Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pynky rákerestem, 36-osig van ilyen cipő, itt meg boltok
    Én is rákerestem
    A teszv-n van két forgalmazó, akikkel már volt dolgom, és többféléjük van mint a boltban. Juli már ki is nézett magának vagy 3 párat
    http://divat-ruha.teszvesz.hu/gyerme...440389559.html
    http://www.teszvesz.hu/item/view/ind...cod=1442439914 (sötétkékben)
    Emminek:
    http://divat-ruha.teszvesz.hu/gyerme...440997566.html
    http://divat-ruha.teszvesz.hu/gyerme...440997396.html
    Nem ezekben a méretekben
    Sikerült végre eladni a babakocsikat, úgyhogy kapnak is rögtön tavaszra cipőt
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      Lányok, köszönöm a szurkolást, pocaklakó ismét csendben hallgat Tegnap egész nap 5-10 percenként fájogattam, estére viszont elmúlt.
      Boti bent van az ovis farsangon, mentősnek öltözött, aki a tűzoltók mellett dolgozik
      Ezért van tiszta piros ruhában, fényvisszaverőkkel díszítve, "Fire" felirattal és csákánnyal az oldalán Majd készítek képeket is

      Pynky, ezt a Zetpolt néztem régebben én is a teszen, de a vászon miatt nem izzad bele a lábuk melegebb időben? Teljesen sima a belső talpa?
      Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
      "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
      Paulo Coelho

      Comment


        Segítség! Tud valaki a közelben jó fogorvost/rendelőt, akihez/ahová nem is kell heteket várni, emberi időpontban is van rendelés, és megfizethető is...?
        (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
        depisek, katt!

        Comment


          Réka, izgalmas lehet ez a vérbeborult mentős
          Na, amilyen rendes fiú ez a Nimród baba, még tényleg pont holnapra időzít. Hogy lesz a szülés, vagyis legalábbis hogy tervezed? Ja, és a neve akkor már tutifix?
          (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
          depisek, katt!

          Comment


            Porc, én a XI. kerületben tudok jó, olcsó fogorvost... érdekel? Móriczhoz van közel.

            Más: tud valaki jó ortopédiai rendelést a kerületbn, hová érdemes csípőszűrésre menni? (A Péterfyről nagyon rosszak a tapasztalataim, úgy vizsgálták a nagyot anno, hogy órákig sírt utána...)
            Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
            karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

            Comment


              Mi a Fiastyúkban voltunk, házidoki ajánlotta, abszolut nem volt semmi durvaság, Jázmin meg se nyikkant, 4 e volt a vizsgálat. De sajna se a számukat se a nevüket nem tudom. Más nem volt ott??
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                Andus, igen, kérném az elérhetőségét, priviben is jó, köszi szépen!
                De aki tud még, mondja nyugodtan!
                Borcsa oké?
                Mi is oké vagyunk, mehetünk Babát nézni? Ha Bocsi is benne van, levisszük játszizni is.

                Csípőszűrésen mi az újpesti gyerekrendelőben voltunk (sima kerületi rendelőintézet). Volt uh is, 6hetesen és 4 hónaposan. na most arra már nem emlékszem, hogy ehhez kellett-e külön beutaló, vagy csak simán időpontot kellett kérni. Normálisak voltak, nem kellett sokat várni, és tb-re volt. De ha kell is beutaló, házi gyerekdoki gondolom, ír. Ha kellett, és ha nem ez az alapellátás, akkor azért kaptunk beutalót, mert a gyermek családilag terhelt (nekem van ficamom). Ha érdekel, előásom a számot, valahol talán még megvan.
                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                depisek, katt!

                Comment


                  dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi a Fiastyúkban voltunk, házidoki ajánlotta, abszolut nem volt semmi durvaság, Jázmin meg se nyikkant, 4 e volt a vizsgálat. De sajna se a számukat se a nevüket nem tudom. Más nem volt ott??
                  Zsuzsi, ez az a rendelő, ami már majdnem a Váci úton van? Mert akkor én tudom a számukat, mi a hasi uh-n voltunk ott (magzati vesemedence-izé miatt kellett csekkolni). Rendben voltak. De azt nem is tudtam, hogy csípőszűrést is csinálnak.
                  (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                  depisek, katt!

                  Comment


                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én is rákerestem
                    A teszv-n van két forgalmazó, akikkel már volt dolgom, és többféléjük van mint a boltban. Juli már ki is nézett magának vagy 3 párat
                    A Klaudiát én is elfogadnám

                    andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Porc, én a XI. kerületben tudok jó, olcsó fogorvost... érdekel? Móriczhoz van közel.

                    Más: tud valaki jó ortopédiai rendelést a kerületbn, hová érdemes csípőszűrésre menni? (A Péterfyről nagyon rosszak a tapasztalataim, úgy vizsgálták a nagyot anno, hogy órákig sírt utána...)
                    jó fogdoki engem is érdekel

                    csípőszűrés: mi a Máv melletti Podmaniczkyban voltunk, sztem jó doki
                    kell beutaló meg bejelentkezés itt

