Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lányok, köszi mindenkinek a fogas tippeket, átböngészem őket.

    Andus, a rendelő:
    Budapesti Medical, Fiastyúk u. 4-8. 350-17-81 (engem meglep, hogy csípőszűrést is csinálnak, de ha Zsuzsiék ott voltak, akkor nyilván)

    Azért a bizti kedvéért az újpesti: Görgey u. 30 (itt két szám is van a füzetemben: 369-23-33 és 369-32-51, nem tudom, melyik a jó).

    Zsuzsi, mi a Babér utcába járunk (na, hogy járunk, az túlzás), ott Fehér és Kilences drnő is normális, legalábbis eddig nem volt velük semmi gond. Bár az is igaz, hogy ő mondta a mézes baromságot, már hogy tele van bacival... De ettől eltekintve normális, lelkiismeretes, alapos. Kilenceshez akkor kerültünk, amikor Fehér szabin volt, és mindketten jó tapasztalatokat szereztünk vele is.
    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
    depisek, katt!

    Comment


      Rózsa, na erre jó többek között egy jó kis relax masszázs! Ott tuti kipihened magad azalatt a "röpke" idő alatt.
      Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
      Aki aromaterapeuta is

      Comment


        Ágica, SOS szeretnélek elérni, de tele a postaládád.

        Comment


          ptymea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tündike még elvolt egy darabig, viszont miután a többiek is befutottak, rájött, hogy éhes és utána majdnem végig cicin volt.
          ptymea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem szoktunk elvonulni. Ha így lenne nem mentünk volna még, csak majd később. Nem gondolom úgy, hogy ez gond lenne. Csak azért írtam le, mert fura volt a helyzet. Úgy nézett ki mint ha csak szoptatni mentem volna, pedig szívesen beszélgettem volna.
          Ez egyáltalán nem gáz, látnád Emmát
          Simán lehet karbangyerekkeljárkálni... Kicsit vicces

          Mi pénteken jövünk, hacsak Emma nem esik vissza (már nem látas, koppkopp). Vigyem a kendőket, szeretnél nézelődni?

          Valaki kért karikást, azt sikerült nézni v. elmaradt?



          aagica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen, Zsófi most már csak 2-3 alkalommal kel fel éjjel. (3 éves múlt októberben.)
          Jelentem, Emma nem ébred egyszer sem éjjelente, csak ha gáz van (pl. lázas volt).

          andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én a Teve u-ban tudok egy homeós dokit, de ő csak magánrendel. Én nem jutottam még el hozzá, mert nem volt rá szükség, de olyan ajánlotta, akinek a fél rokonságát kigyógyította nagy bajokból.
          Én kérem az elérhetőségét

          dzsuz: megjöttek a gombák, meg is etettem üket Köszi
          Meg tessnek is a közvetítést
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            Rózsa akart karikásozni, de asszem nem volt

            pynky hozod a cuccomat?
            én meg adok Neked Csillu szoknyát, jövő héten mész Hozzá ugye?
            már ha bevállalod
            Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

            Nagy zsibvásár itt

            Comment


              inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Rózsa akart karikásozni, de asszem nem volt

              pynky hozod a cuccomat?
              inga: milyen cuccodat??
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                Ági nem adott egy könyvet meg egy biciklicsengőt?
                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                Nagy zsibvásár itt

                Comment


                  inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ági nem adott egy könyvet meg egy biciklicsengőt?
                  Dede Itt van a hátizsákban
                  (bocs, elfelejtettem )
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    semmi gond
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      homeopátiáról:
                      Még az is lehet, hogy használ. Amikor elfelejtem odaadni A-nak a phosphorust, akkor 6-szor, különben meg "csak" 4-5 ször ébred éjszaka.
                      Vége lesz ennek valaha?
                      ez valami csoda homeós altatószer? pontosan mi ez, és hogyan kell adni, milyen higításban? Borcsa is 2-3 óránként kell még mindig...

