Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    okés, viszem...
    Bea
    Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

    Comment


      Vasárnap lesz Tipegő-topogó! Szeretnénk menni! Ha valaki tudja nélkülözni a ker. kártyáját, megköszönöm, ha pénteken odaadja! Többet is szívesen fogadok, mert Teriék is kértek, csak ők holnap elutaznak!
      Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

      Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

      Comment


        dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Gerda, sajnálom a mait Majd igyekszünk kárpótolni!

        Én lánykám meg olyan jól elvolt anyummal, hogy csak na. Játszótereztek, aztán 10 perc alatt elaludt a karjában, ahogy ringatta , aztán megebédeltek. Ekkor jöttem haza. Bejövök, gyerek rámnéz: "Papaaaa" Majd eszik tovább, mintha mi se történt volna.... Bezzeg mikor az apja jön és én etetem, akkor tovább nem is érdekli a kaja, csak a Papaaaaa. Na mindegy, nem sértődtem meg Azért evés után nekem is nagyon örült. Kis ez az után nagyi menni készül, Jázmin meg hiszti, nagyit akar. Végül elmentek együtt elintézni valamit, és kb 5kor jöttek haza újra. És szopizni sem akart így koradélután.

        olyan fura, hogy 24 órában együtt vagyunk velük, aztán egyszer csak hopp egyre többet el vannak nélkülünk...

        tényleg Zsuzsi ilyenkor anyukád, hogy viszi el Jázmint? babakocsival?
        Csilla
        Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

        Comment


          Beus, szeretnék 2 vaddohányt, köszi
          P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

          Comment


            Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Altatásos történethez:
            - pszichológus házaspár úgy altatja a már 3 éves fiukat (tuti nem most kezdték...), hogy rácsukják az ajtót. Délután és este is így alszik.... semmi mese, simogatás, stb.... Andus, ezt melyik elmélet "csináltatja" velük???? Egy barátnőm is így altat, és azt mondja, hogy ez így jó, a gyerek megszokta, ki is küldi a szobából, amikor alvás van
            - mikor kisebbek voltunk, apukám néha elutazott 1-2 napra. Ilyenkor anyukámmal aludhattunk, az ő ágyukban Mostmár tudom, hogy neki is jó volt
            Naná! Minket totál összerugdosnak éjszakánként a fiúk, Boti úgy alszik, mint egy ventilátor, Bendi meg úgy, mintha övé lenne az egész ágy. Amikor apa éjszakás volt, Botiék meg nem jöttek át, iszonyat egyedül éreztem magam. Alig vártam, hogy összerugdossanak

            aagica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            (Ha valaki mégis megy le most és lát matricás füzetet - én azt kerestem - az szóljon, legyen szíves.)
            Mi du. 5 körül menni fogunk, de lehet értelme se lesz?! Én is a matricást néztem ki....Reménykedjünk abban, hogyha marad belőle, azt pár napig még kint szokták hagyni

            Jajj, újaknak üdv itt a csapatban! Sajnos én nagyon ritkán tudok csak jönni, most csoda, hogy Nimród alszik egy jó ideje a nagyok meg dolgoznak
            Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
            "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
            Paulo Coelho

            Comment


              eszter, lehet, h mi megyünk. mondjuk múltkor nem kérték a kártyát! :

              andi,
              vééégre starbucks bp-en!

              vki heeelp!
              hogyan tudnám nimródot leszoktatni az arctépésről, fülleszakításról, harapdálásról? gyereket nem bánt, ott inkább túl visszahúzódó, ált. tőle veszik el a játékot, stb, csak minket amortizál le.
              a megfogom a kezét, szépen mondom nem szabad, fáj anyának, szomorú arc, hangosan rászólás () már volt. más ötletem nincs.
              vagy majd kinövi?
              Edo és Nimród (2009/10/29)

              Comment


                Hű, ez tényleg fura szokás, nekem sajnos nincs ötletem...
                Viszont nincs valaki itt, aki a béke utcai orvosi rendelőbe jár? És ráadásul ismeri mondjuk Sólyom dokit? Mi most voltunk nála a két hónapos oltásra, de egyre kevésbé szimpi nekem. Apróságok miatt mondjuk, de már egyre több ilyen apróság van, lassan kezd elég lenni.
                Van nektek jól bevált gyerekorvosotok?
                Kinga, két gyönyörűség mamája. Ünige-11.02.09, Saci-13.07.30.
                "Ősszé válok. Már nem bánom. Szélvész rázhat: Van két lányom."

