Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Timi, nagyon aranyos lábacskák és topánkák! Minta alapján csináltad?
    szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
    www.facuccok.hu

    Comment


      nekem van egy félkész táskám spárgából.eleinte megviselte a kezem, de aztán megszoktam. elég vékonyból van, 2.5es tűvel. nem tudom befejezem-e még.jó tartása van egyébként.
      Utoljára szerkesztette toncsi80; 2010.05.19., 19:32.

      Comment


        http://www.kenderbolt.hu/webaruhaz/k...rzsinegek.html
        ilyen kis szines kender spárgazsinórból

        Comment


          csuda aranyosak a marok állatkák, kétségek nélküld küld el Livi.

          és a kistopán is nagyon tetszik, Timi!

          Comment


            http://bolthely.hu/varrdmagad/fokat/...AKRAME_FONALAK

            itt vannak makramé fonalak


            a kiscipellő nagyon szép
            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

            Comment


              köszönöm szépen lányok ... érdemes berakni a kész munkák képeit, mert mindig jön 1-2 dícséret

              Szil, igen a minta alapján próbáltam horgolni, de aztán nagyobbat kellet, és nem is olyan lett, mint a minta ... de valami még is lett belőle.
              van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

              Comment


                Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                köszönöm szépen lányok ... érdemes berakni a kész munkák képeit, mert mindig jön 1-2 dícséret
                ...és ugye milyen jó érzés???

                Comment


                  Hm ezek a kenderfonalak színükkel is megdobbantották a kis szívem (lassan olyan körülményes leszek mint Kozsó), érzem hogy a közeljövőbe táskát fogok horgolni...
                  Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                  Comment


                    Jaj ezek a kenderzsinegek nagyon tutik!

                    Lányok és ezek a szuper dolgok amiket alkottok

                    Kipróbáltam a szőnyegfonalakat, makraméztam egy övet, próbáltam horgolni de annyira dúrva anyag nekem, nem mozgatja a kreativitásom, még a szövést kipróbálom ha az sem jön be megy az oviba, suliba ott biztos apránként felhasználják.

                    Különben is olyan kedvet csináltatok a horgoláshoz, hogy már nézegetem milyen fonalakat veszek ha lesz pénzem
                    Eszter (újra hajlítgatok) és ovis Matyi
                    Kavalkádunk

                    Comment


                      poncso-összeállítás

                      Hú, a kenderzsinegek nekem is nagyon bejönnek!

                      Bubi! Kibogoztad már magadban, hogy hogy fogod összevarrni a négyzeteket? Találtam neked egy ábrát, ami szerintem jól mutatja, hogy mi a különbség a félbehajtott négyzet meg a másik módszer között. Ok, a tied kevesebb négyzetből fog állni, de szerintem azért érthető lesz. Én legalábbis megvilágosodtam tőle.
                      Mellékletek
                      ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

                      Comment


                        buborék: jó bizony

                        milyen kenderzsinegekről beszéltek? megnézném én is őket.
                        lehet szelektíven olvastam, vagy jóval korábban volt róla szó, amikor még nem ismertem ezt a topicot.

                        szerintetek van különbség horgolótű és horgolótű között ... illetve kötőtű és kötőtű között. én most itthon azt a nagyon régen gyártott színes aluminium horgolótűt találtam. még a nagymamámé volt :P
                        van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                        Comment


                          livi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hú, a kenderzsinegek nekem is nagyon bejönnek!

                          Bubi! Kibogoztad már magadban, hogy hogy fogod összevarrni a négyzeteket? Találtam neked egy ábrát, ami szerintem jól mutatja, hogy mi a különbség a félbehajtott négyzet meg a másik módszer között. Ok, a tied kevesebb négyzetből fog állni, de szerintem azért érthető lesz. Én legalábbis megvilágosodtam tőle.
                          Köszi! A félbehajtott négyzetről már lemondtam, ez* szebb lesz. Nem igazán tudom magukat a négyzeteket milyen sorrendben kell majd összevarrni - bár a rajzon mintha utalnának erre is, még nézegetem, vagyhát, majdcsak kialakul... A négyzeteim állása 21/30.

                          Comment


                            Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            buborék: jó bizony

                            milyen kenderzsinegekről beszéltek? megnézném én is őket.
                            lehet szelektíven olvastam, vagy jóval korábban volt róla szó, amikor még nem ismertem ezt a topicot.

                            szerintetek van különbség horgolótű és horgolótű között ... illetve kötőtű és kötőtű között. én most itthon azt a nagyon régen gyártott színes aluminium horgolótűt találtam. még a nagymamámé volt :P
                            Szia! A kenderfonalakról egy max. 10 bejegyzéssel följebb volt szó, az 1638. hozzászólásban.

                            Szerintem van különbség horgolótű és horgolótű között. Én pl. nem szeretem azokat az alumíniumokat, töri a tenyeremet, meg túl vékony is az én lapát tenyerembe, sokkal szivesebben használom azt aminek nyele is van, kedvemnceim a PONY tűk, barátnőm hozta Magyarországról nekem. Ugyanígy a kötőtűk, vettem egy MILWARD márkájút, hát max. virágtámasznak fog szolgálni, abszolút nem csúszott rajta a fonal, abból nekem jobb volt az alumínium - de hát a kötés nem nekem való, föladtam.

                            Comment


                              buboreek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem igazán tudom magukat a négyzeteket milyen sorrendben kell majd összevarrni - bár a rajzon mintha utalnának erre is, még nézegetem,
                              Látom már.

                              Comment


                                Érdekes, én épp tegnap vettem egy millward horgolótűt, mert kipróbáltam egyet az én nyeles simám után, és ég és föld volt Lehet, hogy más a kötőtűje, mint a horgolója? hmm.. Igaz, én a régi alumíniumokat nagyon szerettem. Mármint, kettő van, még gyerekkoromból, amikkel a nagymamám tanított, de sajnos, csak a láncszemig jutottunk
                                szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
                                www.facuccok.hu

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X