Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    sarkanyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért Noi?
    Ooo, hát szívem szerint, minden gépet begyűjtenék. Csak pénz nyesta rá 😂
    Meg lássuk be, kicsit kezd durva lenni, hogy itt, a 12nm én, jelenleg 4 db varrógép van körülöttem
    Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

    Comment


      Sziasztok . Én leírást , használati utasítást keresek egy régi naumann 8014/4140 E géphez. Meg is veszem vagy lemasoltatom ha valaki kölcsönözni tudja csak vagy letölthető (működő ) linket is megköszönöm.
      Zsuzsi Vivi (1998.12.23) és Tünci (2013.08.09) anyukája
      privi helyett inkább ide írjatok zsuzsi1212 kukac gmailpontcom

      Comment


        nekem a 8014/40-es textima van meg,gondolom hasonló mint a veritas.küldj email címet ha érdekel, csatolom.
        Judit, Rézi baba (2013.07.31.) + tesó Bazsi (2015.04.03.) + kishugi Zsófi (2017.08.26.) nagyon boldog anyukája

        Comment


          Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ooo, hát szívem szerint, minden gépet begyűjtenék. Csak pénz nyesta rá 😂
          Meg lássuk be, kicsit kezd durva lenni, hogy itt, a 12nm én, jelenleg 4 db varrógép van körülöttem

          azért egy picit jobb, mint én a 2-3 nm-en, csak egy asztalnyi helyem van. Sajnos én nem tudok gyűjtögetni.
          Kati+Marci (2007.06.18.)
          Alkotásaim

          Comment


            ucus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nekem a 8014/40-es textima van meg,gondolom hasonló mint a veritas.küldj email címet ha érdekel, csatolom.
            Köszi ucus! Ez is Textima. Ide tudod küldeni és nagyon köszi ! :virág
            zsuzsi1212@gmail.com
            Zsuzsi Vivi (1998.12.23) és Tünci (2013.08.09) anyukája
            privi helyett inkább ide írjatok zsuzsi1212 kukac gmailpontcom

            Comment


              sarkanyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              azért egy picit jobb, mint én a 2-3 nm-en, csak egy asztalnyi helyem van. Sajnos én nem tudok gyűjtögetni.
              Kertes házban, azért könnyebb.
              Másfél hónap alatt, kettő öreg Naumannt hoztam haza. Az egyikez Imre kikupálta, és most Kalávati Eszternél munkálkodik. A másik rokoné, csak megsajnáltam mert 8 éve a szekrényben áll.
              Még nem volt időm szétkapni de szerintem, ez is megy Imréhez
              Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

              Comment


                Zsuzsi1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok . Én leírást , használati utasítást keresek egy régi naumann 8014/4140 E géphez. Meg is veszem vagy lemasoltatom ha valaki kölcsönözni tudja csak vagy letölthető (működő ) linket is megköszönöm.
                Sziasztok!

                Láttam, többen is kerestek varrógép leírást. Az alábbi oldalon sok régi és új tipusú varrógép használati utasítását találhatjátok meg.

                Jó böngészést!

                http://nemcsaktaska.blogspot.hu/p/va...tasitasok.html
                Üdv: Khaatlyn alias Ladyb, az ötpettyes
                5petty=Gábor:1979,Orsolya:1982,András:1989,Zsolt:1 991,Tamás:1998
                Vasalható gyöngyök

                Comment


                  Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kertes házban, azért könnyebb.
                  Másfél hónap alatt, kettő öreg Naumannt hoztam haza. Az egyikez Imre kikupálta, és most Kalávati Eszternél munkálkodik. A másik rokoné, csak megsajnáltam mert 8 éve a szekrényben áll.
                  Még nem volt időm szétkapni de szerintem, ez is megy Imréhez
                  Úgy igen.
                  Kati+Marci (2007.06.18.)
                  Alkotásaim

                  Comment


                    ucus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    én nem vennék alapból singert de szerintem ez megér ennyit valószínű mindent tud amit szeretnél tőle ès alkalmas arra amiket leírtál.
                    ha megis nagyon nem jon be szerintrm tobbert is el tudod adni
                    Szia!

                    Miért nem vennél singert alapból? Én is néztem azt a Lidl-ös varrógépet, de még így is drágállom azért, hogy otthon hobbiból varrogassak. Én is babaruhákat, egyszerűbb gyerekruhákat, díszeket szeretnék csak varrogatni.

