Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Lehet off, de hátha itt tudtok segíteni. Be szeretnénk iratkozni a Fővárosi Szabó Ervin könyvtárba. Ha a gyereknek váltok ki jegyet, akkor rá is ugyan az az éves díj vonatkozik? Ha a kerületi könyvtárba váltom ki az olvasójegyet, akkor azzal másik könyvtárban is tudok könyvet kölcsönözni?
    Köszönöm, ha tud valaki segíteni!
    A FSZEK-ben a gyerek (16 éves korig) ingyenes. Külön kell minden tagkönyvtárba beiratkozni, de mindenhol ingyenes és ugyanazt a vonalkódos kártyát tudod használni. 10 év alatti gyereknek tényleg csak 10 alatti besorolású könyvet lehet kölcsönözni, de ez idei szabály, még nincs a rendszerben, hogy melyik könyv milyen, tehát kb. a könyvtáros dönt. De ez pl. nem vonatkozik a kottákra, mert abból bármilyet lehet pl.

    Comment


      Micsoda új dolgok vannakmi értelme ennek?mi simán olvasunk olyan könyveket,ami idősebb korosztálynak van,legalábbis pagonyos besorolás vagy a könyv hátuljában írt kor alapján...
      "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
      Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

      Comment


        Mi is Zsófi, simán
        Viki&Lackó(14,5)
        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

        Comment


          Lengemesék kijött végül? Nem láttam sehol hirdetve még.
          Viki&Lackó(14,5)
          https://www.instagram.com/viki.bacskai/

          Comment


            [QUOTE=cinege;3734004] 10 év alatti gyereknek tényleg csak 10 alatti besorolású könyvet lehet kölcsönözni, de ez idei szabály, még nincs a rendszerben, hogy melyik könyv milyen, tehát kb. a könyvtáros dönt.QUOTE]

            A Kálvin téren már benne van a rendszerben, annyira, hogy még meghosszabbítani sem engedte a felnőtt könyveket. Április 1-től működik igy. Automatán keresztül szoktam kölcsönözni, az is kiírja, lehet vagy sem.
            A többi stimmel.
            Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

            Comment


              szerintem szomorú ez a szabály, de gondolom nem véletlen
              Hogy vki beiratkozik a gyerek nevében ingyen és "sajnálja" a tagdíjat amikor magának visz ki könyveket. Mennyi az éves díj? Két vagy három könyv ára?
              Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
              Dunakanyar Klub

              Comment


                Nálunk csak a felnőtt könyvtárból nem kölcsönözhetsz a gyerek olvasójegyével.gyerekjegy ingyenes ugyanis...
                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                Comment


                  Köszönöm! Akkor valamikor beíratom.

                  2., 3. kerületbe nem jár valaki? Melyik könyvtár lehet jó gyereknek?
                  Zs & T &​​L

                  Comment


                    A 2. kerületben a Ksh Könyvtárat nagyon ajánlom! Gyereknek ingyenes, felnőttnek szerintem olcsóbb, mint a Fszek, kerület kártyával van kedvezmény is. A gyerekkönyves rész nem túl nagy, de teljesen jó, vannak kifejezetten gyerekprogramok is.
                    A gyűjtemény nagyobb része Törökbálinton van, de online bekérhető és másnap 1 órától elhozhatók a könyvek. Mivel köteleskönyvtár is (volt?), ezért nagyon sok minden megvan.
                    konyvtar.ksh.hu
                    B. (5) + L. (3)

                    Comment


                      Mi Győr egyik fiókkönyvtárába járunk.Az eddigi rendszerünkkel tökéletesen elégedettek vagyunk:
                      -A könyvtáros mindenkit ismer
                      - Itt nem létezik a késedelmi díj
                      -Nem küldenek levelet,ha valamivel tovább van nálam,hogy: "Bizonyára elkerülte a figyelmét..."
                      -Ha nincs meg itt a könyvtárba, akkor idehozza
                      - Általában gyerekkönyveket veszünk ki, de ha becsúszik mellé egy nem gyerek, akkor se köveznek meg.
                      Most új könyvtáros lesz remélem a fentiek nem változnak.
                      Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                      Comment


                        Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Lengemesék kijött végül? Nem láttam sehol hirdetve még.
                        Mi már el is olvastuk! Szerintem az eddigi legjobb, nagyon izgalmas! Miután elolvastuk, a középsőm annyit mondott: Most mejünk a könyvtárba, hátha megjelent már a tél!

                        A két kis dínónak van már 4. része? Most olvassuk a harmadikat, hát szenzációs! Imádom Berg Juditot. Mert olyan sokszínű köyveket ír, persze van ami nekünk nem jött be, pl a Cipelő cicákat nem szerettem...de azért áradozni tudnépk róla.
                        Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

                        Comment


                          Én mindig a sajátommal veszem ki a gyerekkönyveket is. Hogy ne legyen priuszuk, ha késve vinnénk vissza.
                          Kattti és a betyárok
                          2009, 2010, 2012, 2014
                          Babaúszós csomag eladó

                          Comment


                            zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nekem nem ismerős

                            lengemesék 3at most olvastuk ki másodszor,egymásután kétszer kérte Miska.talán picit kevésbé izgulós,mint a második rész-szerintem az a legizgibb,legkalandosabb-de szeretjük ezt is
                            Viki

                            Kinga,érdekes,nekünk meg pont a dínók nem jöttek be.a cipelők inkább...
                            Utoljára szerkesztette zsizsi; 2015.06.17., 01:50.
                            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                            Comment


                              Ma véletlen láttam az M2-n a Lengemesékből készült rajzfilmet, nagyon aranyos.
                              10 perc kb, sorozat minden nap.
                              http://port.hu/lengemesek_-_nyar_a_n...1&i_topic_id=1
                              Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                              Comment


                                A Lengekalendáriumos könyvhözvan DVD melléklet, azon rajta van.
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X