                      Pynky én is szerettem volna csatost próbálni! de még nem tudom eljutunk-e pénteken.
                      Csilla
                      Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                      Comment


                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez egyáltalán nem gáz, látnád Emmát
                        Simán lehet karbangyerekkeljárkálni... Kicsit vicces

                        Mi pénteken jövünk, hacsak Emma nem esik vissza (már nem látas, koppkopp). Vigyem a kendőket, szeretnél nézelődni?
                        Igen szetetnék kendőket nézni. Előre is köszönöm. Nekünk csak egy "Close baby carrierünk van és lassan már kinőljük.

                        Én is nyitottam már úgy ajtót, hogy Tündike közben a kezemben volt és szopizott.
                        Tímea, Tündike 3 éves

                        Comment


                          Andus, akkor ha megvan a Teve utcai doki elérhetősége, azt írd meg. Elteszem tarcsiba

                          KArikást úgy döntött Rózsa, hogy mad akkor próbál, ha lesz hozzáértő. Én így értettem
                          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                          Comment


                            Hát nekem meg szinte az összes hordozóm kölcsibe van. Igy jár az, aki már nem akar hordozni.
                            Mi most pénteken még nem, (megnézzük Pamminak hány foga van) de jövő héten már igen.
                            Ildikó

                            Comment


                              Nem idézek most, és remélem nem felejtek el semmit.

                              Ildi, megpróbálhatjátok emelni az adagot aztán a potenciált. Úgy látszik Aminnak nem jön be az ajánlás.
                              (Ma én is számoltam a keléseket, 5 vagy 6 (front, fogzás bla-bla-bal)... Normál esetben 2 vagy 3, amivel teljesen együtt tudok élni, bár két éves korra javulást várok.)

                              Andus, szombaton mi is apátlanok vagyunk, sétálhatunk valamerre. Elkérem Esztertől a számod, és majd kereslek. Mert offline is leszek.

                              Rózsa felpróbálta a mi karikásunkat, és mondtam neki, hogy Pynky egyszer jól beleigazgatta a fiam, így megkérünk, hogy igazgasd bele Levit is. Magamnak már elég jól ráéreztem, de nagyon nincsenek sarokpontjaim, hogy hogyan lenne igazán jó. Na majd élesben pénteken.

                              Gerda, a te csomagodról van hír? Nekünk csak rendelési visszaigazolás, de olyan mintha át sem adták volna a szállítónak. Írtam nekik, mert 48 órán belül kellett volna kapni a shippingről is visszaiazolást.

                              Lányok, közhírré téteik, hogy most vasárnap tíztől lesz a tipegő-topogó táncház! A klubszobát kinőttük, egy nagyobb teremben a földszinten.

                              Ha valaki tudná nélkülözni a kerületi káryáját, akkor hozza kérem szépen a klubba, mert vinnék a táncházba egy nem kerületi ismerőst. Köszi!
                              két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                              Eladó XIII. kerületi lakásunk

                              Comment


                                Persze elfelejtettem.
                                Orvosok:

                                Andus és is kérném a homeos felnőtt dokit.

                                Mi is a Máv rendelőben voltunk Péknél, beutalós. Uh-ra a Bethesda-ba küldött, de oda nem kell mindenkinek menni. Gyors volt az tény, de úgy tűnt megvizsgálta normálisan. Kontrollra már nem kellett beutaló.
                                A gyermekorvosunk javasolta őket. (Bizonyos vizsgálatokra ide küldenek, más vizsgálatokra vagy ami nincsen itt, akkor a Gyöngyösire a gyermekszakrendelőbe.)

                                Fogorvosunk, háziorvosunk annyira nem ajánlani való, a Véső utcaiak (fogdoki) tényleg jók, amit Pynkey írt, és nem kell heteket várni. Bár azt hiszem nem is olcsóak.
                                két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
                                Eladó XIII. kerületi lakásunk

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X