Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    pynky jól összejött minden--> relax, pozitív hozzáállás
    milyen topikos csaj? valamiről lemaradtam, vagy csak az agyam szita?

    Na bébiszittyóskodásért kitaláltam mit kérek, ha már úgyis adnátok valamit:
    ha van anyagmaradékotok, gomb, fél pár zokni... (tű cérna varrógép na jó, ezek vannak)
    kitaláltam h. varrni szeretnék apróságokat, de se nincs időm turkálózni, újat meg nem akarok venni, hátha nem lesz tartós a fellángolás

    Tess viszem a könyvet, Eszter ha leszel a Te oltásosodat is viszem, pynky neked meg a házasságosat

    valaki még valamit?

    ha nem lesz semmi pénteken, mesélhetek...
    Utoljára szerkesztette inga; 2011.04.07., 17:01.
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

    Nagy zsibvásár itt

    Comment


      Bocsi Lányok de holnap megint nem fogunk eljutni a klubba.

      A pici teljesen letaknyosodott így nem akarom elvinni.Ma kb. 10x szívtam az orrát pedig tegnap még semmi baja nem volt.
      Pedig olyan rendesek vagytok a csatos hordozókkal kapcs.

      A fogzással kapcs. pedig lehet hogy a Dittacska féle olajat majd kipróbáljuk.
      Viki a 3 ördögpalánta Gábor, Kristóf és Szabolcs anyukája

      Comment


        Na, mi sem megyünk holnap mert Somacim most lázasodott be itt nekem. Magától ment aludni már 7kor!

        Pynky, hát nem vagy könnyű helyzetben ahogy elnézem. Kitartás, lesz jobb!

        Viki, ha kell majd akkor keress meg.
        Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
        Aki aromaterapeuta is

        Comment


          inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ha nem lesz semmi pénteken, mesélhetek...
          De jó. ))))))

          Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Római kamilla és sárgabarackmag olaj.
          Köszi. Ugye Te írtad egyszer hogy a stevia bogyó formában egészen jó?
          két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
          Eladó XIII. kerületi lakásunk

          Comment


            pynky, ez nem hangzik túl jól, kitartás!

            tess, holnap nem megyünk klubba, ne hozd lécci a cipővédőt. viszont megyünk du a béke térre, nem laktok véletlenül arrafelé?
            Edo és Nimród (2009/10/29)

            Comment


              Há deb megyünk holdap, me még betegeg vagyukk. Főleg én, a csajok meg virgoncak... (nem mentünk Szegedre, annyira kész voltam)

              nyunyinyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megnéztem az Ergo csatost a neten és szimpi csak az ára nekem sok.
              Üdv itt! vegyél a mamamin használtan...

              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Á, soroljam?
              Pynky, részvétem! elég sz@r napok!
              Ki a gyagyamami, és a mejtajos csaj?

              bartaagnes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nagyon köszi a választ! Rendesek vagytok, hogy megbocsátjátok nekem ezt a totális off-ot.
              Szia Ági! Nincs mit megbocsájtani, itt offolni szoktunk Érezzétek magatokat jól itt, jó kis kerület ez, és gyertek klubba!

              inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              milyen topikos csaj? valamiről lemaradtam, vagy csak az agyam szita?

              Na bébiszittyóskodásért kitaláltam mit kérek, ha már úgyis adnátok valamit:
              ha van anyagmaradékotok, gomb, fél pár zokni... (tű cérna varrógép na jó, ezek vannak)
              kitaláltam h. varrni szeretnék apróságokat, de se nincs időm turkálózni, újat meg nem akarok venni, hátha nem lesz tartós a fellángolás

              ha nem lesz semmi pénteken, mesélhetek...
              a topikos csaj az, aki miatt pynky levette az avatarját.
              anyagmaradék tutter lesz, mit készítesz?
              az életedet meg lécci mondd el intimtornán is, mer most lemaradok!

              tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszi. Ugye Te írtad egyszer hogy a stevia bogyó formában egészen jó?
              meg én is írtam. vagyis azt írtam, hogy borcsa szereti, de nekem túl intenzíven édes.
              Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
              karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

              Comment


                nyunyinyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Beus!
                Megnéztem az Ergo csatost a neten és szimpi csak az ára nekem sok.
                De ha elhoznád azt nagyon megköszönném.
                Nekem van egy Manducám, szívesen elviszem, de az is hasonló árkategória. Különben meg az mt-k úgy tudom olcsóbbak és szerintem van olyan jó, mint a csatos, bár én csak próbára hordtan, állandóra nem. Mt-sek mi a vélemény?
                Ildikó

