Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Buborék, köszi a linket.

    tűkből pedig próbálni fogok. lehet érdemes elvinni az üzletbe egy kis fonalat, és így a tűket le lehet próbálni.
    van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

    Comment


      Tűk

      Az én kedvenc tűm a CLOVER nyeles. Talán Ronimami tett fel képet, amin látszik egy ilyen. Nagyon kényelmes a nyele, jól csúszik rajta minden fonal (pamut, bambusz, akril, cipőfűző).
      Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
      Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

      Comment


        És cipőfűzőből mit horgoltál?
        Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

        Comment


          Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És cipőfűzőből mit horgoltál?
          Tatyó készül belőle. Nagyon érdekes anyag. Mutatom, ha már látványos. Egyenlőre csak az alja van kész és kb 3cm a magasságából, csak egy nagy tányér. :-)
          Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
          Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

          Comment


            Mágika75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az én kedvenc tűm a CLOVER nyeles. Talán Ronimami tett fel képet, amin látszik egy ilyen. Nagyon kényelmes a nyele, jól csúszik rajta minden fonal (pamut, bambusz, akril, cipőfűző).

            Hát, én még spéci tűvel nem böködtem, de elhiszem, hogy az még a PONY-mnál is jobb. MAjd eccer, ha nagylány leszek és annyit horgolok hogy megérdemlem veszek egy márkás tűt is.

            Comment


              buboreek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hát, én még spéci tűvel nem böködtem, de elhiszem, hogy az még a PONY-mnál is jobb. MAjd eccer, ha nagylány leszek és annyit horgolok hogy megérdemlem veszek egy márkás tűt is.
              A PONY az a színes nyelű?
              Azzal is szívesen bökdösődtem. De ez a Clover letehetetlen!
              Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
              Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

              Comment


                Szia Mágika
                Sára, Sárika(2008.06.12), Lacika(2010.10.17) és Milán(2013.03.17) anyucija

                Comment


                  Mágika75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  De ez a Clover letehetetlen!
                  De jól megfogalmaztad! Én is így vagyok vele
                  Zsuzsi a három lányú
                  hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
                  Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

                  Comment


                    Még a végén megdumáltok.

                    Comment


                      Én is ponyval horgolok, de ez még valami régebbi fajta lehet, mert nincs nyele. Készletben vettük anyával, még tizenéves korom elején. Nagyon klassz volt, 2estől 6osig, az elején 0,25 volt a lécső, aztán négyestől már csak 0,5. De sajnos mára már nagyon foghíjas. (megy az egymásra mutogatás anyával... ) Épp a napokban nézegettem, hogy kellene pótolni a hiányzókat, vagy venni egy új készletet, de készletet a neten 8-10 ezerért láttam, aztán abba is hagytam a keresgélést. Mondjuk ennél biztos van olcsóbb, majd még nézelődöm.
                      ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

                      Comment


                        livi: nagyon cukik a nagyfejűid!

                        táska: én cataniából szoktam (volt), sűrű, alaktartó mintával (1. sor: végig rp; 2. (és minden további) sor: 1 lsz magasítás *rp, rp az előző sor rp-jába öltve*)

                        régen horgoltam táskát natúr szőlőkötöző spárgából, de az büdös volt. :/
                        a kenderzsineg nagyon szép.

                        tű: van pony-m, meg nemtommianeve a müller drogériából, meg kínai bambusz készlet az ebayről (2000 ft volt 10 db), de most nagyon feélcsigáztatok, szereznem kell clovert
                        Utoljára szerkesztette maze; 2010.05.21., 10:00.
                        VB #1 [2007.10.21. 5:43 pm]
                        VB #2 [2009.09.25. 5:43 am]
                        kézimunkás blogom

                        Comment


                          Néztem a CLOVER árát , hét khm, ehhez még nőnöm kell...

                          Comment


                            sara1986 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia Mágika
                            Szia!
                            Itt is, ott is.......
                            Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                            Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                            Comment


                              buboreek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Néztem a CLOVER árát , hét khm, ehhez még nőnöm kell...

                              Nem kótya-vetyélik el, az biztos.
                              Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                              Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                              Comment


                                Mágika75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az én kedvenc tűm a CLOVER nyeles. Talán Ronimami tett fel képet, amin látszik egy ilyen. Nagyon kényelmes a nyele, jól csúszik rajta minden fonal (pamut, bambusz, akril, cipőfűző).


                                nekem a kedvencem, ajándékba kaptam KKrisztitől, azóta is hálás vagyok neki, szinte magától horgol kis túlzás, de tényleg nem kell erőlködni, és kíméli a kezet
                                Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X