Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű hordozósoktól

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Varda Tintalle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha jössz holnap a klubba, megmutatom, hogy kösd az FWCC-t (ez PWCC a képen).
    Holnap megint lesz Klubb??? *irigy*

    Különben szerintem is laza...

    kmedike! Az angol hordozos forumot ismered? Angol ebayn sajnos eleg ritkak a (jo) kendök.
    Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

    Comment


      XVII. kerületi miniklub lesz
      Varda

      Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

      Az igazságnak sok arca van

      Comment


        nem ismerem, sőt, semmilyen angol fórumot nem ismerek sajnos

        viszont most találtam két didymost is az angol e-bayen, remélem, nem lesz nagy az érdeklődés utánuk...
        magdi

        Márk (2008) Erik (2011) Alex (2015)

        Comment


          Ma kétszer elöl volt Barnus rajtam (mindkétszer 2-ill. 2,5 órát aludt), du. sikerült hátra kötnöm. Aludt legalább 3 órát, viszont úgy éreztem szétszakad a hátam. A végén a vállamat is vágta.
          Rosszul kötöttem fel? A tükörben megnéztem, ott jónak tűnt.
          Lexi picasa

          blog

          Comment


            Viki,
            szép a kendő
            Szerintem érdemes lenne megpróbálnod úgy kötni, hogy a babóval együtt, és belül legyen a zseb, az a verzió még nekem is jól követhető volt a DVD vagy a képes útmutató alapján. Nem nehezebb, mintha előre kötöd meg, menni fog!
            Móni, Jázmin és Kincső anyája

            Comment


              zsuzsmuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Viki! Szerintem sem függ annyira a gyerek meretetöl. Nem lehet, hogy nem volt eleg feszesre kötve? Ugy ahogy elnezlek a kepeken egy 5,20m-es kendönel meg jocskan kene maradjon (kb. olyan fel meter, vagy jocskan több).
              Nalam pl. kisebb gyerekkel hosszabb kendö kellett (mivel en köverebb voltam ).

              illaberek! Sapkat kölök leszedi, esernyöt meg megfogja es rancegalja.
              Leginkabb szepen keres segit, meg a hordozos kabat, mert abban benne van a keze.
              Köszi,de még nem szed le semmit,akkora a műanyag kapucni,hogy az én fejemen se maradna sokáig,ha nincs megkötve...Nem kell a keze hozzá...elnéz jobbra-balra és már le is csúszott...
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

              Comment


                Illaberek! Ugy ertettem, hogy az EN kölyköm
                Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                Comment


                  kmedike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nem ismerem, sőt, semmilyen angol fórumot nem ismerek sajnos

                  viszont most találtam két didymost is az angol e-bayen, remélem, nem lesz nagy az érdeklődés utánuk...
                  van egy levelezö lista is, csak epp nem jut eszembe a neve. valamilyen slingmeet. talalkoznak is havonta egyszer.

                  Itt a forum: http://www.rumplebums.co.uk/forum/ van adas/vetel topic is, de tipikusan eleg dragak szoktak lenni.
                  Ebay sajnos elegge lutri, de nem szoktak olcsok lenni.
                  Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                  Comment


                    megpróbálkoztam háti kötéssel de nem lett az igazi, mit ronthattam el? Az a gond hogy az egyik kezét ki a máésikat betette a kicsi? Olyan ferde lett

                    megmértem az 5,2-es kendőből olyan 90 cm maradt a csomótól számítva, így remélem elég szoros volt azért.

                    és ha már kérdezek: melyik az a kötés ami olyasmi mint a zsebes elől csak háton van? Az az izgés-mozgás biztos háti kötésy vagy másik?
                    Viki
                    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                    Comment


                      Celeszt! A szánból vetted ki a kérdést! Háti zsebes-szerű, az nagyszerű lenne.
                      Lexi picasa

                      blog

                      Comment


                        Mellégépeltem, de így sem rossz. (Tervben a "szám" lett volna)
                        Lexi picasa

                        blog

                        Comment


                          Celeszt! Ha oldalonkent maradt 90 centi, akkor sztem feszes lett. Amugy erzed is ha laza, mert akkor hatra tud dölni a gyerek.
                          A hatikötes amire te gondolsz az a hatizseb (WKT hinten, BWCC). Az izgés-mozgás ennek agy variacioja, epp ugy mint a SHBC emlekszem.
                          Itt a het hordozas modjanal a hatizseb:
                          http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=79
                          Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

                          Comment


                            Viki, honnan van ez a leveles didy???? Vardáé? De neki 6-os ha jól tudom...
                            Máris beszereztél egyet?
                            A batyud tényleg nem tökéletes. De gyakorolni kell. MAjd segitek 25-én csüt. a csekoban, jó?

                            Legalább volt merszed, mások meg cipelnek 10 kilóst is elöl, mert nem merik hátratenni. SZóval ügyes vagy!!!!

                            Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                            Comment


                              KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Viki, honnan van ez a leveles didy???? Vardáé? De neki 6-os ha jól tudom...
                              Máris beszereztél egyet?
                              A batyud tényleg nem tökéletes. De gyakorolni kell. MAjd segitek 25-én csüt. a csekoban, jó?

                              Legalább volt merszed, mások meg cipelnek 10 kilóst is elöl, mert nem merik hátratenni. SZóval ügyes vagy!!!!

                              Jázminié -kölcsönzöm
                              és néha merek csak hátra kötni, akkor sem sokáig, amúgy cipelem a 8 kilót elől
                              azért előljáróban annyit tudnál írni mit rontottam el? hogy addig is gyakorolhassak.
                              Viki
                              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                              Comment


                                celesztina, ami a főoldalon van Batyus cikk azt olvastad? Szerintem frankón minden részletre kiterjedő
                                Csöppke, Dominik (2006), Lőrinc (2008) és Sebestyén (2011) anyukája

                                Csöppkeblog Csöppkendő

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X