                Comment


                  Nekem most nagy szerelem a félcsatos Hajtka
                  De mi nem megyünk holnap, így nem tudom megmutatni
                  P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                  Comment


                    andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    anyagmaradék tutter lesz, mit készítesz?
                    az életedet meg lécci mondd el intimtornán is, mer most lemaradok!
                    közkívánatra halaszthatjuk
                    állatokat szeretnék, nics itthon elég
                    ja és kész lett végre a horgolt buszom
                    majd ha Lili elengedi csinálok róla képet
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      A Mt tényleg van aolyan jó, mint a csatos. De ott is kell azért ügyeskedni, jól kötni, hogy ne csússzon a feneke alá. És ez nem mindig jön össze. Legalábbis nekem nem sokszor csúszott. És úgy vettem észre, másoknál is. De nem tudom, ez mennyire baj.

                      Egyébként tényleg nagyon jó, könnyű bánni vele, apabarát is, szóval teljesen ok.

                      Stevia nekem se jött be annyira, mellékíze miatt, meg iszonyú édes, nekem a bogyósból sztem negyed bogyó elég lenne, de ezt azért elég nehéz kivitelezni
                      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                      Comment


                        Gyerekek, úgy alakult, hogy ma mi sem megyünk, viszont lenne egy kérésem. Timi hoz ma nekem vissza egy didy kendőt, aki jön kedden intimtornára, vegye legyen szíves magához, és hozza el nekem kedden. Nagyon megköszönném.
                        Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                        Clauwi hordozási tanácsadó

                        Comment


                          andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pynky, részvétem! elég sz@r napok!
                          Ki a gyagyamami, és a mejtajos csaj?
                          A gyagyamami a férjem nagynénje, akit néha kénytelen vagyok megkérni, hogy jöjjön segiteni. Nagyon kedves-rendes, a gyerekek szeretik, de a szellemi kapacitása...
                          A meitaijos a t.szveszen árult, az Átverős topikba linkelték, és első mérgemben jó őszintén megirtam mit gondolok a mt-járól. Szerintem teljesen korrektül, viszont udvariaskodás nélkül.

                          dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A Mt tényleg van aolyan jó, mint a csatos. De ott is kell azért ügyeskedni, jól kötni, hogy ne csússzon a feneke alá.
                          Erről hordozós körökben vita van. Van aki nem ajánlja a popsin v. afelett keresztezést, hanem a popsi alatt vezeti, mert vannak iskolák, ahol így tanítják (nem egyenesíti ki a gerincoszlopot).
                          Amióta én ezt olvastam, én is inkább popsi alatt ajánlom.

                          Tegnapi nap történései:
                          Kész volt a vizsgálat, elmentem a Duna Plázába pelenkát stb-t venni. De még volt idő a boltok nyitásáig, gondoltam kvzok egyet. Leülök, nekilátnék a kávénak... Erre csörög a telefonom, hogy Juli rosszul van, menjek érte az iskolába. Azzal a mozdulattal felálltam, kv elvisz a szemeteshez, majd a takinéni tudja hová kell önteni... Meg kell mondjam, a kis szütyúm tele van ezzel a héttel.
                          Kiderült, hogy J. azért lett rosszul, mert este keveset evett, korán kelt és az iskolában nem reggeliztek a bemutató óra miatt. (Erre rátett még, hogy izgult nagyon az órától.)
                          De azért elhoztam és ma is itthon marad.

                          Még nem tudom, megyünk-e klubba (kellene), mert nagyon fúj a szél, és 2 gyerekkel biztos nem, esetleg J. itthon marad tanulni...
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            Jobbulást a betegeskedőknek!
                            Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                            Comment


                              én ma nem megyek, annyira car az idő, nincs erőm a széllel harcolni
                              pedig tartozásom van a kövtári könyveken, mert amilyen szita az agyam elfelejtettem hosszabbítani

                              dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A Mt tényleg van aolyan jó, mint a csatos.
                              ezzel én is vitatkoznék, két külön műfaj
                              a csatos derékra terhel, az mt meg vállra, mint a kendő
                              én ezért nem hátikendőzök: nem bírom el benne a gyereket, bármilyen pehelysúlyú is, csatosban meg olyan, mintha rajtam se lenne
                              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                              Nagy zsibvásár itt

                              Comment


                                Gyertek Szeghalomra, itt szélcsend van. Viszont totális kipurc... én nem gondoltam, hogy a vidéki élet ilyen fárasztó.
                                Mellékletek
                                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                                depisek, katt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X