Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Andus, köszönöm a válaszod, megkaptam
    P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

    Comment


      Jajj, jajj, jajj! Én is lemennék.. Szegény gyerek!

      cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Eszter én szívesen odaadom a csatost.
      És szegény andus szar reggele után vigasztalásul neki (is) egy kötödően nevelt Amin új aranyköpése:
      -Kérek cicit!
      -Előbb egyél még egy harapás szendvicset!
      -(akkor) tele lesz a szám.
      Ismerős, Lázár kiköpi, ami a szájában van, ha mégis inkább cicit kér...
      A csatost örömmel elfogadom kipróbálásra! Köszönöm!

      tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A könyvet a jövő héten jösz, légy szíves Eszternek vagy Pynkynek add, ők meg csokiért hátha továbbítják nekem. Köszi!
      Csokiért bármit...

      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lányok, én holnap elutazom csütörtökig.
      Keszthelyre üdölési csekkel, és csak Emmát viszem, Julival itthon marad a jó édesapja Szó szerint, merthogy J. is itthon lesz. (azért nem viszem mégse, mert hét közben kontroll pisit kell vinni tőle)

      Csináltam egy sz7 szervezős topikot már egy ideje, de még nem hagyták jóvá...
      Légyszi addig is gondolkodjatok, ki mit szeretne () segíteni
      (hostess, süti, lótifuti, pakoló, felvigyázó...)
      Csokiért bármit... Na komolyan, csoki nélkül is bármit!
      Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

      Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

      Comment


        Pynky: Julinak jobbulást. Jó pihenést.

        Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pedi így mennyire jön ki darabra? (lehet beszállnék)
        http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.aspx?cid=96
        A leárazott cipők kb. 3000 Ft és 5000 Ft között vannak.
        A többi pedig kb. 5800 Ft és 9500 Ft között vannak.

        tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        hazafelé Timiékkel találkoztunk, azt nem is kérdeztük hogy klubba jött-e, de valószínűleg igen
        Igen klubba is akartunk menni, de még előtte elmentünk Tündivel az Önkormányzathoz kerületi kártyát igényelni. Kicsit többet kellett várakoznunk mint gondoltam. Nem is néztem, hogy mennyi az idő és amikor a parkba sétáltunk a klubhelyszín felé találkoztunk Tessékel és Beusékkal.

        giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        most olvasom az "okosan nevelni tudni kell" hát van benne érdekes és jónak hangzó dolog is, de azért van egy-két dolog amit biztos nem csinálnék úgy ahogy írja. ti ismeritek, olvastátok? mi a véleményetek?
        Nekünk is megvan ez a könyv. Szerintem nagyon jó. Nem olvastam még végig, de ahogy néztem később lesz érdekesebb, mert Tündike még csak 7 és fél hónapos. Később újra elolvasom. Mit nem csinálnál úgy ahogy a könyvben le van írva?
        Utoljára szerkesztette ptymea; 2011.04.10., 23:29.
        Tímea, Tündike 3 éves

        Comment


          giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          most olvasom az "okosan nevelni tudni kell" hát van benne érdekes és jónak hangzó dolog is, de azért van egy-két dolog amit biztos nem csinálnék úgy ahogy írja. ti ismeritek, olvastátok? mi a véleményetek?
          Hali, engem is érdekelne, mit nem csinálnál úgy Mondjuk inkább az összefüggések érdekesek, szerencsére ahol van kis szám a forrásra, egy nagyon tömör összefoglaló (cím ) is van a hátuljában, hogy kb. miket figyeltek meg. És az ember levonja a saját következtetését... hiszen a szerző is pont ezt teszi és tálalja.
          Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

          Comment


            tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Gyorsan:
            hamar mentünk, már tíz körül ott voltunk, már ott volt egy anyuka, egy másik kerületből
            a terem nem volt nyitva, szőnyeg leterítve stb. ezeket megcsinálam, majd beszélgettünk
            ő úgy tudta 10-től van, neki 11-kor le kell lépni a nagyért az oviba, így nem valószínű, hogy járni fog majd

            aztán jöttek Beusék, velük végig tartottuk a frontot

            hazafelé Timiékkel találkoztunk, azt nem is kérdeztük hogy klubba jött-e, de valószínűleg igen

            kösz

            A reggeli szomorú történettel kapcsolatban, nem megmenteni őket, csak magam megnyugtatására én becsengettem volna, mert mi van ha pl. anyuka apátlanul van otthon, elcsúszott és elájult vagy ilyesmi. Másrészről meg, ha anyukával minden ok, hátha kibillenti eredeti tervéből az, hogy ha már a szomszéd is jobban aggódik a gyermekéért.

            Hát nem szoktak apátlanul lenni, főleg nem szombaton, mert izraeliek, sabbatolnak. De ha anyuka elcsúszott, akkor se tudnák micsinálni, mert nem jutnék be hozzá.

            Pedi szakértőkhöz kérdés:
            a talpbetét, amit adnak hozzá, azzal kisebb lesz a méret, tehát lehet picit nagyobb cipőt venni, ugye?
            az csak a flexhez jár, vagy a grip and go-hoz is?
            Igen, egy számmal kisebb lesz tőle. Én ősszel 21-es lábra vettem 23-ast, és a szűkítővel pont jó volt neki. Flexhez jár az biztos, grip'n'gonk nincs.

            giducki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            J
            most olvasom az "okosan nevelni tudni kell" hát van benne érdekes és jónak hangzó dolog is, de azért van egy-két dolog amit biztos nem csinálnék úgy ahogy írja. ti ismeritek, olvastátok? mi a véleményetek?
            Én eddig nem találtam benne "kivetnivalót". Neked mi nem tetszik benne?

            palmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Andus, köszönöm a válaszod, megkaptam
            Örülök neki! És hasznosnak találtad? Ha van még kérdésed, beszéljük ám meg!
            Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
            karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

            Comment


              csilla, azt a könyvet nem ismerem, de a véleményekre kíváncsi vagyok!

