Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A mi kétésfélévesünk imádja Maszatot, az összes Majom mamáját, és a legújabb, a nyuszi által tojt Graffaló. Napi ötször. És röhög rajta, és imádja, hogy mennyire rémisztő
    B. (5) + L. (3)

    Comment


      Újabb könyvtári kikölcsönzött, nagyon bejött könyv, ami felkerül a meg kell vennünk listára: http://www.pagony.hu/a-kicsi-en-en-vagyok
      A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

      Comment


        Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Vidám mesék, Maszat
        Köszi Viki, ezek megvannak.
        Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

        Comment


          Ti sem kaptok értesítést az új hozzászólásokról?
          Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

          Comment


            savanyad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ti sem kaptok értesítést az új hozzászólásokról?
            Én kapok. De nekem is volt egy időben, hogy semmiről nem érkezett. Írtam az adminisztrátornak. Aztán valahogy egyik napról a másikra megjavult. De az értesítőkbe bele van írva, hogy:
            "Lehet hogy több hozzászólás is érkezett a témához, de nem fogsz további értesítőt kapni amíg meg nem látogatod a fórumot ismét."
            Lehet, hogy ez a baj?
            Judit -Nóra (2012.07.29.) és Anna (2016.07.24.)

            Comment


              Zog a sárkány, mi ezt vettük nemrég, sztem nagyon jó, meg a többi könyv is ettől a párostól, graffalo, boszi, stb
              Anna
              Zsófi 2008.06.18 Nóri 2011.10.31. Rozi 2015.06.17.

              Comment


                Hát nekem a zog csalódás volt a többi után, nagyon kíváncsi leszek a graffaló gyerekre, hamarosan jön!
                Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

                Comment


                  Ja és Nálunk a 2 évesnek a Tesz-vesz Város a nyerő, meg a Mi Micsoda-sorozat részei, mondjuk azért mert azok olyan jó fiús témájúak, na persze az említetteken túl!
                  Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

                  Comment


                    Titi nagyon bejött,de érthetetlen hogy az időjósos miért ennyire más-pl már nem kedves-gyerekes patyolatné,hanem újra hárpia...és a szereplők sincsenek mind az előzőekből-pl károly...
                    de attól még mindhárom

                    nincs még valami jó könyve a szerzőnek?szutyoksárit könyvtárból egyszer régen kivettük,de nem emlékszem hogy akkora nagy szám lett volna...
                    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                    Comment


                      Sajna nincs, Titi nekünk is nagyon bejött és nagypn jól jött ki hogy véletlenül a harmadik résszel kezdtük Szutyoksári kisebbeknek való, mi egy éve vagy még több is hogy kivettük, akkor tetszett az is, unoktesónak azt vettük harmadik szülinapjára anno.
                      Érdekes, hogy amiket kivettünk eddig nem jött be annyira semmi, vagyis a kissüsü az igen, de a többi nem. Még a Rumini van hátra, de nem emlékszem eddig olyanra hogy nem olvastunk ki kihozott könyvet, és most kettő is ilyen volt Ruminitől egyelőre tartok, ahogy nézem még kicsit várni kell vele nekünk, volt aki olvasta? Mikor?
                      Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

                      Comment


                        Kinga: par honapja, Emmanal majd egy evvel fialatabbnak. egy probat meger, aztan meglatod
                        masfel kotetig birta, azota nem erdekli
                        Vikk vagyok, 35eves, durvan net fuggo (V, G, L)

                        Comment


                          nekem a lányom fél Ruminitől, kb 4 éves volt, mikor elkezdtük olvasni, és abba kellett hagyni, azóta egyszer próbáltam újrakezdeni majdnem 6 évesen, de nem akarja, nagyon megmaradt benne a félelme
                          Anna
                          Zsófi 2008.06.18 Nóri 2011.10.31. Rozi 2015.06.17.

                          Comment


                            Lacuval 5,5 évesen kezdtük a Ruminit, imádja.
                            Viki&Lackó(14,5)
                            https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                            Comment


                              a rumini többi kötet növekszik életkorral?mármint a későbbi kötetek nagyobbalnak valók?
                              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                              Comment


                                Szerintem nem Zsófi, vagy nem figylemtem úgy rá, mikor olvastuk. A kötetek egyre vastagabbak
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X