Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

VARRÓGÉP- minden, amit tudni érdemes!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kicsit talán off:

    Lutterloh Arany Szabásminta megvan valakinek? Szívesen kipróbálnám...
    Judit, Rézi baba (2013.07.31.) + tesó Bazsi (2015.04.03.) + kishugi Zsófi (2017.08.26.) nagyon boldog anyukája

    Comment


      ucus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kicsit talán off:

      Lutterloh Arany Szabásminta megvan valakinek? Szívesen kipróbálnám...
      Nekem igen. Ahhoz van egy ingyenes tanfolyam, arra érdemes elmenni.
      Kati+Marci (2007.06.18.)
      Alkotásaim

      Comment


        Kb. 1-2 óra az egész, és érthetőbb élőben látni.
        Kati+Marci (2007.06.18.)
        Alkotásaim

        Comment


          sarkanyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kb. 1-2 óra az egész, és érthetőbb élőben látni.
          ÁÁÁÁ,szuper!!!!
          Megoldható hogy kölcsönadd vagy hogy lefénymásoljam,vagy lefénymásolod a vonalzóját és 1-2szabásmintát?
          Videón már láttam hogy nyagyítják arról (korábban) érthető volt,tennék egy próbát talfolyam nélkül is


          ...
          most látom Te Bp-n laksz, én meg Tolna megyében,postát is fizetem ha benne vagy hogy kipróbáljam,oda-vissza is!+Nem ülök a szetten ha az eredetit tudod küldeni.van fénymásolónk így pikk-pakk visszaküldeném,csak a vonalzókat és legalább 1-2 szabásmintát szeretnék biztosan 1:1 arányban kipróbálni,gondolom ezeknél fontos a valós méret.
          Utoljára szerkesztette ucus; 2014.10.23., 17:14.
          Judit, Rézi baba (2013.07.31.) + tesó Bazsi (2015.04.03.) + kishugi Zsófi (2017.08.26.) nagyon boldog anyukája

          Comment


            Ja igen és itt tudják páran hogy negbízható vagyok. Szóval tényleg visszaküldöm és tényleg azonnal
            Judit, Rézi baba (2013.07.31.) + tesó Bazsi (2015.04.03.) + kishugi Zsófi (2017.08.26.) nagyon boldog anyukája

            Comment


              Lányok!
              Tudna valaki valamit mondani erről a gépről? Lenne lehetőségem egy ilyen beszerzésére, de nem tudom, hogy megéri-e, illetve jó gép-e. (Most kezdenék el varrni, még nem tudok).

              Köszi!
              Mellékletek
              Ági vagyok Benedek (2013.12.14.) anyukája. Balettet tanítok

              Eladó rucik és könyvek

              Comment


                mauglina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Lányok!
                Tudna valaki valamit mondani erről a gépről? Lenne lehetőségem egy ilyen beszerzésére, de nem tudom, hogy megéri-e, illetve jó gép-e. (Most kezdenék el varrni, még nem tudok).

                Köszi!
                En ugy tudom, a lucznik alapvetoen nem rossz gep, nekem is volt, szerettem. De ha jol latom, ez a gep max. egyenes-cikkcakkot tud. Az elejen nyilvan eleg ez. En attol fuggoen vennem meg, hogy hogye' adjak. Hogy aztan ha mar nem eleg, tudjak masikat is venni
                Három tündérkirálylány anyukája
                http://moniezmegaz.blogspot.hu/

                Comment


                  Nekem van, szeretem,szépen varr.
                  Liza Nagyfiú 8 éves Nyunyi, aki István, 4 éves Zsófi ,tisztaùj Zsigmond Albert (2015.04.22) anyukaja Nagycsalados mamami lettem

                  Comment


                    Régen jártam erre,de most kérek tanácsot,véleményt
                    Ezt szemeltem ki:http://varrogepszakuzlet.hu/products.php?gritzner-788

                    Szerintetek?
                    Krisztina aki három lány és két fiú édesanyja.
                    Facebook oldalam,Webáruház
                    Nita Baby pelenkák Mamami,

                    Email

                    Comment


                      mauglina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Lányok!
                      Tudna valaki valamit mondani erről a gépről? Lenne lehetőségem egy ilyen beszerzésére, de nem tudom, hogy megéri-e, illetve jó gép-e. (Most kezdenék el varrni, még nem tudok).

                      Köszi!
                      Kedves Mauglina!

                      Nekem volt régen Lucnik gépem, (predom) tartalék gépnek vettem. Igen, meg voltam elégedve vele, bár egy kicsit lassabban varrt, mint amihez én szokva vagyok, mert már abban az időben is gyakorlott varrónak számítottam.
                      Szóval kezdő varrónak szíves örömest ajánlom, ráadásul teljesen fém, tartós szerkezet. Ha majd később több programos gépet veszel, tartsd meg tartaléknak!