                    Dr Pék Gábor fiatalabb szimpi pasi

                    anno mikor a 6 hóson, vagy tudom is én melyiken voltunk, nem kértem időpontot, nem is volt ott a doki, na kijön az asszisztens és beszervezett a soros doki rendelésére--> azt mondta kötött a csípője, beutalt vale röntgenre a blahára, mondom itt van mellettünk a kh ott nincs röntgen? nincs he-he
                    no hazajöttem foglaltam az eredetihez még arra a hétre
                    uaz az asszisztens volt, rá is kérdezett, h. minket utaltak be röntgenre
                    mondtam igen, de sztem nincs baja a gyereknek
                    mikor a doki is megerősítette, suttogott h. nem is tudja minek utalt be a magánrendelőjébe (hát zséért)
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Más: tud valaki jó ortopédiai rendelést a kerületbn, hová érdemes csípőszűrésre menni? (A Péterfyről nagyon rosszak a tapasztalataim, úgy vizsgálták a nagyot anno, hogy órákig sírt utána...)
                      Nekünk is az újpestit ajánlották, de végül a MÁV-ban kötöttünk ki, ott voltunk UH-n is. UH ok volt, az ortopédiát annyira nem ajánlom, szinte kis sem bontották Nórit, amúgy messziről körzött párat a lábával.... szval nem volt alapos... szintén a Pék volt....

                      Comment


                        porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zsuzsi, ez az a rendelő, ami már majdnem a Váci úton van? Mert akkor én tudom a számukat, mi a hasi uh-n voltunk ott (magzati vesemedence-izé miatt kellett csekkolni). Rendben voltak. De azt nem is tudtam, hogy csípőszűrést is csinálnak.
                        Igen, ott voltunk.
                        Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                        Comment


                          Mi Botival is és Bendővel is az újpestiben voltunk. Jókai utca. Kell beutaló. És! Amikor Bendivel mentünk, őt kendőben vittem, a dokinéni kedves volt, pedig nagyon felkészültem, hogy kapni fogok hideget-meleget. De nem, sőt! Viszont asszem akkor újították az épületet, és mintha most az rémlene, hogy amikor 1 évesen vittük Bendit(lábujjai egymáson voltak-aggódtunk), akkor nem tudtak ott fogadni és a 14-es villamossal kellett mennünk kicsit messzebb, vmi újpesti kórházhoz. Ott egy fiatal doki volt, alig kellett várni és nagyon szimpatikus volt.

                          Fogorvoshoz annak idején a rel@x dent-be jártam, szépen dolgoznak, neten van elérhetőség, ott volt a legolcsóbb a korona...IX. ker., Ferenc krt-nál vannak.

                          Én meg most be vagyok rezelve, mert apa benyelt vmi vírust, a fajansszal ébred és azzal fekszik. 2 napja...mára már nekem is vacakol a gyomrom, úgy, ahogy neki. Vicces lenne így szülni...
                          Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                          "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                          Paulo Coelho

                          Comment


                            Pitypang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Pynky, ezt a Zetpolt néztem régebben én is a teszen, de a vászon miatt nem izzad bele a lábuk melegebb időben? Teljesen sima a belső talpa?
                            Dehogy izzad
                            Nem sima, mondom, hogy Homokos Keress rá, van olyan kép, ahol látszik a betét. Ki is lehet venni pl. kimosni.

                            andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Porc, én a XI. kerületben tudok jó, olcsó fogorvost... érdekel? Móriczhoz van közel.
                            Én tudok itt a Véső utcában. Normál ár, nagyon kedves fogdokinők, mindent fél óráig magyaráznak Heppdent, keress rá

                            Más: tud valaki jó ortopédiai rendelést a kerületbn, hová érdemes csípőszűrésre menni? (A Péterfyről nagyon rosszak a tapasztalataim, úgy vizsgálták a nagyot anno, hogy órákig sírt utána...)
                            Mi is Újpesten voltunk, a XIII-ból oda szokták küldeni, azt mondta a v.nő... Tapasztalat u.az mint Pitypangnak, kendővel voltunk, megdicsért a néni.
                            UH is volt, időpontra mentünk, pikkpakk végeztünk
                            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                            a XIII. kerklub ÚJ topikja

                            Comment


                              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Voltak pénteken új arcok a klubban?
                              Igen voltunk újjak, Tímea és Tündike. Mivel még csak 5 1/2 hónapos a kislányom, még igen sok tejcsi kell neki. Aludni pedig cicin szokott a karomban napközben, ahogy a klubban is tette.

                              inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igen voltak újak, én meg elfeledtem bemutatkozni
                              csak horgoltam serényen
                              jó sokan voltunk
                              Tényleg jó sokan voltunk. Mi 10:30-ra értünk oda, de még nem volt ott senki. Aztán kicsit később a játszóházból átjött Rózsa és a kisfia. Tündike még elvolt egy darabig, viszont miután a többiek is befutottak, rájött, hogy éhes és utána majdnem végig cicin volt. Pár lánnyal beszéltem, majd bele fogunk jönni a klubbozásba. Úgy néz ki pénteken megyünk.

                              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mi is Újpesten voltunk, a XIII-ból oda szokták küldeni, azt mondta a v.nő... Tapasztalat u.az mint Pitypangnak, kendővel voltunk, megdicsért a néni.
                              UH is volt, időpontra mentünk, pikkpakk végeztünk
                              Csípőszűrésre mi is az újpesti Rendelőintézetben voltunk, de a gyermekrészleg külön bejáraton van. A tapasztalatok jók, mint a többieknél is. Gyermekorvos ad beutalót a hathetes vizsgálatra, a négy hónaposra, csak időpontot kell kérni. Időpontot viszont egy hónappal előbb kell kérni.
                              Tímea, Tündike 3 éves

                              Comment


                                azt elfelejtettem írni, hogy megerősítem, UH-ra és ortopédiára is kell beutaló

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X