből ami egy gyerekre kiszabott, lehetetlen )
                Ikra, neked mik a tapasztalatok? A gyerekek ragaszkodnak az otthoni természetes ízekhez, vagy egyszerűen rászoknak a silány kajára?
                Angica + 4 kicsi
                tej-, tojás- és cukormentes:
                http://angi.mentesnasi.hu

                Comment


                  Most hallom a hírekben, milyen nagy problémák vannak a cukor, meg a cukorgyárak körül. Hogy nem tudnak eleget tennni az igényeknek. De csomó gyár is bezárt. Ejnye.
                  életmód blogom

                  Comment


                    Ditamaja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nóri, enyém férj az alkoholra allergiás. arra is szoktak nagyot nézni.
                    (nincs neki valami enzim asszem, ami azt bontja, 1 db konyakosmeggytől is nagyon rosszul lett egyszer. nem kell aggódnom, hogy kocsmázni fog )

                    Tintin grat a férjednek!

                    én bűnözök, de érzem, hogy magának a függésnek vége, mert abba tudom hagyni. stresszhegyek vannak talán egyszer megint tudok tiszta lenni...
                    Köszi
                    Nekem stresszben a sok vitamin (főleg C-vitamin), sok-sok tea, kevés kaja, friss levegő, és a forró zuhanyzás segít.
                    Hajrá, Ditamaja
                    életmód blogom

                    Comment


                      Hát, igen. Tintin, eltalálta valaki a talány megfejtését? Nagyon fúrja az oldalamat.
                      Katik('84. és '10.10.10.)
                      hta

                      Comment


                        Zsemuka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sajna' manapság a kerékpársport nem az adalékanyagmentességről híres...
                        Szerintem valamilyen harcművész. Vagy vívó. De lovas is lehet.
                        Férjem bringázik, és nem él műcuccokon.
                        Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

                        Comment


                          Jájj, szakorvosi igazolást valszeg nem tudnánk szerezni...

                          Amúgy örömmel írom le a tegnapi sikerélményemet: a régi kedvenc cukrászdánkban pihentünk meg tegnap két részlet játszóterezés között, én csak pogit ettem, meg teát ittam. De gondoltam, megnézem a sütiket. És képzeljétek, nem hatottak!!! Nem vágytam rájuk, és nem szomorú szívvel fordultam el a hűtőtől!!
                          Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

                          Comment


                            kicsicsillag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Férjem bringázik, és nem él műcuccokon.
                            De jó, tényleg ritka. Minden tisztelet Neki!
                            Katik('84. és '10.10.10.)
                            hta

                            Comment


                              Szerencsém van vele e tekintetben (is).
                              No nem azt mondom, h nem eszik semmi cukrosat, mert de. De nem él művacakokkal.
                              Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

                              Comment


                                kicsicsillag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Amúgy örömmel írom le a tegnapi sikerélményemet: a régi kedvenc cukrászdánkban pihentünk meg tegnap két részlet játszóterezés között, én csak pogit ettem, meg teát ittam. De gondoltam, megnézem a sütiket. És képzeljétek, nem hatottak!!! Nem vágytam rájuk, és nem szomorú szívvel fordultam el a hűtőtől!!
                                wow
                                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                                Nagy zsibvásár itt

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X