                    Comment


                      Sziasztok Kedves Mamamik !
                      Nem Mamami, hanem nagymami vagyok és most regisztráltam, mert segítségre lenne szükségem. Hozzá jutottam egy Naumann 8014/36-os régi varrógéphez, viszont használati utasítás nincs hozzá. A google irányított hozzátok, mely szerint egy 2010-es hozzászólásban sarkanyka nevű felhasználó írta, hogy ilyen géphez van használati utasítása. Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben még elérhető a haszn. utasítás, akkor valamilyen formában megkaphatnám-e, vagy másvalaki tudna-e segíteni ez ügyben. Természetesen az ezzel járó összes költséget állnám. Most nem tudom a tűt kicserélni, bár értelemszerűen próbálom a csavart kilazítani, de a tű nem moccan, ráncolja a gép az anyagot, stb. Nyilván meg kellene nézetnem egy varrógép szerelővel, de a közelben lévő szerelő már csak az új évben vállalná és meg varrni szeretnék. Bárkinek a segítségét nagyon köszönöm.

                      Comment


                        emmanagyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok Kedves Mamamik !
                        Nem Mamami, hanem nagymami vagyok és most regisztráltam, mert segítségre lenne szükségem. Hozzá jutottam egy Naumann 8014/36-os régi varrógéphez, viszont használati utasítás nincs hozzá. Bárkinek a segítségét nagyon köszönöm.

                        Kedves Emmanagyi!

                        Itt nézz körül!

                        http://nemcsaktaska.blogspot.hu/p/va...tasitasok.html
                        Üdv: Khaatlyn alias Ladyb, az ötpettyes
                        5petty=Gábor:1979,Orsolya:1982,András:1989,Zsolt:1 991,Tamás:1998
                        Vasalható gyöngyök

                        Comment


                          Nagyon köszönöm, óriási segítség
                          Látom, hogy nagyon figyelmetlen voltam, mert nemrég már beraktad ezt a linket. A topicot az elejétől elkezdtem olvasni, de visszafelé kellett volna

                          Comment


                            Szia Emmanagyi, üdv köztünk !
                            Próbáld jobban meglazítani a csavart, esetleg egy fogóval fogd meg a tűt.
                            Hátha,úgy sikerül kiszedni.
                            Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                            Comment


                              emmanagyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok Kedves Mamamik !
                              Nem Mamami, hanem nagymami vagyok és most regisztráltam, mert segítségre lenne szükségem. Hozzá jutottam egy Naumann 8014/36-os régi varrógéphez, viszont használati utasítás nincs hozzá. A google irányított hozzátok, mely szerint egy 2010-es hozzászólásban sarkanyka nevű felhasználó írta, hogy ilyen géphez van használati utasítása. Érdeklődni szeretnék, hogy amennyiben még elérhető a haszn. utasítás, akkor valamilyen formában megkaphatnám-e, vagy másvalaki tudna-e segíteni ez ügyben. Természetesen az ezzel járó összes költséget állnám. Most nem tudom a tűt kicserélni, bár értelemszerűen próbálom a csavart kilazítani, de a tű nem moccan, ráncolja a gép az anyagot, stb. Nyilván meg kellene nézetnem egy varrógép szerelővel, de a közelben lévő szerelő már csak az új évben vállalná és meg varrni szeretnék. Bárkinek a segítségét nagyon köszönöm.
                              Szia, csak most olvastam a hsz-t. Ha még aktuális, akkor elküldöm email-ben. Légyszi írd meg a címet priviben.
                              Kati+Marci (2007.06.18.)
                              Alkotásaim

                              Comment


                                Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szia Emmanagyi, üdv köztünk !
                                Próbáld jobban meglazítani a csavart, esetleg egy fogóval fogd meg a tűt.
                                Hátha,úgy sikerül kiszedni.
                                Köszönöm a szíves fogadtatást Végső kínomban nekem is eszembe jutott, hogy fogóval megerőszakolom, de még úgy sem moccant, hiába tekertem le teljesen a csavart, nagyon be volt ragadva. Végül adtam neki egy kis W40-et (ezt az ötletet egyik nap itt olvastam nálatok ebben a topicban), ami kilazította és így ki tudtam szedni.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X