Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hol veszitek a stevia tablettát? Én még csak folyékonyat vettem, de az szörnyű sztem. 6 éves gyerek is fogyaszthatja? Jázmin elég husi és igyekszem az üres kalóriákat kiiktatni.

    Comment


      cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kisgyermekes bérlet? Gyesen vagy? Szerintem az autómata a legolcsóbb.
      Igen. Ez miért maci?
      (Jah, közben Edó kérdéséből értem. Szóval igen, aki egyetemről megy szülni, annak csak gyes van. És eddig volt diákmatricám, de az ápr.1-től nem érvényes... azóta lógók a bkv-n )
      És automata melyik megállónál van? Árpád hídnál nem láttam. De lehet, h csak vaksi vagyok.
      Utoljára szerkesztette dzsuz; 2011.04.08., 13:28.
      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

      Comment


        És a Tanulmányin nincs ismerősöd? Én régen vettem a diákigazolványt feketén, ma már olyat nem lehet?
        Nyugatinál sztem van.
        Ildikó

        Comment


          ja, így már én is értem.
          a lehelen is van azt hiszem.
          Edo és Nimród (2009/10/29)

          Comment


            Hehe, miket tudtok Ejnye.

            Amúgy a tanulmányis nénivel jóban vagyok, csak akkor el is kéne menni oda Majd valamikor amúgy is kénytelen leszek, akkor bemegyek hozzá is. De addig sem kéne lógni, pl metrózni így nem tudok.
            Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

            Comment


              Tudtátok, hogy vasárnap lesz a Vivicittá? Tavaly többen is voltatok, ha jól emlékszem. Megy valaki sétálni?
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                bartaagnes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hol veszitek a stevia tablettát? Én még csak folyékonyat vettem, de az szörnyű sztem. 6 éves gyerek is fogyaszthatja? Jázmin elég husi és igyekszem az üres kalóriákat kiiktatni.
                Én a gyerekeknek csinálom belőle pl a limonádét vagy teát (de a limonádét jobban szeretik belőle, mert az oviban már hozzászokott a cukros teához). Pedig az enyémek kisebbek. De igen, fogyaszthatják gyerekek is. Ha szeretnéd tudok hozni neked tablettát.
                Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                Aki aromaterapeuta is

                Comment


                  Zsuzsi, van az árpádhídnál is fényképezkedő automata, csak a túloldalon azt hiszem. De én mintha láttam volna.
                  Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                  Aki aromaterapeuta is

                  Comment


                    cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    És a Tanulmányin nincs ismerősöd? Én régen vettem a diákigazolványt feketén, ma már olyat nem lehet?
                    Nyugatinál sztem van.
                    Na de tanítónéni!
                    Én meg több diákigazolványt "veszítettem el" annó a már nem diák barátnőim megsegítésére. Ejnye.
                    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                    depisek, katt!

                    Comment


                      Pynky holnap f3-kor találkozunk a Madarásznál, ha tudsz gyere!
                      Andi
                      Ádám (2007) és Emma (2010)
                      www.bizzbennem.hu

                      Comment


                        palmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csilla, én megnézem.
                        ok, vasárnap este rendelem meg, addig írja, ha neked is rendeljek vmt!

                        hú ez a diákelvesztőssumákolós ismerős (persze mikor volt az már )
                        Csilla
                        Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                        Comment


                          dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Árpád hídnál nem láttam. De lehet, h csak vaksi vagyok.
                          Van, csak az Újpest felé menő oldalon

                          dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tudtátok, hogy vasárnap lesz a Vivicittá? Tavaly többen is voltatok, ha jól emlékszem. Megy valaki sétálni?
                          A Nagypapa és Juli futnak. Én inkább elutazom
                          Ja, Sasszem is fut
                          Sétáról most nem tudok, most nem volt energiám szervezkedni.

                          Ja, hogy "jót" is irjak, Julinak alsó húgyúti gyulladása van. Broáf. Szerencsére most időben elkaptuk, nem ment még felfelé...
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            Pynky: Jobbulást Julinak.

