Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubszoba sorozatfüggőknek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Elkezdtrük nézni a Better call Saul-t, nagyon tetszik, a knick-et abbahagytuk, nagyon lassúnak tűnik, férjem meg nem bírja a vért...
    Angi, nagyhajú Eszti anyukája (12.01.08.)

    ritkábban vagyok, dobosangelika@vipmail.hu

    Comment


      sikerült megnéznem a Bonest végre pont azt hozta,amiért szeretem: a "kubai kiskapun" jókat rötyögtem, a végén meg alapos elérzékenyülés...jó volt én pont azt szeretem benne,amit sokan nem,hogy a nyomozás csak a háttér, gyorsan megoldják félkézzel,és közben teljes intenzitással élnek,szerelmeznek,gyerekeznek,pityeregnek és mivel van kicsit apergerbe hajló gyerekem,nagyon szórakoztat Temperence viszonya a világhoz
      Utoljára szerkesztette Encsi70; 2015.04.04., 13:32.
      1 boszorka van, 3 fia van

      Comment


        na,végre megnéztük a TWD évadzárót,eddig éjszakás volt a gyerekem,nélküle nem nézhetem,napközben viszont a kicsik miatt nem lehet...lehet,alacsony mostanában az ingerküszöböm de én bizony lerágtam a körmöm,ha izgisebb,lehet az ujjamat rágom le,a fiam meg itt javeszékel,hogy jajj,most kell nyáriszünet,jajj,mi lesz Glennel,biztos elkapják a W-k, kint maradt az erdőben egyedül,miért nem lőtte fejbe azt a tetűt,és menekült....a kis koreai az egyik kedvenceén meg attól akadtam ki először,hogy végre megvan Morgan,most már ne nyírják ki,évek óta arra várok,hogy visszatérjen a sztoriba....de nagyon nagy baj lesz ebből,hogy nem nyírta ki őketaztán mikor Darylék besétáltak a csapdába,tényleg tövig rágtam a körmöm...a vége viszont nagyon jó,most hónapokig izgulok,hogy mi lesz...Rick állati jókor veszi át az irányítást,a rohadt sorozatgyilkos az Aaron zsebéből kiesett fényképeket nézegette a végén, marha nagy háború lesz na,jól összeszpoilereztem itt mindent,de nagyon izgis volt....egy bajom van vele,hogy úgy harangozták be,hogy 90 perces az évadzáró,nálam viszont egy óra volt...vagy lemaradt valami?

        akkor lassan Trónok? legalább megint lesz miről pletyizni,ha már a zombikról nem...
        Utoljára szerkesztette Encsi70; 2015.04.12., 14:39.
        1 boszorka van, 3 fia van

        Comment


          Tényleg nem 90 perc volt, állítólag reklámokkal együtt volt annyi.A Trónok harca újabb része már nézhető, kíváncsi vagyok rá, nekem innen a történet könyvben már nem tetszett.
          Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

          Comment


            figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tényleg nem 90 perc volt, állítólag reklámokkal együtt volt annyi.A Trónok harca újabb része már nézhető, kíváncsi vagyok rá, nekem innen a történet könyvben már nem tetszett.
            Állítólag 4 részt is feltettek letölthető oldalakra, valaki ügyesen kicsempészte..
            Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

            Comment


              http://index.hu/kultur/media/2015/04...so_negy_resze/, valaki nagyon kíváncsi volt.
              Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

              Comment


                Megnéztem az új részt a Trónok harcából, nem rossz. Nézzétek!
                Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                Comment


                  jááááááááááááájjjj!!

                  Ragnar???
                  Csilla, és gyermekei: Boróka 2009.08.18, Győző 2011.12.29

                  Comment


                    Mondtam már, hogy utálom a Grace Klinika ìròját vagy nem is tudom kit utáljak....
                    Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                    Comment


                      Kata! Joggal! will gardnert is kinyirta
                      Viki&Lackó(14,5)
                      https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                      Comment


                        sgkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mondtam már, hogy utálom a Grace Klinika ìròját vagy nem is tudom kit utáljak....
                        Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kata! Joggal! will gardnert is kinyirta
                        mindkét esetben a pasik akartak menni
                        gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                        Comment


                          vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          mindkét esetben a pasik akartak menni
                          Azt megértem, de miért ìgy kellett megìrni. Ezt nem értem.
                          Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                          Comment


                            sgkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Azt megértem, de miért ìgy kellett megìrni. Ezt nem értem.
                            nem tudom de én nem mondhatnám magam fanatikus rajongónak, szóval rám pont nulla hatással volt mindkét történet.
                            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                            Comment


                              Nézte valaki a legfrissebb Bonest? Ugye ez most nem végleges? Oké,teljesen igaza volt,de neeeeemááá,lécccilécci
                              1 boszorka van, 3 fia van

                              Comment


                                Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nézte valaki a legfrissebb Bonest? Ugye ez most nem végleges? Oké,teljesen igaza volt,de neeeeemááá,lécccilécci
                                Ahhh, le vagyok maradva vele. Azt hiszem a 200. résznél hagytam abba, mostanában olvasok, meg a Grace klinikát néztem, de már beizzítom a Bonest, mert felpiszkáltad a kíváncsiságomat ezzel a bejegyzéssel.
                                Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X