                      Üdvözlettel: Khaatlyn
                      Üdv: Khaatlyn alias Ladyb, az ötpettyes
                      5petty=Gábor:1979,Orsolya:1982,András:1989,Zsolt:1 991,Tamás:1998
                      Vasalható gyöngyök

                      Comment


                        Janika egy álom!

                        Sziasztok!

                        A múlt héten szombat este, Neinda hathatós segítségével, de hosszas viszontagságok után végre hazaérkezett hozzám Janika!

                        Tegnap végre volt időm kipróbálni, mit tud...
                        Hááááát... Már Neindának is áradoztam róla a telefonban... Fenomenális!

                        40 évi hobbyvarrás alatt már több fajta márkájú varrógép megfordult a kezem alatt, de én még ilyen szabályos orsózást, amit Ő tud, még sosem láttam!

                        És a hangja, no és a sebessége! Végre úgy megy az anyag a tű alatt, mint a parancsolat! Ahogy a régi orosz gépemen, mintha puskából lőtték volna ki! Imádom! Nem is görcsölök többet a toyota classic-kal, nekem rém lassan varr, már 3 réteg kartonnál is töri a tűt...

                        Végre ismét olyan gépem van, amilyet már régen szeretnék!

                        Kedves Neinda! Hálám örökké üldözni fog!
                        Üdv: Khaatlyn alias Ladyb, az ötpettyes
                        5petty=Gábor:1979,Orsolya:1982,András:1989,Zsolt:1 991,Tamás:1998
                        Vasalható gyöngyök

                        Comment


                          MoMoni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          En ugy tudom, a lucznik alapvetoen nem rossz gep, nekem is volt, szerettem. De ha jol latom, ez a gep max. egyenes-cikkcakkot tud. Az elejen nyilvan eleg ez. En attol fuggoen vennem meg, hogy hogye' adjak. Hogy aztan ha mar nem eleg, tudjak masikat is venni
                          lizavank eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nekem van, szeretem,szépen varr.
                          khaatlyn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Mauglina!

                          Nekem volt régen Lucnik gépem, (predom) tartalék gépnek vettem. Igen, meg voltam elégedve vele, bár egy kicsit lassabban varrt, mint amihez én szokva vagyok, mert már abban az időben is gyakorlott varrónak számítottam.
                          Szóval kezdő varrónak szíves örömest ajánlom, ráadásul teljesen fém, tartós szerkezet. Ha majd később több programos gépet veszel, tartsd meg tartaléknak!

                          Üdvözlettel: Khaatlyn
                          Köszönöm szépen, lányok!
                          Ági vagyok Benedek (2013.12.14.) anyukája. Balettet tanítok

                          Eladó rucik és könyvek

                          Comment


                            Ezer éve nem jártam erre. Iszonytosan el vagyok havazva, pár javításon kívül nem sok mindenre jut időm, alkotni végképp nem.
                            Kati, nagyon örülök az örömödnek! Janika hű gazdára lelt, a legjobb helyre került!

                            Én egyszer varrtam egy Lucznikkal, annak nem volt hangja és utána még jobban sóvrogtam hangtalan gép után. De láttam már rossz állapotban lévő Lucznikot is. Szerelő kéne megmondja, hogy megkímélt-e. Szerintem kezdőgépnek szuper. Ha jó állapotú, nagyon sokáig ki fog szolgálni.
                            Utoljára szerkesztette neinda; 2014.11.03., 22:46.
                            Egy legényke és egy leányka édesanyja

                            Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

                            Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

                            Comment


                              Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Csinálj képet. Nekem topstarom van, hátha van némi hasonlóság.
                              De a cérnát zömében, fent kell csak vissza vezetni az orsózáshoz, minden varrógépnél.
                              MoMoni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem is van Privileg gépem (is). Egyszer egy ovistársanyuka áthívott, hogy segítsek neki a Singer varrógépével, mert van ugyan használatija, de az alapján befűzni se tudja. Átmentem, és nagyon profinak tűnhettem, mert kapiból vágtam a használatát. Teljesen olyan volt, mint az én gépem, csak Singer volt a felirat, nem Privileg
                              Szóval jöjjön az a fénykép, hátha valakinek megvan az eredetije!
                              köszönöm a segítséget, nem jutottam el odáig, hogy képet csináljak, bedöglött a számítógépem viszont anyukám vett egy új gépet magának és megörököltem a Naumann 8014/43-asát és úgy néz ki, kitanulom a szabómesterséget is
                              cs a nagydumás (2011.02.19) és a kisvacak (2013.03.25) anyája

                              Comment


                                na, gratulálok, sok sikert!

                                Problémám: taposó (eredeti TUR2, van vagy 22 éves) felengedésnél nyikorog. Pár napja.
                                Egyébként jól működik.

                                Tapasztalt valaki ilyet? Mit kell tennem?
                                Nőkért.hu

                                Bogi vagyok, két gyerek anyja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X