Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    köszönöm!

    Comment


      Sürgős kérdés, egy óra múlva indulnek
      Az minden ruhaboltra igaz h másik üzletben is vesznek vissza/cserélnek ruhát? Szóval nem csak abban ahol vettem. Most konkrétan a cunda-ról van szó.
      Köszi ha tudtok segíteni
      Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

      Comment


        Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sürgős kérdés, egy óra múlva indulnek
        Az minden ruhaboltra igaz h másik üzletben is vesznek vissza/cserélnek ruhát? Szóval nem csak abban ahol vettem. Most konkrétan a cunda-ról van szó.
        Köszi ha tudtok segíteni
        CundAra szerintem igaz.
        A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

        Comment


          "vásárlóink online megrendeléseiket bármelyik üzletünkbe visszavihetik."
          http://www.c-and-a.com/hu/hu/corpora...et-koncepciok/

          Ja, most látom hogy már elmentél... de hátha mégsem.

          Comment


            Köszönöm, még itthon vagyunk, jönnek-mennek a frontok itthon
            Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

            Comment


              Nahát közben akkora frontok lettek itt nálunk, hogy fél 11-kor elaludt a lány, így holnap megyünk.
              Köszönöm a segítséget!!
              Utoljára szerkesztette Meskó; 2017.05.09., 11:49.
              Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

              Comment


                Lehet vhol egyesével színes ceruzát kapni? Van egy-két szín, ami mindig kifogy és már minden készletből kiszedtem. Most emiatt nem veszek új készletet.
                Másik pedig, hogy lehet vajon kezdeni vmit a rövid ceruzákkal, amikkel már rajzolni nem lehet? Dobjam ki egyszerűen, mi?

                Comment


                  Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Lehet vhol egyesével színes ceruzát kapni? Van egy-két szín, ami mindig kifogy és már minden készletből kiszedtem. Most emiatt nem veszek új készletet.
                  Másik pedig, hogy lehet vajon kezdeni vmit a rövid ceruzákkal, amikkel már rajzolni nem lehet? Dobjam ki egyszerűen, mi?
                  pl müller, de szerintem papír írószerben is vannak külön. én is ált 1-2 színt szoktam pótolni...

                  a mini cerkákat egyelőre megtartottam, kislányom elvan velük...
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Pátria bolt van itt, de vhogy nem tudom elképzelni, hogy ott van egyesével, de lehet, hogy csak azért nem láttam, mert nem kerestem... na majd holnap. Köszi!

                    Comment


                      Mullerben kapni de aranytalanul dragan. 300 - 400 Ft darabja.
                      Utoljára szerkesztette KaMilka; 2017.05.11., 08:11.

                      Comment


                        szerintem bmely átlag papír-írószer boltban lehet kapni egyesével legalább az alap színeket.
                        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                        Comment


                          Papír írószerben kapsz egyesével is. Van ahol nem olyan drága. A fo színek tuti mindenhol vannak, esetleg nem aza márka.
                          Csybe

                          Comment


                            Na, Pátriában 400 Ft/ceruza külön. A piros és kék már van 200-ért is... Nekem barna kéne. Nem vettem, majd még megnézem máshol.

                            Comment


                              Sziasztok, nagyon keresek:rövidujjú lány ünneplő blúzt, tudja valaki hogy hol lehet szépet venni? (31-én lesz a ballagás)
                              Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                              Comment


                                H&M? Ott olyan kis csinos ruhák szoktak lenni (viszonylag) elfogadható áron.
                                Andi
                                Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X