Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Minket nem zavart a zsákos rész.ott van föloldásnak,h a hátukra veszik a gyerekeket!
    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

    Comment


      2 évesnek? Szeretnék már túllépni Boribon-on Aranyos, de nekem már sok. Mindegyiket legalább 50-szer olvastuk már el. És igazából a baj az, hogy csak azt!

      Comment


        Kétévesnek: Pipp és Polli, Maszat-könyvek, Varró Dani verseskötetek (a piros, dackorszakos lassan különösen jó lehet), ill. a Nem, nem, hanem, Egy hét a kisvakonddal, Bumburi a városban, Böngészők, Ottó a városban (szintén böngésző)
        B. (5) + L. (3)

        Comment


          Scolar minik!!!
          szofi tüsszent,bumburi és a papagáj,hanna és gubanc
          julia donaldsonok?
          "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
          Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

          Comment


            leander07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            2 évesnek? Szeretnék már túllépni Boribon-on Aranyos, de nekem már sok. Mindegyiket legalább 50-szer olvastuk már el. És igazából a baj az, hogy csak azt!
            abban a korban mindent 50* kell olvasni.

            én legutóbb döbbentem rá arra, hogy amitől anno herótom volt, az most csomagolás közben (kinőtték) lapozgatva nem is tűnik rossznak. :-) a titok, hogy próbáld meg autopilóta üzemmódban nyomni.

            verseskötet?

            (ésésés a harmaidik gyerek már lazán hallgatja a nagyobbak meséit, és figyel. mi van ha az elsőt egy kicsit "harmadikosítod"? )
            Juca
            http://kovacs-telekes.org/hu Netes turi, két lány után jött a Gyuri :-)

            Comment


              Jaja,janka képben van jumini ügyben is
              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

              Comment


                Semmese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Lázár Ervin:Hétfejű tündér, kapásból az első mesében 4 magyarázatra szoruló szó volt, az egyik a tercina, aminek a könyv végi magyarázatában szerepelt ugye a jambus, a másik a cserkesz, amiről én sem tudtam, mi az a történet pedig az volt, hogy a kislány lázálmában találkozik egy cserkesszel és beszélgetnek. De a rajzai szépek.....

                Viszont Durellt akkor megpróbáljuk, mert Nóri eddigi egyetlen TVs "hosszúmese" élménye a Sivatagi show volt, ő választotta és más nem is érdekelte. Hátha, ez is bejön neki.
                Én a Hahagájt és a Szamártolvajokat még felnőttént is újra-újra olvastam. A róla készült film pedig szintén szórakoztató (Családom és egyéb állatfajták).
                A Hétfejű tündért továbbolvastuk, Nóri kérésére. Vegyes, de nem azért, mert ne tetszenének a mesék, hanem van egy-kettő, ami szerintem nem a gyerekek szintjén van. Az első csalódás viszont elpárolgott.

                Comment


                  Szerintem Lázár Ervin könyveinek jó része csak 20 százalékban szól a gyerekeknek...
                  B. (5) + L. (3)

                  Comment


                    Zuzka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem Lázár Ervin könyveinek jó része csak 20 százalékban szól a gyerekeknek...
                    Igen, viszont, ha sikerül rábírnod a gyereket a Lázár olvasásra a magad szórakozását is biztosítottad... (lásd a rézfán fütyülő rézangyalát a Berzsián és Didekiben, azóta is azon röhögök.)
                    Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                    Comment


                      Ez így van.
                      B. (5) + L. (3)

                      Comment


                        az Így neveld a sárkányodat c. könyvet olvasta már valaki?
                        Nem ami a film alapján készült, hanem ami alapján készült a film.

                        most nagyon rákattant a sorozatra a gyerek... és ha végeztünk a narniával (el sem hiszem, bejött! lassan végzünk az első kötettel), erre gondoltam. de csak akkor veszem meg, ha egyáltalán megéri
                        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                        Comment


                          nalunk is nagyon bejott a Narnia! nem emlekszem ki irta de hala es koszonet neki! V imadja
                          Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

                          Comment


                            Bookr nevu androidos appon ma ingyen letoltheto gyerekkonyvek!

                            (amire nemtom mi szuksegem van csillio konyv es konyvtar mellett, de sose lehet tudni)
                            Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

                            Comment


                              A lányom szeretne írni egy sor smiley-t írni:
                              Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                              Comment


                                koszonjuk
                                Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X