Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    romitex fb oldalán nyereményjáték, oszdmeglájkolj típusú, hátha valakinek szerencséje lesz:

    https://www.facebook.com/pages/Romit...494?fref=photo
    Nőkért.hu

    Bogi vagyok, két gyerek anyja

    Comment


      Sziasztok,
      Tanácsért jöttem, Jövő héten Lidl-s akcióban lesz a Singer 6180 Brilliance nevű gépezet 39999 forintért. Neten csak jókat találtam róla és az ára eredetileg kb kétszer ennyi.
      Nem ipari használatra kell csak hobbiból fogok varrogatni, Babaruhákat, gyerekruhákat párnákat ilyesmiket. Viszont nem szeretnék egy olcsó "játékgépet" sem, mert annak semmi értelme hogy tud kb 5 öltést és ennyi.
      Szerintetek ez jó lenne?
      Előre is köszönöm!

      Comment


        Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok,
        Tanácsért jöttem, Jövő héten Lidl-s akcióban lesz a Singer 6180 Brilliance nevű gépezet 39999 forintért. Neten csak jókat találtam róla és az ára eredetileg kb kétszer ennyi.
        Nem ipari használatra kell csak hobbiból fogok varrogatni, Babaruhákat, gyerekruhákat párnákat ilyesmiket. Viszont nem szeretnék egy olcsó "játékgépet" sem, mert annak semmi értelme hogy tud kb 5 öltést és ennyi.
        Szerintetek ez jó lenne?
        Előre is köszönöm!

        én nem vennék alapból singert de szerintem ez megér ennyit valószínű mindent tud amit szeretnél tőle ès alkalmas arra amiket leírtál.
        ha megis nagyon nem jon be szerintrm tobbert is el tudod adni
        Judit, Rézi baba (2013.07.31.) + tesó Bazsi (2015.04.03.) + kishugi Zsófi (2017.08.26.) nagyon boldog anyukája

        Comment


          ucus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          én nem vennék alapból singert de szerintem ez megér ennyit valószínű mindent tud amit szeretnél tőle ès alkalmas arra amiket leírtál.
          ha megis nagyon nem jon be szerintrm tobbert is el tudod adni
          köszönöm! mivel messze nem vagyok profi és tényleg nem napi szinten hajtanám szét a gépet ezért egy kevésbé profi is megteszi 3 év teljeskörű garancia van rá, az sem rossz, ha bármi van estetleg.
          Köszi még egyszer

          Comment


            Kedves lányok, asszonyok! Az én régi gépem is eladó: Naumann 8014/36-os hímző és varrógép. Helyhiány miatt, már nem tudom hol tárolni, pincébe nincs szívem levinni. Elvittem szervízbe, átnézték, ékszíjat cseréltek, egyéb pici részeket javítottak. Nagyon jó kis gépem volt, kezdésnek a legjobb!

            http://haztartasigep.vatera.hu/hazta...009913848.html
            Utoljára szerkesztette sarkanyka; 2014.11.25., 13:17.
            Kati+Marci (2007.06.18.)
            Alkotásaim

            Comment


              Sziasztok!
              Tanácsért jöttem. Anyukámat szeretnénk meglepni egy géppel, de nem tudok kiigazodni a sok gépen. Kezdő varró, tehát egy alapgép is jó lenne. Milyet ajánlanátok? Érdemes a használtakat megnézni? Köszi
              Timi, Hanna(2012.febr.), Nonna(2015.jan.), Mia(2017.jún.)

              Comment


                Szia, nézd meg az én eladó gépemet. Bár kopottas, öreg gép, de kezdőnek bátran ajánlom(én is ezen tanultam sok mindent).
                Kati+Marci (2007.06.18.)
                Alkotásaim

                Comment


                  Írtam. Azért ötleteket még jöhetnek!
                  Timi, Hanna(2012.febr.), Nonna(2015.jan.), Mia(2017.jún.)

                  Comment


                    http://www.vatera.hu/listings/index....piki111_a&pt=3
                    Ennek az eladónak nagyon jó gépei vannak, és a tetejébe még rendes fazon is!
                    Kati+Marci (2007.06.18.)
                    Alkotásaim

                    Comment


                      Köszi szépen. Abban segíteni valaki, hogy melyik márkákat érdemes nézni?
                      Timi, Hanna(2012.febr.), Nonna(2015.jan.), Mia(2017.jún.)

                      Comment


                        Kati, eladod a géped? Egy bivalyt? Timcsur, ez a legtutibb kezdő gép! Nekem s van, de hiába nem használom, el nem adnám! Ez egy kincs!
                        én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                        Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

                        Comment


                          Az én gépem is eladó. Janome dc2160.
                          Fém szerkezetes.1lépéses gomblyuk (többféle) gomb mèetéhez igazodó
                          gomblyukmérettel.leengedhető tolófogak kukacoláshoz,gombfelvarráshoz.fokozatmentes öltésszél.ès óltéshossz állítás.körforgós hurokrendszer.tű lent-fent pozíció,helyben elcsomózás.
                          talp.nyomás állítás.strech, patchwork és overlock programok.vaköltés.sok díszítő varrat.szabadkar.pedál nélküli varràs (start/stop gomb).tű pozíció állítása jobbra-balra (mm-es tűzéshez).
                          ikertűvel használható. gyári talpakkal,kiegészítővel,leírással (szlával azt hiszem megtalálom),10orsóval,befűzve küldöm.
                          Első tulajtól!
                          Ár megegyezés szerint!

                          ( olcsóbb,régebbi beszámítàsa,részlrtfizetés esetleg lehetséges)


                          van mèg: ringliző és bőrlyukasttó fogóm+ringlim meg még körülnézek mim eladó!

                          eladás oka:háztartásunk racionalizálása.
                          Utoljára szerkesztette ucus; 2014.11.29., 12:29.
                          Judit, Rézi baba (2013.07.31.) + tesó Bazsi (2015.04.03.) + kishugi Zsófi (2017.08.26.) nagyon boldog anyukája

                          Comment


                            No én ide ahányszor belesek, mindig sírhatnékom lesz ��
                            Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                            Comment


                              Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kati, eladod a géped? Egy bivalyt? Timcsur, ez a legtutibb kezdő gép! Nekem s van, de hiába nem használom, el nem adnám! Ez egy kincs!
                              El, mert nem tudom hova tenni. Már szeptemberben is gondjaim voltak az elhelyezésével. Pincébe nem vinném le, most nagyon baba lett a szervizelés után. Csak kissé kopottas, de belül nem, és ez a lényeg.
                              Kati+Marci (2007.06.18.)
                              Alkotásaim

                              Comment


                                Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                No én ide ahányszor belesek, mindig sírhatnékom lesz ��
                                Miért Noi?
                                Kati+Marci (2007.06.18.)
                                Alkotásaim

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X