Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubszoba sorozatfüggőknek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszi, megvan a listám akkor. Végre tudok sorozatot nézni esténként. Végül a Terápiát kezdtem el, csak egy részt eddig, mert még meg _kellett_ néznem a DA karácsonyi részét.
    Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

    Comment


      Megnéztem a Grace klinikát. Azt már elkezdték. Hát, egyre depisebb
      Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

      Comment


        sgkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Megnéztem a Grace klinikát. Azt már elkezdték. Hát, egyre depisebb
        Hol nezted?
        Szilvia, aki Márton(2007.09.15), Lili (2010.07.09) és Zsombor (2013.10.14) anyukája

        Comment


          nézzsorozatokon fent van
          Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

          Comment


            Koszi.
            Szilvia, aki Márton(2007.09.15), Lili (2010.07.09) és Zsombor (2013.10.14) anyukája

            Comment


              bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszi, megvan a listám akkor. Végre tudok sorozatot nézni esténként. Végül a Terápiát kezdtem el, csak egy részt eddig, mert még meg _kellett_ néznem a DA karácsonyi részét.
              Terápia szerintem jó, nekem mindkét évad tetszett
              gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

              Comment


                Lányok,TWD-ről tud valaki valami konkrétat?
                1 boszorka van, 3 fia van

                Comment


                  Encsi, én annyit, hogy ma este a szobájában kell Zétit lefektetnem, hogy meg tudjuk nézni..
                  Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                  Comment


                    hahhh,királyság!!!!!!!!!!! köszi
                    1 boszorka van, 3 fia van

                    Comment


                      Encsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Lányok,TWD-ről tud valaki valami konkrétat?
                      Én már túl vagyok rajta Lassú kis bevezető volt, remélhetőleg az eseménydúsabb, pörgősebb részek előtt.


                      SPOILER
                      Tyreese halála nem rázott meg, sőt igazából már nagyon untam a nyafogását
                      Eszti, Lolli /2008.04.03./és Zénó /2010.05.26./ Blog

                      Comment


                        NevetőPudingok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én már túl vagyok rajta Lassú kis bevezető volt, remélhetőleg az eseménydúsabb, pörgősebb részek előtt.


                        SPOILER
                        Tyreese halála nem rázott meg, sőt igazából már nagyon untam a nyafogását
                        mi is nézzük este, remélem Eszti is hamar elalszik, nem 10-kor!
                        Angi, nagyhajú Eszti anyukája (12.01.08.)

                        ritkábban vagyok, dobosangelika@vipmail.hu

                        Comment


                          Nekem nagyon lehangoló volt ez a rész. Persze nem vígjátékot nézünk, de ez most elég reménytelenre sikerült.
                          Kata, aki L 10/02 , Zs 12/02 , L 14/05 és egy nyáron érkező kisfiú anyukája

                          Comment


                            Eszti, a spoilerhez: tökéletesen egyetértek. Kár volt egy egész részt erre pazarolni..
                            Persze ennek a résznek is volt tanulsága:ebben a világban nincs helye a romantikának, érzelmességnek..

                            Egyébként meg kezdek begurulni, nagyon megúszós "folytatás" volt. Valami cél most már kellene..
                            Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                            Comment


                              Én nagyon féltem végig, férjem bealudt és végig lökdöstem, hogy ne legyek egyedül.
                              Angi, nagyhajú Eszti anyukája (12.01.08.)

                              ritkábban vagyok, dobosangelika@vipmail.hu

                              Comment


                                Ez most mi már ez a TWD???
                                Kezdek begurulni.
                                Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X