Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű hordozósoktól

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Gyöngyesz, szép a batyu.
    Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

    Comment


      ha úgy érzed, h kicsit nyomhatja a baba lábát, vagy előfordul, hogy felcsúszik kissé a popóján az alsó szár, akkor jó megoldás, ha még kötés közben a zseb részre, az aljára jól rákötöd a hátramenő szárakat. tehát az anyagra.
      igy biztosabb, erősebb.
      én pl. pelus nélkül nem is tudnám másképp batyuba kötni Danit, mert a kis fenekéről tuti felcsúszna az anyag

      remélem nem voltam túl bonyi

      amúgy szép a batyud! jól benne ül a baba.
      Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2011.11.03., 13:46.

      Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

      Comment


        Bemi még nem volt 4 hónapos és már 7,5 kg volt. Így elkezdtük a háti hordozást. Eddig BWCC-t, de pár napja a megerősített batyut. Elsőre nagyon jó lett, aztán vagy 5ször nem tudtam megcsinálni normálisan. De ma már 2szer egymás után megcsináltam . Tényleg sokat kell gyakorolni.
        Kérdésem az lenne, h ilyen nagy babával van-e értelme energát beleölni, h különböző csípő kötéseket megtanuljak. Van egy karikásunk, azt is használjuk Főleg felkapósra jó. A normál kendővel mivel a derékon is megy anyag, jobban eloszlik a súly, nem olyan nehéz, mint a karikással?
        És milyent javasoltok nagy súlyú babához? A fejét szépen tartja már .
        Köszi
        Ági
        Dominik (2007.05.27.) és Benjámin (2009.04.02.) anyukája

        Comment


          4hós kortól nagyjából bmelyik csípőkötés jó
          Dius vagyok
          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

          Comment


            nekem a hurkolt csípőkötés (hüftschlinge) a kedvencem
            nagyon szupin tartja a babát, ha csípőn bkv-zok ez remek,bár karikással is buszoztam már -a kendő csípőre akkor jó szerintem mikor a gyerek még nem tud járni,ha már megy akkor súlyra is nehezebb és "macerás" bonyin, hosszabban csípőre kötni, pláne ha tudom, úgyis ki fog kéredzkedni viszonylag hamar
            Viki
            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

            Comment


              köszi lányok

              Kriszti:értem amit írsz,kipróbálom
              Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

              Comment


                Érdemes-e kötni? Szerintem igen, mert később, amikor már járogat váltogathatod a hátit, a csípőt és a járást egy-egy kirándulás, bevásárlás során.
                Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                Meseterápia

                Comment


                  Ági, annyira kis energia a csípőnkötés elsajátítása, és olyan jól tud néha jönni, hogy szerintem igen igen, érdemes! (Pl háton nehezebb szoptatni, mint csípőn...)

                  És nagyobbaknak tényleg bármelyik mehet. Nekem az egyszerű csípőn a kedvenc, abba tud teljesen észrevehetetlenül szopni a pasim. Hordozo Ági - párdon, hogy a nevedben beszélek - a keresztezett csípőnbe szeretett bele most Rebekájával... Szóval, jó az a csípőnkötés - nekünk legalábbis .
                  Vera www. itt állt a kedvenc helyem neve . hu

                  Comment


                    banya köszi , igen megoldódott

                    Comment


                      Bohém mama babaerszényt keresek M-es méretben

                      Sziasztok!
                      Tudom, hogy ez nem az adok-veszek rovat,de mivel még nincs jogosultságom, ezért új topicot nem tudtam indítani.
                      Szemezgetek a Bohém Mama kendővel, eddig még nem kendőztem soha.
                      M-es méretű lenne most jó. Az lenne a kérdésem a tapasztaltabbaktól, hogy ha az M-es méret jó most nyáron egy felsőre, akkor ősszel egy kardigánra vagy kabátra az L-es jó lehet? Abszolút kezdő vagyok a témában, ha butaságot kérdeztem, akkor bocsi.
                      Ha van valakinek eladó M-es kendője kérem, hogy írjon, érdekelne.

                      Köszi Gabi

                      Comment


                        Sziasztok!
                        Az a pletyka járta, hogy lakik egy kedves Mamami tag a II.kerületben, aki nagy tudója a különböző kötéseknek és szívesen megmutogatja őket a rettentően béna kezdőknek...esetleg valaki magára ismer?
                        Én nagyon megköszönném! Soma már roppant nehéz, de még nem találtuk meg a megfelelő hordozós megoldást...de csak nem várhatom, hogy négy és fél hónaposan járjon!
                        Köszi

                        Comment


                          alibibi, itt a mamami térkép, ezen pontosan megnézheted, ki az, és írhatsz neki üzit, hátha nem jár erre.
                          Anna

                          Bence
                          (080930), Róza (140428)

                          Comment


                            Gabi: Kérd meg Kattix-ot hogy segítsen topicot nyitni. Ill. nézz körül a Piactéren mert a Bora Mei Tai-t készítő Pavlikata és Emmy is készítenek babaerszényt.
                            Méretben sajnos nem tudok segíteni.
                            Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                            Meseterápia

                            Comment


                              Gabi, nem tudom hol laksz, de ha Bp, szívesen adok kölcsön M-es erszényt, ha szeretnéd kipróbálni.
                              Vera www. itt állt a kedvenc helyem neve . hu

                              Comment


                                Szia banya!

                                Köszi a lehetőséget. A III. kerületben lakom. Kipróbáltam egy M-eset, igaz, hogy csak néhány percre, de úgy tűnik, hogy ez a méret jó.
                                Több dilemmám van vele. Az egyik az, hogy most jó az M-es, de egy pulcsival vagy kabáttal már nem hiszem, hogy jó lesz.
                                Gondolkodom állítható hordozón is. A Premaxx babaerszénnyel szemezgetek, csak nem tudom, hogy az kényelmes-e.
                                Ha valakinek van tapasztalata írjon.
                                Köszi Gabi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X