                Comment


                  mi is a béke utcába járunk Mogyorós Judithoz, de váltani akarok
                  Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                  Nagy zsibvásár itt

                  Comment


                    kinga, mi is jártunk oda, de azt nem ajánlanám, akihez tartoztunk.

                    gerda,
                    pedig nekem judit szimpatikus volt, ha ottmaradunk, őt választottam volna.
                    Edo és Nimród (2009/10/29)

                    Comment


                      Mikor hazajöttünk szülés után, helyettes jött ki hozzánk, Virágh Éva.
                      Ő egészen jófej volt...
                      De lehet, hogy csak az elvágyódás miatt tetszik jobban...
                      Kinga, két gyönyörűség mamája. Ünige-11.02.09, Saci-13.07.30.
                      "Ősszé válok. Már nem bánom. Szélvész rázhat: Van két lányom."

                      Comment


                        Mi is a Béke útiba "járunk", Kardos Zsuzsához. Kedves, aranyos, homeós, de úgy tudom nagyon sokan vannak nála, néha nekem olyan futószalag érzésem volt, de egyébként ajánlom. Mi mondjuk sűrűn nem látogatjuk, szerencsére...
                        Bea
                        Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                        Comment


                          Pálmi, vettem a Te rendelésed is... A nyilvántartás szerint épp 3 üveg van, megnézem, hogy ez valóban így van-e...
                          Bea
                          Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                          Comment


                            kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            pedig nekem judit szimpatikus volt, ha ottmaradunk, őt választottam volna.
                            mióta lefogyott kicsit idegbeteg, 1-2 hónapja voltunk nála mikor Lilinél hosszúra nyúlt a bágyadtság (persze hétfőn már virgonc volt, de nem akartam kockáztatni) és méteres műkörmökkel nyúlkált hozzá

                            ill fenti szomszéd ajánlotta, mint később kiderült: pár hónap után sikerült diagnosztizálni fiuknál a refluxot (könyörgöm, olyan tüneteknél arra gyanakszom először)

                            meg beszélgettem oltások alatt egy anyukával, akinek nem gyarapodott kellőképpen a gyereke és tápszert írt fel neki
                            (nálunk is pedzegette, meg utolsó oltásnál visszahívott súlykontrollra, persze nem mentünk)
                            egy egészgéges, jókedélyű gyereket - mert a fenti is ilyen volt - minek tápszerezni, ha csak az a baj, h. a súlya nem megfelelő

                            beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mi is a Béke útiba "járunk", Kardos Zsuzsához. Kedves, aranyos, homeós, de úgy tudom nagyon sokan vannak nála, néha nekem olyan futószalag érzésem volt, de egyébként ajánlom. Mi mondjuk sűrűn nem látogatjuk, szerencsére...
                            rajta én is gondolkodtam, de elvetettem mert nem oltáskivezet (na ez jó magyarosan hangzik )


                            ja múltkor valaki medvehagymás ötletet keresett, íme egy recept
                            Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                            Nagy zsibvásár itt

                            Comment


                              Kinga, mi hozzá tartozunk (jobbanmondva rá váltottam), de nekem nincs vele semmi bajom, pedig már vagy 4,5 éve vagyunk "szoros" kapcsolatban. Előtte meg még én is hozzá jártam. Nálunk már megszokta, hogy másképp csinálom a dolgokat és nem is szól érte. Nem ab párti és arra, hogy diagnosztizáljon nekem teljesen megfelel.
                              Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                              Aki aromaterapeuta is

                              Comment


                                beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mi is a Béke útiba "járunk", Kardos Zsuzsához. Kedves, aranyos, homeós, de úgy tudom nagyon sokan vannak nála, néha nekem olyan futószalag érzésem volt, de egyébként ajánlom. Mi mondjuk sűrűn nem látogatjuk, szerencsére...
                                Ez így van, a betegrendelésen mindig sokan vannak és akkor nagyon siet. Amikor még kicsi volt Zsófi, akkor az egészséges rendelésen időre mentünk és ott több ideje volt, tényleg nagyon kedves nő.
                                Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X