              én most ezt szeretném megvenni, ismeritek?
              http://www.libri.hu/konyv/beszelj-ug...elmeselje.html
              Edo és Nimród (2009/10/29)

              Comment


                Edo, itt a mamamin az olvasókörösben van neki topikja asszem. Szeretik
                Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                Comment


                  Rendel vki Pedit csajok? Beszállnék! :nagyonreménykedőszmájli:
                  P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                  Comment


                    Andrej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hali, engem is érdekelne, mit nem csinálnál úgy Mondjuk inkább az összefüggések érdekesek, szerencsére ahol van kis szám a forrásra, egy nagyon tömör összefoglaló (cím ) is van a hátuljában, hogy kb. miket figyeltek meg. És az ember levonja a saját következtetését... hiszen a szerző is pont ezt teszi és tálalja.
                    még nem értem a végére, de alapvetően nekem is az összefüggések része tetszik, főleg az agyi érettséggel kapcsolatos dolgok. nálunk most kezdődnek azt hiszem igazán ezek "hisztik" és nagyon jó, hogy így már valamennyire értem a miértjét és így szerintem jobban tudok segíteni majd! igazából a gyakorlati "tanácsok", megoldások között volt egy kettő ami furcsa volt nekem, csak hirtelen példák amik eszembe jutnak: gyerekpóráz használatát javasolja egyes esetekben lehet jó, de én egyszerűen nem tudom elképzelni, bár lehet még ez a pillanat is eljön , aztán a megnyugtatásra javasolja a szopást, de nem a szoptatást, hanem ujjszopást és cumit ír. aztán ír a "szelíd alvástréningről", elképzeltem, hogy ez nálunk hogy működne, de szerintem sehogy... lehet Borcsa még túl pici hozzá, de én mindig addig vagyok vele amíg el nem alszik!

                    most így ennyi jutott eszembe, de még olvasom és egyébként ezektől eltekintve tényleg hasznosnak találom!
                    Csilla
                    Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                    Comment


                      andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Edo, itt a mamamin az olvasókörösben van neki topikja asszem. Szeretik
                      köszi, megnézem!

                      pálmi,
                      én gondolkodtam, de lebeszéltem magam róla.
                      Edo és Nimród (2009/10/29)

                      Comment


                        Csilla, épp nemrég beszéltük anyummal, hogy mikor a nővérem már jócskán tini volt, én meg alsós, és a nagyim halála után valamivel a nővérem külön szobába költözött, még akkor is sokszor ott volt, míg elaludtunk, egymás szobájából hívtuk át kiabálva, h "Mamaaaa, gyere ideee" És mikor már nehezen fértünk el egymás mellett a keskeny ágyon, akkor volt, h fejtől-lábtól feküdtünk, úgy aludtunk el Szóval nemtom, mi voltunk e tréningezve, de nem hiszem, mindenesetre még tiniként is jólesett, ha mellettünk maradt, simogatta a hátunk, lábunk stb. (Szeretem az anyukám )
                        Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                        Comment


                          palmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Rendel vki Pedit csajok? Beszállnék! :nagyonreménykedőszmájli:
                          Én lehet, hogy rendelnék. Kinéztem valamit 20$-ért. Minimum 75$-ért kell rendelni.
                          Tímea, Tündike 3 éves

                          Comment


                            dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csilla, épp nemrég beszéltük anyummal, hogy mikor a nővérem már jócskán tini volt, én meg alsós, és a nagyim halála után valamivel a nővérem külön szobába költözött, még akkor is sokszor ott volt, míg elaludtunk, egymás szobájából hívtuk át kiabálva, h "Mamaaaa, gyere ideee" És mikor már nehezen fértünk el egymás mellett a keskeny ágyon, akkor volt, h fejtől-lábtól feküdtünk, úgy aludtunk el Szóval nemtom, mi voltunk e tréningezve, de nem hiszem, mindenesetre még tiniként is jólesett, ha mellettünk maradt, simogatta a hátunk, lábunk stb. (Szeretem az anyukám )
                            Én is emlékszem, hogy legalább elsős koromig, de lehet tovább is mellettem feküdt, amig elaludtam. A báttyám meg olyan kis "genya" volt, hogy kilec hónapos koráig csak anyatejet volt hajlandó elfogadni és azt is persze igény szerint. Mikor Amin három hónapos korában megkérdeztem anyámat mikor fogja végre átaludni az éjszakát csak azt mondta még sokáig nem, de időpontot inkább nem is mondott. Szóval engem tuti nem tréningeztek, viszont most baromi jó alvó vagyok.
                            Ildikó

                            Comment


                              Most nézem, hogy a liliputiban már nem árulnak flexet? Akkor én is rendelek, ki gyűjti?
                              Ildikó

                              Comment


                                cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Most nézem, hogy a liliputiban már nem árulnak flexet? Akkor én is rendelek, ki gyűjti?
                                Mért ne árulnának? Kb. egy hete jártam a boltjuk felé, kinn volt a kirakatában. És a weblapjukon is fenn van.
                                (Az más kérdés, hogy ha tudsz akciósat rendelni Ámerikából, az olcsóbb. De most szinte nincs is akciós Flex, legalábbis a lánycipők között.)
                                Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X