Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű hordozósoktól

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Annyira nem zoldfulu kerdes, de itt hatha hamar olvassa valaki hozzaerto(bb). Hugomnak keresek videot elolkengururol (igy 2000 km-rol nem nagyon tudom megmutogatni neki ), olyat ami valoban jo, hozzaerto szemmel is.
    Tudtok adni linkeket?
    most elolkeresztben hordozgat otthonra (4 hetes az unokahugi), de annyira nem talalja kenyelmesnek + azt mondja nem tudja letenni a babat anelkul hogy felebredne (esetleg ha errol is lenne egy video... ). Gondoltam ra hogy en filmezek neki, de azert egy masfel evessel teljesen mas, nem is tudom, engedne-e magat elolre kotni meg.
    Tolem kapott nanduja van (mikor odaadtam akkor meg nem tudta fog-e hordozni), szoval nem csucsszuper, de azert bejaratott kendo.
    Annyira szeretnem, hogy o is hordozzon hosszu tavon, hogy raerezzen az izere, hogy megtapasztalja milyen jo ez!
    Eva, Mika (2013.01.27), Liliana (2010.04.30), es a "nagyok", Luka (2004.12.06) es Jessica (2002.07.11) anyaja

    Comment


      tyukanyo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Annyira nem zoldfulu kerdes, de itt hatha hamar olvassa valaki hozzaerto(bb). Hugomnak keresek videot elolkengururol (igy 2000 km-rol nem nagyon tudom megmutogatni neki ), olyat ami valoban jo, hozzaerto szemmel is.
      Tudtok adni linkeket?
      http://www.youtube.com/watch?v=rfuoWaK9I7Q
      G(2006)D1(2008)D2(2010)

      Comment


        koszi, Pogi, elkuldtem neki!
        Eva, Mika (2013.01.27), Liliana (2010.04.30), es a "nagyok", Luka (2004.12.06) es Jessica (2002.07.11) anyaja

        Comment


          segítség, nem tudtok nekem linkelni egy olyan videót, ahol a kendő fonását mutatják meg? valakinek meg szeretném mutatni, de nem tudom, és muszáj a kendő betöréséhez....köszi
          Katacs, Ábel (2010.04.06.) és Anna (2012.11.19.)

          Comment


            Csöppkecsillusnak volt ilyen videója, de most nem találom. Lényegében tűzoltófonásról van szó.
            G(2006)D1(2008)D2(2010)

            Comment


              http://www.youtube.com/watch?v=aXdxJ17vgWc

              http://www.youtube.com/watch?v=WtrfK...eature=related
              Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

              Comment


                köszönöm
                Katacs, Ábel (2010.04.06.) és Anna (2012.11.19.)

                Comment


                  Sziasztok! Ma rá kellett jönnöm, hogy a duplóm olyan ferde, hogy a boltba is szégyenlek lemenni vele. Balról hozom előre magamra a kendőt és a bal fele lóg a gyereknek, de kegyetlenül. Pedig a kötés szoros, olyannyira, hogy vágja a vállamat a kendő.
                  Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                  Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                  Comment


                    Ágnes, duplónál ez jellemző nehézség szokott lenni. Mivel már az első réteg srégen van a baba hátán, nagyon kell ügyelni rá, hogy az előrehozással ne ferdüljön el benne a kicsi, ez nem a szorosságon múlik. Nem egyszerű.
                    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                    Comment


                      Gondoltam, hogy áttérek a batyura, de azt sem tudom helyesen kötni. Olyan homorú lesz a háta!
                      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                      Comment


                        Batyuban elvileg nem lehet homorú a háta, ha jó mélyen csücsül a kendpben (duplóban sokkal inkább). Hogyan kötöd? Nem tudtok vmikor eljönni a klubba, ha Szentivánon jártok?
                        Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                        Comment


                          Az a baj, hogy hétvégékre megyünk csak haza. Mikor lesz legközelebb?
                          Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                          Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                          Comment


                            Nov.2-án, szerdán (minden hó első szerdáján)
                            Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                            Comment


                              Hú, akkor meggyőzöm a férjemet, hogy maradjunk egy nappal tovább! Úgyis szabadnapja van aznap. Amúgy most a nagy csücsül a hátamon, vele tudok jó batyut kötni.
                              Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                              Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                              Comment


                                a dupló még az asszimetrikussága miatt is könnyebben ferdül.
                                a batyu tök szimmetrikus kötés, azzal hasonló baj ,csal erős lazaság miatt történhet.

                                remélem siekrül

                                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X