Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubszoba sorozatfüggőknek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Meg sokan vannak nagyon. Néhány szereplőt nem is láttunk az elmúlt pár részben.
    Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

    Comment


      sgkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na, én olvasgattam. Mi volt a kèpregénybe, mi ez a hely, ki az a főgonosz akit emlegetnek fòrumokon. Kìváncsi leszek mennyire követik a regény főszálát. Ahogy olvastam vannak nyilván eltérések ( megvan mèg egy kar, ami a kregényybe nincs, meg ott Andrea nem hal meg.)Gondolom nem akarják teljes egészébem a kregényt megcsinálni.
      Igen, régebben én is sokat fórumoztam, ott a képregény-olvasók leírták a különbségeket, eltéréseket.
      Az szerencse, hogy Rick karja megúszta.. Remélem, ezen már nem is akarnak változtatni, bízom benne, hogy Merle keze elég a filmeseknek..
      Hááát, a főgonosz számláján lesz egy-két TWD rajongók számára megbocsáthatatlan gyilok, ha igaz a pletyka.
      Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

      Comment


        Zombi fanok, hogy vagytok?
        Nekem nagyon tetszett most ez a rész, végre kezdődik az izgalom!Rick milyen helyes szakáll nélkül!
        Angi, nagyhajú Eszti anyukája (12.01.08.)

        ritkábban vagyok, dobosangelika@vipmail.hu

        Comment


          aha,megint emberformája van jó volt,kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből..Carol nagyon jól álcázza magát

          Vikingeket nem nézi most senki?végre az is beindult,én nagyon élvezem
          1 boszorka van, 3 fia van

          Comment


            Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            aha,megint emberformája van jó volt,kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből..Carol nagyon jól álcázza magát

            Vikingeket nem nézi most senki?végre az is beindult,én nagyon élvezem
            Carol hatalmas színésznő, imádom, igazi túlélő!
            Rick meg hozza a formáját, remélem, a nagy keménykedése nem egy újabb konténerbe vezeti..
            De az utolsó mondata vagány volt.

            Vikingeket nézzük, nekem most nem annyira jön be, valahogy olyan puha az egész ezzel a földműveléssel..
            Bár, Kattegatban készül valami..
            Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

            Comment


              Kíváncsi vagyok meddig tart ez a "boldog állapot" a TWD-ben.

              Vikingek itt várnak és még el sem tudtam kezdeni
              Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

              Comment


                indul a visszaszámlálás
                http://comment.blog.hu/2015/03/11/a_..._tronok_harcat

                Coffie

                Comment


                  Na Lyányok?
                  Azért most már kezdenek bekeményíteni a TWD-ben. Engem ez most megviselt, kezdem nagyon nem szeretni ezeket az ostoba, önző Édenkerteseket. Nem mintha eddig is szimpi lett volna bárki is..
                  Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                  Comment


                    Engem is elszomorított ez a rész.... Glenn túl jó ember, én lehet nem raktam volna be a kocsiba a srácot...
                    Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                    Comment


                      sgkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Engem is elszomorított ez a rész.... Glenn túl jó ember, én lehet nem raktam volna be a kocsiba a srácot...
                      De Rick se..
                      Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                      Comment


                        annyira imadja mindenki a twd-t, hogy ma mdgprobaltam lekuzdeni elemi felelmemet a zombiktol, es elkezdtem megnezni. 19 percig birtam
                        Petra, Áronci és Ottó anyája

                        Comment


                          icko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          annyira imadja mindenki a twd-t, hogy ma mdgprobaltam lekuzdeni elemi felelmemet a zombiktol, es elkezdtem megnezni. 19 percig birtam
                          Hozzá lehet szokni!
                          És egy idő után tényleg nem a zombik a félelmet keltők a sorozatban..
                          Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                          Comment


                            icko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            annyira imadja mindenki a twd-t, hogy ma mdgprobaltam lekuzdeni elemi felelmemet a zombiktol, es elkezdtem megnezni. 19 percig birtam
                            Igen, igen. Egyet értek az előttem szólóval. Az elején még nagyon zombik, de pl. a mostani részekbe már nem is olyan "félelmetesek", lassabbak és nem is róluk szól ez a sorozat.
                            Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                            Comment


                              Icko, én nem is kínzom magam, minek? Van egy csomó klassz más sori, akivel meg másról nem tudnék beszélni, azzal minek is?!
                              most pl House of Cards-ot lehet nézni ismét!
                              Utoljára szerkesztette beszilva; 2015.03.23., 18:54.
                              Szilva


                              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                              Hurcibaba Klub (8)

                              Comment


                                Akkor csak azért is TWD..

                                Ricknek nem nagyon jön be ez a kertvárosi lét..
                                Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X