Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, köszi. Egy hónap híján marad csak le. Meglepődtem egyébként mert, azt hittem, olyan március elején kell ezzel elkezdeni foglalkozni, de mint kiderült, a nyílt napok többsége jan-feb lezajlik. Kilenc hónap kell egy iskolázásra, elég hüjjjén hangzik... Félek már előre. Nem a helyi iskolába akarom majd járatni, mi esélyem lesz, hogy máshova felveszik majd, ha a jobb iskolákba túljelentkezés van? Na, szóval nem várom az egészet. Ovit sem vártam, borzalmas volt mindkettő, gondoltam, megszabadulok ettől az iskola által, de ezekszerint vagy lehúzunk mégegyet abban, ahova most jár, vagy kereshetek másik ovit az utolsó évre. :/
    valahol úgy olvastam hogy meg lehet oldani, de nehéz macerás és lehet nem éri meg a sok megpróbáltatás, nevtan stb...
    visszatartani sokkal könnyebb egy gyereket.

    mondjuk így is nehéz a kisebbeknek sok visszatartott gyerek között...

    elvileg felvehető máshova is, de ugye először mennek (elméletben) a körzetesek, aztán a tesók, sni stb. ha tagozatos és felvételi van akkor az számít.

    érdemes beszélni előre az igazgatóval, ismerőssel tanárral stb hogy tisztába legyél az esélyekkel...
    esetleg ami nem jó nem szép az átjelentkezés jöhet szóba.


    vagy ha elkezditek és nem jön be akkor az átjelentkezés ha összejön. de ez azért elég rossz, ha így alakul...
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Aki nem tölti be a szept. 1-ig a 6 éves kort, az nem is mehet iskolába hivatalosan vagy ha érett, akkor mehet?
      Lehet kérelmezni hogy mérjék fel ha úgy érzed (de ha jól érzi magát ott akkor nem erőltetném).
      Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

      Comment


        Az túlzás, hogy jól érzi itt magát, de nem panaszkodik. Elvan, de az szerintem bőven kevés. Nem játszik senkivel. Óvónő meg nagyon gázos... Most jön egy új a régi mellé, meglátjuk, milyen lesz.

        Comment


          Van olyan topik ami a biciklis gyerekulessel és az effajta gyerekkel biciklizesrol szól? Mintha láttam volna régen, most sehol sem találom....
          Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

          Comment


            Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Van olyan topik ami a biciklis gyerekulessel és az effajta gyerekkel biciklizesrol szól? Mintha láttam volna régen, most sehol sem találom....
            Behalt mindkettő.http://forum.mamami.hu/showthread.php?t=2393

            http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=454&page=83
            B & B & R & B

            Comment


              Köszönöm
              Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

              Comment


                Gyerek fogszabalyozasrol remlik topik, de nem talalom. Vki tudja, merre van?

                Comment


                  Nem találok én se direkt fogszabályzós topikot, szerintem csak különböző topikokban volt szó róla.
                  Andi
                  Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                  Comment


                    Nyári off kérdésem: tud valaki Keszthely-Taploca vonalon kifizethető, megbízhato fodrászt, kozmetikust és pedikűröst? Külön jó lenne, ha szombaton is dolgozna. Mostanában többet leszünk myár végéig a Balcsin, talán olcsóbb lenne, mint otthon
                    Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                    Babahordozási tanácsadó

                    Comment


                      Kisbolygó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gyerek fogszabalyozasrol remlik topik, de nem talalom. Vki tudja, merre van?
                      szétszórva a sulisban is volt szó róla, van akiknél van fogszabi (már a gyereknél).

                      és ha jól emlékszem a logopédiásban is.
                      Utoljára szerkesztette Kockapaci; 2017.05.01., 21:58.
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Fb-on a mamami csoport mennyire aktiv? Elvileg par napja jovahagyasra varok.Valaki tud rola vmit? Ott sincs elet?

                        Comment


                          Mikor panaszkodtam, hogy itt meghalt minden, mondta egy mamami, hogy FB pörög a nagy élet. Szóval számodra talán van remény. Én nem vagy FB-n...

                          Comment


                            Koszi. Akkor nem tudom, min mulik a bebocsatas...

                            Comment


                              Nagyon nem lorog, neha-neha latok egy-egy bejegyzest. Megnezem, kik az adminok.
                              Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                              Babahordozási tanácsadó

                              Comment


                                Petra Zselyemnek irj egy uzenetet fb-on, hogy jelentkeztel es mi a mamamis neved.
                                Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

                                Babahordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X