                            Üdv az újaknak. Nem tudom, hogy hallottatok-e a "nagy" klubról, ami havonta van és az első szombaton. Ott lehet kölcsönözni több fajta hordozót egy hónapra 1000 Ft. Mi már a másodikat kölcsönözzük és nagyon jó kipróbálni hosszabb időre. Persze a lányok is kölcsön tudják adni gondolom, ha ők nem használják éppen.

                            Áprilisban a kölcsönözhető hordozók és a kölcsönzőik ezek voltak:
                            http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=21431

                            Még a májusi nem jelent meg. A megfelelő topikban lehet lefoglalni is a hordozókat.

                            Klubba is gyertek mindenképpen. Én nem azért írtam le a fentieket, hogy klubba már nem is kell járni. Vannak jó előadások is a klubban. Én is kb 2 hónapja járok csak a klubba.
                            Tímea, Tündike 3 éves

                            Comment


                              Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok, ismeri vki a Tátra utcai orvosokat, védőnőket?
                              Mi Kovács Zsuzsannához (orvos) és Cserényi Ritához (védőnő) járunk, nagyon kedvesek, tudom ajánlani őket. Csak azt sajnálom, hogy nem homeós a doktornő.

                              ptymea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Üdv az újaknak. Nem tudom, hogy hallottatok-e a "nagy" klubról, ami havonta van és az első szombaton. Ott lehet kölcsönözni több fajta hordozót egy hónapra 1000 Ft. Mi már a másodikat kölcsönözzük és nagyon jó kipróbálni hosszabb időre. Persze a lányok is kölcsön tudják adni gondolom, ha ők nem használják éppen.
                              Én is gondolkozom egy csatos hordozó kipróbálásán!

                              pynky, együtt érzek veled, ha kell segítség, szólj! Jobbulást nektek!
                              Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                              Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                              Comment


                                bartaagnes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok! Köszi Andus a meghívást! Ha majd a költözési mizéria után lesz időm, visszaolvasok a fórumban a klubról. Mindig is szerettem volna hordozni a bébiket, volt is kendőm, de béna voltam hozzá, meg a két nagyobb gyerek már 6 hónaposan 10 kg volt. A kicsi fiam "normál méret", hátha majd most... Egyébként Te is szegedi voltál? Szép napot mindenkinek! Ági
                                Nem kell visszaolvasni, nézd meg az 1. hsz-t , és kérdezz!
                                Igen, szegedi vagyok/ voltam

                                Svangerin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok, ismeri vki a Tátra utcai orvosokat, védőnőket?
                                Ki érdekel? itt van a rendelő, munkatársaknál vannak képek, bemutatkozások.
                                P. doktorról, és ZsÁ védőnőről vannak infóim.

                                bartaagnes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hol veszitek a stevia tablettát? Én még csak folyékonyat vettem, de az szörnyű sztem. 6 éves gyerek is fogyaszthatja? Jázmin elég husi és igyekszem az üres kalóriákat kiiktatni.
                                Én most épp sehol nem veszem.
                                Tudtommal kicsinek is lehet adni, teljesen ártalmatlan.

                                cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                És a Tanulmányin nincs ismerősöd? Én régen vettem a diákigazolványt feketén, ma már olyat nem lehet?
                                Hát, már amikor a doktorimat csináltam, szigorú számadású volt a matrica... vagy 3 helyen le kellet adminisztrálnia annak, aki felragasztotta, sorszámos volt, központi nyilvántartással. Ma már csak az elvesztés játszik, de azzal vigyázni kell, mert ha lebukik az ember, az a btk szt intellektuális okirathamisítás, 2-5 évig terjed... de bkv-zásra tökéletes, csak személyazonosság igazolásához nem szabad felmutatni.

                                Dzsuz! A GYED-ből sincs keret a bérletre... De a kisgyerekes jó olcsó, nem érdemes a diákkal trükközni.

                                Mi volt ma klubban?
                                Utoljára szerkesztette andus; 2011.04.08., 23:24.
                                Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                                karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X